Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yomarion

ARKADAŞLAR WİNDOWS ÜZERİNDEN İTUNES İLE İOS 10 İPSW KURABİLEN VAR MI ???

https://steveninelmasi.wordpress.com/2016/06/13/ios-10-beta-1-ipsw-download/ buradan ipsw dosyalarını indirebilirsiniz.
  • iPod Touch 6 ya kurdum;
    -Bazen bildirim çubuğu ve denetim merkezi gelmiyor.
    _Bazen saat giidyor.
    -İnternette iken video izledğinde uygulamadan çıkıp tekrar girdiiğinde video devam etmiyor.
    -Bazen orta tuş algılamıyor.
    -Kilit ekranı çok cins olmuş.
    -Yazı fontları aşırı büyük.
  • Kilidi açmak için kaydırın kalsaydı sola kaydırınca yani sağ tarafta widgetlar olsaydı kamerada eski usul sağ alt köşeden açılsaydı çok çok daha iyi bir kilit ekranı olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gizli Dark Mode!!!!!!!!!!!!
  • blackcemre kullanıcısına yanıt
    bunlar zaten hali hazırda var. birincisi safarinin özel dolaşım modu, diğeri saat ki zaten siyah ekrandan oluşuyor, ibook da da durum aynı şekilde, itunes da filmler sekmesi gene siyah renkle donatılmış durumda. Özetle bence ilerleyen sürümlerde dark mode gelme ihitmali var ancak bu resimdekiler gizli bulunmuş değil hali hazırda ios10 da var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackcemre kullanıcısına yanıt
    İpsw var zaten sadece yüklerken iTunes 14 hatası veriyor. Windows

• Bende şuan 9.3.3 beta 2 var. Bunun üzerine sıfırlamadan güncelleyerek iOS10 kursak sıkıntı olur mu acaba?
  • Lock tusuna basinca whatsapa kisa yoldan ulasma olayi muthisss olmus birde en cok istedigim telefonla gorusurken ekranin kilitlenmesi olayi bazen oluyo bazen olmuuor bu olayi anlamadim ornegin teli birisine veriyorsunuz gorusme yapmasi icin ama kilitli olmadigindan teli kurcalayabiliyor bunu icin cok iyi bir onlem

Yeni beta acilen gelmeli cok fazla sorun var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igetsky -- 17 Haziran 2016; 16:04:19 >
  • Arkadaşlar durulası bir sürüm değil.. Parmak okuyucu home butonuna basmadan aktif olmuyor. Sonuçta bu olay beta sürümü olduğu için değil düşünülen olduğu için verilmiş.. Kilit ekran yazı tipi fontu çok abes duruyor,enteresan olmuş geçeceğimi sanmıyorum.

• Veee whatsapp acilmiyor siyah ekran

• quote:

Orijinalden alıntı: Yomarion

İpsw var zaten sadece yüklerken iTunes 14 hatası veriyor. Windows

aynen hocam yapamadım ben de itunes ile

• 5s te deneyen varmı

• Kulaklıktan gelen ses ios 9 oranla daha temiz ve net gelmeye başladı sanki yada bana mı öyle geldi cihaz 6s

• Telefon gereğinden fazla ısınıyor ve yazı tipi font u çok garip geldi..

• akasya avm deki apple store da bir çalışana ya usta jailbreak yapınca garanti dışı kalıyor falan diyorlar doğrumu acaba diye sorduğumda bana. jailbreakli cihaz geldiği zaman telefonu sıfırlıyoruz ondan sonra işlem yapıyoruz bu arada bende JAİLBREAKli kullanıyorum demişti bana.
  • Valla bende kurdum 9.3.2 ye göre daha akıcı paralaks efekti açınca daha da seri oluyor telefon. Tuş açma olayı tamamen işkence touch ıd olmayanlar için çok zor. Arada bir resetleniyor normal zaten. Birde en büyük sorun müzik çalar abi o ne rezil birşey yahu yazı tipi fontu çöp resmen son eklenen şarkıları sırasıyla dinleyemiyorsun ve en büyük sorun karışık çalma özelliğini kaldırmışlar resmen her yeri aradım taradım yok siriye söyleyerek karışık çaldırıyorum maalesef. Klavye tahminleri her zaman ki gibi yine çöp. İnsanı 3.parti uygulamaları kullandırmaya teşvik ediyor resmen. Bunları eminim düşünüp düzelteceklerdir aksi takdirde final sürümü gelse bile kimsenin geçeceğini düşünmüyorum.

• Mobil veride aşırı bir yavaşlık var ios10 da snapchat ve instagramda özellikle kullanılamaz durumda

• HuoYuanJi kullanıcısına yanıt
    Müzik uygulamasında müzik açıkken aşağıdan yukarıya kaydırınca sıradaki şarkılar ve çalma seçenekleri gözüküyor ben de çok aramıştım bugün farkettim

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖlüyenYörüler

Müzik uygulamasında müzik açıkken aşağıdan yukarıya kaydırınca sıradaki şarkılar ve çalma seçenekleri gözüküyor ben de çok aramıştım bugün farkettim

Şaka gibi ya teşekkürler dostum buldum sayende

• Açıkçası ben beğenmedim 10'u. Bildirimler, widget ekranları falan yazılım temasına hiç gitmemiş, köşeli tasarım çok daha karizmaydı fakat oval hale getirdikleri için estetik görünmüyor. Yazı tipleri ve müzik uygulamasının yazı tipi facia, ayrıca control center dan ses seviyesi çubuğu kalkmış hiç iyi olmamış. Kilit açma ekranı tam bir fiyasko açmak için ille home tuşuna basmak gerek. Onun dışında ios 9 ile pek fark yok, ilk beta olduğu için bir çok sorun giderilir ancak bu tasarımların üzerinde çok daha düşünülerek elden geçirilmesi gerek. Orjinalliğini kaybetmeye başladı apple. Cihazım 5s, üç gün ios 10 olarak kullandım ve dün gece 9.3.2'ye geri dönüş yaptım. Batarya performansı tatmin edici bir abeslik yok, yüklemek isteyenlere tavsiye ederim, ne ile karşılaşacaklarını görsünler ama ios 9 ios 6'nın tahtına oturacak gibi. Yinede finale çok var umutluyuz...

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.