Şimdi Ara

INCA IL-1023 Black Series 23' İnceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
4
Favori
21.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Monitörü kullanan arkadaşlara 2 sorum olacak;
    1- monitörün üzerinde usb ve kulaklık girişleri bulunuyor mu?
    2- ileride ekran kartımı hdmi çıkışlı bir modele yükseltirsem bu monitörü kullanmakta bir sıkıntı yaşar mıyım? Yani hdmi çalışır mı?
  • bende bu ürünü kullanmakyatım ekran kartım 7600 gt ekranda özellikle koyu renklerde karelenmeler var neden olabılır acaba ekran kartı yetersızlıgı mı?
  • Arkadaşlar bende bu monitörü almayı düşünüyorum iş yerinde grafik amaçlı kullanacam suan aoc ws 19" lik kullanıyorum ve bugun vatanda sevgililer gününe özel bütün ürünlerde %20 indirim var acaba bu fırsatı değerlendirsemmi ?.
    Suanki fiyatı 327 TL %20 indirimli alsak WorldCard ile 6 Taksit %20 İndirim 284,57 TL gibi bi fiyata gelecek sizce nasıl.
  • kuzene aldık mis gibi mönitör 257 tl ye geldi vatan %25 indirimli fiyat...

Balçova izmir deki açılışa özel fiyatmış...Ayrıca içeri girmek için uzun bir kuyruk vardı pazar günü tabii kasa kuyruğundan bahsetmiyorum bile...
  • son resimdeki oyun nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jayistic
    beyler bi haberim var :) 269a inmiş.. fena ya :)

http://www.vatanbilgisayar.com/inca-il-1023dh-23-il-1023dh-genis-ekran-lcd-monitor/productdetails.aspx?I_ID=53320

Stokta yok.
  • quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/inca-il-1023dh-23-il-1023dh-genis-ekran-lcd-monitor/productdetails.aspx?I_ID=53320

yukarda 257 ye aldık diyorum sen ne diyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: genelkurmay89

quote:

yukarda 257 ye aldık diyorum sen ne diyorsun

hdmi girişli olanı mı 257? bu konudaki hdmisiz olanmış, sırf dvi olanda olsa 257 ötesi yok..

• arkadaşlar, bu monitörden ben de aldım. menüde otomatik ayara basılmıyor, karanlık görünüyor üzerine gelemiyorum. sizde de öyle mi?
    basamadıklarım: auto color, auto configuration, image...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darqclown -- 17 Mayıs 2011; 19:07:36 >
  • bende aldim guzel monitor...tam f-p ürünü
  • Arkadaşlar monitörü Hebsiburada dan alan varmı?

ve 1 tane ölü piksel cıkarsa eğer hepsiburada monitörü değiştiriyomu ?
  • Bende yeni aldım herşey tmm ama ses olayı nası oluyor pek anlayamadım ayrı bir kablo mu gerek??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rammsteiner

Bende yeni aldım herşey tmm ama ses olayı nası oluyor pek anlayamadım ayrı bir kablo mu gerek??

İçinden çıkmadımı zaten kablo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

quote:

Orijinalden alıntı: Rammsteiner

Bende yeni aldım herşey tmm ama ses olayı nası oluyor pek anlayamadım ayrı bir kablo mu gerek??

İçinden çıkmadımı zaten kablo.

kablolar tmm kusura bakmayın acemiyim pc konusunda

edit:Ses gelio fakat biraz garip düşük kaliteli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rammsteiner -- 28 Haziran 2011; 1:11:04 >
  • beyler bu monitörde felaket bi şekilde ghosting var haberiniz olsun.(2ms olan versiyonu)

benim bi arkadaş aldı dün,bugün hemen geri gönderip iade etti.

özellikle fifa2011 degörüntü rezaletti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi (((TeAcHeR))) -- 30 Haziran 2011; 23:39:34 >
  • bakın yukarıda arkadaş ekran kartının ayarlarının yapılması gerektiğinden bahsetmiş , kötülemeden önce biraz incelesek ne dersiniz ?
    bende bugün sipariş verdim bakalım hangi gün elime geçecek , o zamanda yazabilirim görüşlerimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: (((TeAcHeR)))

beyler bu monitörde felaket bi şekilde ghosting var haberiniz olsun.(2ms olan versiyonu)

ghosting nedir hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desoxyn07

quote:

Orijinalden alıntı: (((TeAcHeR)))

beyler bu monitörde felaket bi şekilde ghosting var haberiniz olsun.(2ms olan versiyonu)

ghosting nedir hocam ?

Aksiyon sahnelerinde hızlı nesnelerin arkasında iz kalarak gider.Çizgi filmlerde hayalet süzülürken arkasında beyaz bir iz bırakarak giderya onun gibi düşün.

• 2 ms tepkime süresiyle nasıl ghosting olabilir ki
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.