Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki nasıl oluyor hocam mesajlardaki gibi küçük bir mesaj ekranı geliyor eski mesajları da görebileceğimiz bişey mi geliyor yoksa sadece yazdığımız mesaj mı sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beko1903 B kullanıcısına yanıt
    Hocam gönderilen mesaj ve altında cevaplama kısmı çıkıyor.

• Arkadaşlar 6 plusımı ios 10 betada 9.3.2 ye geçirdim ama şimdiden ios 10un pratikliklerini tuş kilidi açma hariç aramıyor değilim, 9.3.2 çok sade ve kullanışsız geliyor ios 10a göre, şu anda androide benzettiğimiz o arayüzü de eminim millet ileride hayran hayran ios 10a geçmek için can atacak. İşin garip tarafı 6 plus için elbette deli gibi bug var ios 10 da ama beta olmasına rağmen 9.3.2den daha atak cihaz özellikle ana menü tuşuna dokunduğum anda ana menüye geçiyor nedense bu 9.3.2de bile bu kadar seri değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    He anladım hocam Android ve ios 9 daki mesajlar uyulmaması gibi yani

Hocam ekran görüntüsü koyacaktım ama ekran görüntüsü alamadan ana ekrana geçiyor. Mesaj geldiğinde üzerine bastırıyorsunuz mesaj üst tarafta klavye ise alt tarafta çıkıyor. Anlatabildim mi?

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam merak ettiğim normal kendi mesaj uygulamasına aynısını yaptığınızda son 5 mesaj ve üste çektiğinizde eski mesajları da görebildiğimiz bir ekran geliyor. Bunda sadece son gelen mesaj değil mi

• cgurcan C kullanıcısına yanıt
    Şimdi ios 10 beta iken bozulsa garanti dışı mı kalır doğru mu anladım

Evet son mesajdı.

• Kaç hafta sonra gelir beta 2

• 9.3.2 güncellemesinde yeni ipad pro ların (9,7" ) tuğla olduğu söyleniyor ve apple tümünü garantiden değiştirmiş belkide onarmış. Orjinal lisanslı yazılım yükleme sırasında oldu diye. Aynı şey benim telefonuma olursa ve içinde anlaşma dışında bir yazılım bulurlarsa (jailbreak yada sözleşmesini imzalamadan yüklediğim devolaper beta 10 gibi) ilgili maddeyi öne sürerek garanti dışında kaldı kusura bakmayın demeleri için bir sebep yok.

Yarın arayıp sormayı düşünüyorum. Sonucu buraya yazarım
    zamanında birisi ingiltere'de apple'ı mahkemeye vermişti yasal hakkım var istediğimi yapmaya diye herhalde yasa çıkmıştı bununla ilgili olmuştu o yüzden belki ondandır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İp6s plus da bazı uygulamalara gelen güncellemeyi yapıyorum tekrar yine aynı güncellemeyi istiyor her defasında bu sorun çıkıyor kapatıp açtığımda da aynı şey oluyor bu sorunu yaşayan başka var mı

Şöyle ki cihazı jbli olarak servise götürüp onarım yaptırdığını söyleyenler mevcut. Benim anlatmak istediğim şey, cihaza jb yapılması garanti dışı bırakmaz. Kaldı ki cihaz kullanılır durumda ise restore edip servise yollarsınız...

Diğer şekilde developer beta kurmakta aynı. Dev beta kurulumu da cihazı garanti dışı bırakmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gang Starr -- 17 Haziran 2016; 1:23:08 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgurcan

Bu konuda kesinlikle yanılıyorsunuz.
    Apple özellikle jailbreak konusunda çok hassas ve ingiltere hariç ( nedenini bilmiyorum ) tüm satış sözleşmelerinde şu ifade yer alıyor.
    "Under “Exclusions and Limitations” in the One Year Limited Warranty for Apple products, it says that the warranty doesn’t apply “to a product or part that has been modified to significantly alter functionality or capability without the written permission of Apple,” and jailbreaking can easily fit under this category."

Burada çıkabilecek 2 sonuç var.
    1- asla ve asla jailbreak yapılmış garanti kapsamında bir telefonla apple teknik desteğe gitmeyin. ( jailbreak sonrası telefona güncel orjinal sürümü yüklerseniz sorun kalmaz diye yazıyor makaleler)
    2- lisanslı geliştirici beta kullanıcısı değilseniz eğer ( yani senelik olarak apple'a 100 usd ödemiyorsanız ) OTA'dan yada pc üzerinden kablo ile yüklediğiniz her yazılım telefonu garanti dışı bırakır. Public beta tester sözleşmesini okursanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

Üçinde jb yüklü olan ancak ekranı çalışmadığında. Dolayı aplle a getirdiğim cihazı degistirler. Anlamıyorlar eğer cihaz kullanılamıyorsa

• quote:

Orijinalden alıntı: atorbaci

Şimdi ios 10 beta iken bozulsa garanti dışı mı kalır doğru mu anladım

Hayır olurmu öyle şey. Jailbreak olursa garanti dışı. Apple ın suçu olan herşey garanti içi

• ARKADAŞLAR WİNDOWS ÜZERİNDEN İTUNES İLE İOS 10 İPSW KURABİLEN VAR MI ???
  • Ben begenmedim açıkcası.3 gündür kullanıyorum. Kullanım açısından biraz zahmet istiyor.Kiliti açmak için illa home tuşuna basmak gerekıyor saçma olmuş.Orada amaçları ney acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 17 Haziran 2016; 8:56:20 >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Yeni çıkacak iPhone modelinde home tuşunu fiziksel değil de 3D Touch şeklinde yapacakları için olabilir. Ama eski iPhone modellerinde bu tuş açma işi resmen işkence olacak. Şahsen 6 kullanırken IOS 10'a güncelleme yapmam diye düşünüyorum.

• İos 10'u yükledim. Ufak tefek hatalar olmasına rağmen bana akıcı geldi. Cihaz ip 6s plus

• Kilit ekranında Home+Power yaparak resetlemeye çalışırsanız mavi ekran veriyor.

Müzikli bir uygulama arkada açık kaldığında kilit ekranında müzik menüsü çıkıyor fakat hiçbir yanıt vermiyor.
    Bu menünün ardından kilidi açmak istediğinizde arkaplan bulanık olmadan gözüküyor. Normalde şifre girme kısmında arka plan blurlanır.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.