Şimdi Ara

iOS 11.2.2 güncellemesi yayınlandı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
4.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kadar duyar kasmaya gerek yok ben mesela hiç alınmadım üstüme. iPhone kullanıcısıyım bizim ekosistem fanboylardan oluşmuş bir sürü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdelta

iPhone 4 ten beri iPhone kullanıyorum, güncellemeyle ilgili bir sıkıntım olmadı. Ne alaka?

Güncellemeleri indirme ve yüklemekten bahsetmiyorum. 6 çıktığında 4ler, 7 çıktığında 5ler kasmaya başlamıştı. Şimdi de 8 çıktı 6lar kasmaya başladı. Apple da en sonunda bilerek yavaşlattıklarını itiraf etmişti. Alaka kısaca bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

Orijinalden alıntı: triptister

Bir daha güncelleme mi,tövbe...

İyi bozuk bozuk kullan.

zaten her yeni ios sürümü, eskisi bozuk olduğu için çıkıyor...
  • Haberde detaylı bilgilere ulaşamadım, ben mi göremedim?

• burak şolt haberin detayı diye bizi kandırmış nerde detay aynı haber..

• Güncelleme yapmıyorum diyenleri anlamıyorum. Niye iphone aldın o zaman 600 TL ye android telefon alsana madem güncelleme yapmayacaktın. bu telefonların en çok övülen ve alım sebebi olan güncellemeler ve deneyim değil mi bilinçli kullanıcılar için? Güncellemenin kararlılığı tabii ki eleştirilmeli fakat güncelleme yapanları avanak görüp, güncelleme yapmadığı için kendini kurnaz sanmak nasıl bir avamlıktır cahilliktir anlamak çok zor.

• Iphone 6'daki yavaşlama bu 11.2.2 ile ortadan kalkıyor mu?
  • 6S biraz düzelmiş açılış kilit ekranı animasyonu değişti mi bana mı öyle geldi ?

• Bu guncellemeyle cihazim ucuyo kaciyo ferrari gibi diyen cok yorum gördüm. Dogru mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

Bu guncellemeyle cihazim ucuyo kaciyo ferrari gibi diyen cok yorum gördüm. Dogru mu?

Güvenlik için güncelleme ama belki hıza etkisi olmuştur bilmiyorum. Iphone X Geekbench 4 history 10 tane kayıt var en yükseklerini güncelleme sonrası aldım. Hızlanma yoksa bile yavaşlama da yoktur diyebilirim. Diğer modellerde belki daha fazla etkisi vardır.

Antutu benchmark programında en yüksek skoru aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknet -- 9 Ocak 2018; 13:0:0 >
  • İos 11 kullanan se kullanıcıları yüklesin. Kayda değer bir performans artışı oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: darknet

quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

Yeni iPhone alma vakti geldi sürüye desene :D

Mesajın beni hiç rahatsız etmedi ama bir şey diyeceğim. Milyarlık telefon kullanıyor musun? Sen de bizim gibi sürüye dahilsin.

not: hayvan sürüsü değil, sürü psikolojisi.

Hadi ben milyarlık telefon kullanıyorum ki artık kur sağolsun herkes milyarlık telefon kullanıyor (Note 8)

Peki siz her sene iPhone'u babanızın şirketi gibi savunup her sene yeni iPhone'u alabilmek için (varsa) çoluğunun çocuğunun rızkından kesip kredi çekiyor musunuz? Ben en son 5 sene önce telefon aldım, geçen sene de Note 7'yi iade etmek zorunda kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarthLuca

quote:

elektronik marketlerde vs ağzının suları aka aka bakan isterik modeli...

Aynaya bakıp gördüğünü buraya yazmaya ne gerek vardı ya

• Eski modellere almamak gerekli galiba...

• quote:

quote:

quote:

Mesajın beni hiç rahatsız etmedi ama bir şey diyeceğim. Milyarlık telefon kullanıyor musun? Sen de bizim gibi sürüye dahilsin.

Hadi ben milyarlık telefon kullanıyorum ki artık kur sağolsun herkes milyarlık telefon kullanıyor (Note 8)

Peki siz her sene iPhone'u babanızın şirketi gibi savunup her sene yeni iPhone'u alabilmek için (varsa) çoluğunun çocuğunun rızkından kesip kredi çekiyor musunuz? Ben en son 5 sene önce telefon aldım, geçen sene de Note 7'yi iade etmek zorunda kaldım.

Ben ilk defa iphone aldım alma sebeplerimde var ve keyfim için almadım. Parası da cebimden çıkmadı cebimden çıktı ama alın teriyle kazandığım para değil. Borsadan kazandım.

