Şimdi Ara

Huawei marka HG521 model wireless modeme bakır anten montajı ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
2.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buda oldu kimsenin olmaz dediği bütün forumlarda karşı çıkılan oldu huawei marka HG521 model willes modeme bakır anten taktım ve cekmedıgı yerde üç diş çekiyor artıkkkkk..
    Keşke yapışılış videosunu çekseydim ama emin değildim arkadaşlar şuan eminim mükmeelll..

Arkadaşlar tek yapmanız gereken iki tane wiles anteni kablosuyla birlkte ilave edin takılcak yerler var onun haricinde birde sag wilees kablo takma yerinde .çgen şekilde bi yer var orayı biraz metal bir şey yardımıyla soyun ve oraya bakır tel lehimleyin biraz zor olucak ama işe yarıyor..
    Umarım sızede yardımcı olmusumdur
     Huawei marka HG521 model wireless modeme bakır anten montajı .. Huawei marka HG521 model wireless modeme bakır anten montajı .. Huawei marka HG521 model wireless modeme bakır anten montajı ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dejau_ahmet -- 29 Haziran 2013; 19:11:07 >

• nereyi lehimledn. acaba kardeşim :-) onu çeksydn. keşke

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs1991apo

nereyi lehimledn. acaba kardeşim :-) onu çeksydn. keşke

Cekıcem kardesım bu bantın altında uzun bakır antenın oldugu yerde bır tane uc gen ceklınde bır yer var orayı kazıdım bıraz bakır telı oraya deydırdım ve lehımledım sadece lehımlemem yarım saat surdu neden lehım eskı bırde bakır tutmuyor legımı zar zor tuttrdm ama cok ıse yaradı daha kalın bır tel bulursanız cok guzel olur
  • hm anladım kardesm peki tıkanma yavas baglanma olayı yine oluomu ...
  • quote:

hm anladım kardesm peki tıkanma yavas baglanma olayı yine oluomu ...

Suan zaten ıstanbul capında net kesılmerı yuksek durumda onun harıcınde hız fena degıl dıgerıne gore eskı halınden ıyıce ama bıraz ısınması artı
    ustune ufak bı fan koyarsan daha ıyı olur yalnız fanın gucunu modemın adaptrunden alma modemden alırsan eger modemın kulanması gerekn gucu alamaz ve nette problemlerın cogalr
  • bende huawei520c var modem kapandimi acilmiyor cok zor aciliyor nedendir acaba modemi sogutunca daha kolay aciliyor

• anladım kardeşim . bende de var modem deneyeceğim

modemi sok yada delik aç soğut. modemi . bazı modemler öyle kardeşim.

• quote:

anladım kardeşim . bende de var modem deneyeceğim

modemi sok yada delik aç soğut. modemi . bazı modemler öyle kardeşim.

dene verım alıcaksın kardesım emın ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehhani.

bende huawei520c var modem kapandimi acilmiyor cok zor aciliyor nedendir acaba modemi sogutunca daha kolay aciliyor

kardesım etrafında yıldız tornavıda varsa sok modemını eger bırde fan bulursan sagdan soldan fana ayrı besleme yap modemın kını kulanma ve modemın ustune mondte et durmadan bı hava akısı olsun ıcınde emınım degısır ozaman
  • internet e ilk bulaştığım zaman denemek isterdim hep şimdi wr741nd wa5210g. var pek gerekmiyor ama boş zamanımda . benim girmem için ayarlayacm

• quote:

internet e ilk bulaştığım zaman denemek isterdim hep şimdi wr741nd wa5210g. var pek gerekmiyor ama boş zamanımda . benim girmem için ayarlayacm

arkadslar fıber netı desteklesı varya suan super calısırdı bu modemlerde ogrendıgım akdarıyla fıber net kaldırmıyormus kaldırsa mukemmel olurdu yanlıs sızlere bır tavsıye eger daha kalın bır tel bulursanız super olur
  • fiberi sanrm kullandgmz hic bi modem desteklemicekmis gibi duruo girisleri farklı snrm bildiğim kadarıyla.

tabi ölmeden fiberi görebilirsek :D
  • quote:

fiberi sanrm kullandgmz hic bi modem desteklemicekmis gibi duruo girisleri farklı snrm bildiğim kadarıyla.

tabi ölmeden fiberi görebilirsek :D

Ya hıc sorma gecen fıber hat gectı mahalleden net daha berbat oldu bır dakıkada on kez yırmı kez gıdermı bı net daha gelmeden gıdıyo bazen :D modeme tekma atmamak ıcın kendımı zor tuyoru m okadar ugrastım kapsama alanı genıslesın dıye:D

• öle deme darısı basımıza :D yuksek hız guzeldur
  • quote:

öle deme darısı basımıza :D yuksek hız guzeldur

daha yuksek hızımız olmadıkı cıldırmamak elde degıl sozde 8 ömgbt ama daha klbyta ındryom :D
  • dejau_ahmet kullanıcısına yanıt
    dostum 8 mbit ayrı birşey byte ayrı birşey önce bunları bir araştıralım.
    her 8 bit bir byte eder o yüzden 8/8=1 yani 1MB/sn indirme hızınız olur(size gelen 8mbit ise)
    farklı bir değer ise 8 e bölerek size gelen saniyedeki veri boyutunu öğrenirsiniz.
    atıyorum fiber(20mbit) için 20/8=2.5MB/sn eder
  • ayrıca bu saçma modem 2 gün açık kalınca sapıtıyor kimse internete giremiyor, kapatıp-açmak gerekiyor. aynı durumda olan varmı(bazen süre değişebiliyor 1 hafta açık kalınca da yapabiliyor)
  • beslemesinde problem olabilir kardesm :) 8mb deynce yalan dolan hep yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: wert95

ayrıca bu saçma modem 2 gün açık kalınca sapıtıyor kimse internete giremiyor, kapatıp-açmak gerekiyor. aynı durumda olan varmı(bazen süre değişebiliyor 1 hafta açık kalınca da yapabiliyor)

Saol arkadsım dedıklerını bılıyorum bu arada spıtma durumu bu modemın sankı dnasında var ıkı uc gunden sonra benı agdan atıyor modem yada agı hergun kurmam gerkıyoryazıcıları fellan kafası bozu sınırlı :Dbı makıne bu modem :D
  • quote:

beslemesinde problem olabilir kardesm :) 8mb deynce yalan dolan hep yaw

Yok beslemeden kaynakl ıdegıl kardesım ısınma cok oluyor muhtemelen chıplerle ılgılı bı problem[s m=s20.gif]
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.