Şimdi Ara

İmessage wifi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar wifi açıkken iMessage gitmiyor gelmiyor. E ve 3gde hiç sorun yok ama wifi ile bağlanınca iMessage yollayamıyorum alamıyorum. İntetnet var diğer her şeyi yapabiliyorum
    Neden böyle sorun nedir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bende aynı sorun vardı bir türlü çözemedim sonunda bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine 11820 yi aradım bana wifi ayarlarından modemime manuel dns tanımladılar sorun giderildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: guest001

bende aynı sorun vardı bir türlü çözemedim sonunda bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine 11820 yi aradım bana wifi ayarlarından modemime manuel dns tanımladılar sorun giderildi

Turk telekomda mi calisiyorsun nedir? Niye bugun kayit olup birden ilginc sekilde her konu altina 11820 reklami yapiyorsun?

• Arkadaşlar yok mu sorunun kaynağını bilen

• Bende de aynı sorun var iMessage kullanamıyorum çünkü wifi ile bağlandığında gönder tusu gri renkli ve göndermiyor 3g ile baglandigimdaysa wifi ile bağlanın diyor zorla wifi bağlattiriyor iMessage nasıl gonderebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenitra -- 1 Ocak 2013; 17:38:53 >
  • Ben iPod Touch' ımda Wifi üzerinden sürekli iMessage ve Facetime kullanıyorum. Cihazınıza hard reset atmayı deneyin, eğer olmazsa restore deneyebilirsiniz en iyi çare. Ama herseyden önce ayarlar'ı tamamen bir gözden geçirin, mesaj bölümü falan filan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.