Yazılanlara tarafsız olarak bakabiliyorum fanboyluğa gerek olmadığını düşünüyorum. Gerçekten eleştirmek istiyorsanız laf sokmadan düzgün bir dille bunu yapabilirsin. Her android kullanan ile her iphone kullnıcılarını çizgiyle ayırmak bu şekilde değerlendirmekte yanlış olur. Modaya uyayım diye en son telefonu alıyorlar özelliklerinden habersiz oluyorlar tabii ki apple markasında bu daha yaygın olabilir, markayı seviyorlar kişilerin takdiridir ben karışamam.

Avantajları ve dezavantajları var. Android den geçen çok arkadaşımda var basitliği ön planda tutuyorlar, android den bıkmışlar ben onlar için koyun benzetmesi yapsam sürüye uyuyorsunuz desem doğru olur mu. S3 kullanan senelerce sorun yaşayan sonrasında iphone 7 almış kişiye ne diyeyim. Herkesi marka fanatiği olarak görmemelisin fanatiklik yapanlara eleştirin varsa kendi fikrini güzelce yazarsın anlatırsın neden anlamasınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknet -- 9 Ocak 2018; 14:4:23 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben ilk defa iphone aldım alma sebeplerimde var ve keyfim için almadım. Parası da cebimden çıkmadı cebimden çıktı ama alın teriyle kazandığım para değil. Borsadan kazandım.

Yazılanlara tarafsız olarak bakabiliyorum fanboyluğa gerek olmadığını düşünüyorum. Gerçekten eleştirmek istiyorsanız laf sokmadan düzgün bir dille bunu yapabilirsin. Her android kullanan ile her iphone kullnıcılarını çizgiyle ayırmak bu şekilde değerlendirmekte yanlış olur. Modaya uyayım diye en son telefonu alıyorlar özelliklerinden habersiz oluyorlar tabii ki apple markasında bu daha yaygın olabilir, markayı seviyorlar kişilerin takdiridir ben karışamam.

Avantajları ve dezavantajları var. Android den geçen çok arkadaşımda var basitliği ön planda tutuyorlar, android den bıkmışlar ben onlar için koyun benzetmesi yapsam sürüye uyuyorsunuz desem doğru olur mu. S3 kullanan senelerce sorun yaşayan sonrasında iphone 7 almış kişiye ne diyeyim. Herkesi marka fanatiği olarak görmemelisin fanatiklik yapanlara eleştirin varsa kendi fikrini güzelce yazarsın anlatırsın neden anlamasınlar.

Borsa morsa gene kendi çabanızla kazandığınız paradan almışsınız. Burada forumun müdavim trolleri var bilen bilir haber yapanından tutun kusurlarının üstünü bile güzellikmiş gibi kapayanları da. Üstüne üstlük ne işe yaradığını bilmediği halde ordan burdan rızka borca girip alanlar da var. Hadi etrafındaki herşeyi Apple ürünü olduğu için bırakamayan ve basitliğinden ötürü (sizin dediğiniz gibi) iPhone'a yönelenler de var. Hatta arkadaşım sordu ben de git 6S al dedim. Ama yooook 8/X alınacak almayan pis fakirdir haindir modunda takılan bir güruh var burada görmezden gelmemeniz imkansız.

Keşke öyle dediğiniz gibi anlasalar. Buraya bakarsanız çoğu cebindeki son kuruşa kadar telefona yatırıp iPhone'a laf atanları fakir(!) olarak nitelendiriliyorlar. Çok değil yukarıdaki yorumlara baksanız yeterli. Adamın yorum sayısı kadar İPhone X alabilecekken gelmiş o seneyi nasıl çıkaracağım diye düşünüyor. Ama iPhone'u var olmayan da ölsün pis fakirler modunda takılıyor. Yaptığı da şey he masa üstüne koyup garsona göstermek; gösterince iPhone'u var diye indirim yapacaklar sanıyor ya da kapıdan giren kızların ilgisini çekmeye çalışıyor, sanki telefona bakıp tipini görmezden gelecekmiş gibi...

Siz de S3'den 7'ye geçmiş diyorsunuz o da benzetmenin en abesi hocam. Burada herkes Android'i hâlâ S3'teki şey sanıyorlar sonra sürü diyince zoruna gidiyor milletin. Kasti yavaşlatma, batarya fiyatları herşey ortada adamlar bööööööyle izliyor "Bir daha söyle" dermişçesine. Üstüne üstlük bi de burada kullanan düzgün kullansın diyen insanlar var şarja takan düşünsün diyor. Ama çuvaldızı kendilerine batırmayı bilmezler.

• iphone se ses ver bir değişiklik varmı
  • Arkadaslar islemcinin hizini gosteren uygulamanin adi neydi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.2.2 yukledim. psikolojik midir bilmiyorum ama sanirim az daha seri.
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    cpuz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.