Şimdi Ara

iOS 11.2.2 güncellemesi yayınlandı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
4.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iphone 6 plus kullanıyordum. ios 11 dehşet yavaştı. fakat aslında yavaşlık bataryadan kaynaklı bir yavaşlıktı. bende pilini değiştir hazır ucuzken, eski hızına kavuşursun. apple bilerek cpu frekansını azaltıyor batarya yıpranınca..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaylandIZMIR -- 9 Ocak 2018; 17:37:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaylandIZMIR

cpuz

App store da bulamadim hocam

Jailbreak mi gerekiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: viper17

quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

Orijinalden alıntı: triptister

Bir daha güncelleme mi,tövbe...

İyi bozuk bozuk kullan.

zaten her yeni ios sürümü, eskisi bozuk olduğu için çıkıyor...

Mantığın şahane. O zaman iOS 1 mükemmel desene
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavernac1

Güncelleme yapmıyorum diyenleri anlamıyorum. Niye iphone aldın o zaman 600 TL ye android telefon alsana madem güncelleme yapmayacaktın. bu telefonların en çok övülen ve alım sebebi olan güncellemeler ve deneyim değil mi bilinçli kullanıcılar için? Güncellemenin kararlılığı tabii ki eleştirilmeli fakat güncelleme yapanları avanak görüp, güncelleme yapmadığı için kendini kurnaz sanmak nasıl bir avamlıktır cahilliktir anlamak çok zor.

Bilincli kullanici ios guncellemesi degil jailbreak haberi bekler.

Kullandigi surume jailbreak ciktiginda yapar jailbreak ini telefonuda degistirene kadar guncellemez..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 sürümüne geçen her kullanıcının kesinlikle geçmesi gereken bir sürüm. Jb bekleyen çoluk çocuğun ve beleşçilerin dışında; en güncel minör sürüm, her daim daha fazla güvenlik ve stabilite sağlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • WaylandIZMIR kullanıcısına yanıt
    applein tuzagina dusmeyin bence.neden pile para verecek misiz ki ? eger istediklerini yaparsak daha cok tepemize cikarlar.ben imkanim oldugu gun iphonedan kurtulacagim

• Adamlar spectre icin guncellestirme yolluyor, senin telefonunda sikinti olmasin istiyor ama yaranamiyor.Madem senin kisisel bilgilerin onemli degil o zaman one plus al ? Apple’a camur atmak icin elinden geleni yapan bos beles insanlar

Cihaz stabil mi ? Evet

Kasiyor mu ? Hayir ee o zaman ne istiyosun ?

5S’e ios11 kurup telefonum kasiyor diyen bi kac kisi gelir birazdan hazir yaziyorken cevap vereyim.Telefon cikali 4 yil olmus arkadasim birak da eskisin

• Arkadaşlar İPhone X için yükleyen memnun olan var mı acaba

• Fps düşüşleri yaşayan var mı? İphone 8 kullanıyorum, her gücellemede fps düşmeleri gider diye bekledim ama yok. son güncellemeyi yapmadım henüz.
  • Güncelleme sonrası rehberimden çoğu numara silinmiş. Aynı sorunla karşılaşan oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

cpuz

App store da bulamadim hocam

Jailbreak mi gerekiyor

Arkadaş yanlış yazmış cpu z androide özgü uygulama

Cpu dasher x var en doğruyu o gösteriyor. 3.5 tl gibi meblağsı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: LastShip

quote:

Orijinalden alıntı: tavernac1

Güncelleme yapmıyorum diyenleri anlamıyorum. Niye iphone aldın o zaman 600 TL ye android telefon alsana madem güncelleme yapmayacaktın. bu telefonların en çok övülen ve alım sebebi olan güncellemeler ve deneyim değil mi bilinçli kullanıcılar için? Güncellemenin kararlılığı tabii ki eleştirilmeli fakat güncelleme yapanları avanak görüp, güncelleme yapmadığı için kendini kurnaz sanmak nasıl bir avamlıktır cahilliktir anlamak çok zor.

Bilincli kullanici ios guncellemesi degil jailbreak haberi bekler.

Kullandigi surume jailbreak ciktiginda yapar jailbreak ini telefonuda degistirene kadar guncellemez..

Bilinçli kullanıcı iphone’u jailbreakle kullanacaksa android kullanır.

• 11.1.2 güncellemesinde 6 plus daha kötüydü.Arka planda ınstagram whatsapp facebook kapattığımda ve tekrar açtığımda.4,5 saniye bekliyordum,şimdi biraz daha iyi.

Ben telefonda arka planı kapattıktan sonra androitten yeni geçtim 2 gün oluyo iphone yavaş geldi bana ciddi anlamda.Yazılımladır diye kendimi teselli ediyorum :)

Bununlada ilgili olarak yazılım güncellemeleri devamlı telefon üzerinden gerçekleştirdiğimiz için sistem sürümü yamalanarak böyle kasma yavaşlama durumlarıyla karşılaşabiliyormuşuz.Bunun içinde temiz kurulum yapmamız tavsiye ediliyor bu konu hakkında bilgisi olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

11 sürümüne geçen her kullanıcının kesinlikle geçmesi gereken bir sürüm. Jb bekleyen çoluk çocuğun ve beleşçilerin dışında; en güncel minör sürüm, her daim daha fazla güvenlik ve stabilite sağlar.

Stabilite sagliyormus..

iOS 6 li iPhone 5, iOS 11 li iPhone X den cok daha seri ve stabil bilmem farkında misiniz..

• Güncelleme Hoşuma Gitti Bazı Sorunlarım Çözüldü. Tavsiye Ederim Güncelleyin.
  • iOS 11.2.5 bekliyordum 11.2.2 geldi ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

11 sürümüne geçen her kullanıcının kesinlikle geçmesi gereken bir sürüm. Jb bekleyen çoluk çocuğun ve beleşçilerin dışında; en güncel minör sürüm, her daim daha fazla güvenlik ve stabilite sağlar.

Stabilite sagliyormus..

iOS 6 li iPhone 5, iOS 11 li iPhone X den cok daha seri ve stabil bilmem farkında misiniz..

Video var mı merak ettim.

• quote:

iphone 6 plus kullanıyordum. ios 11 dehşet yavaştı. fakat aslında yavaşlık bataryadan kaynaklı bir yavaşlıktı. bende pilini değiştir hazır ucuzken, eski hızına kavuşursun. apple bilerek cpu frekansını azaltıyor batarya yıpranınca..

Sen pili değiştirdin ve telefonun performansı arttı mı?
  • Red Alert kullanıcısına yanıt
    Evet
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.