Şimdi Ara

Huawei marka HG521 model wireless modeme bakır anten montajı .. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
2.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs1991apo

Hm. Kardeşim o da olabilir tabi..

Tıpda beyinde care tukenmez :)
  • Bu modemi bir buçuk yıldır hiç kapatmadan kullanıyorum. şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım ama üst kattayken telefonla wifi bağlantısında bazen kopmalar oluyor. Tablette ise hiç bağlanmıyor. Garantisi var ama, bu kadar dandik bir mal için garanti sormayacağım için anten takma çabasındayım. Yapsammı yapmasammı diye düşünüyordum, Faydası oluyorsa ileriki zamanlarda bende yaparım / Airties almazsam eğer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IItwentysixII

Bu modemi bir buçuk yıldır hiç kapatmadan kullanıyorum. şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım ama üst kattayken telefonla wifi bağlantısında bazen kopmalar oluyor. Tablette ise hiç bağlanmıyor. Garantisi var ama, bu kadar dandik bir mal için garanti sormayacağım için anten takma çabasındayım. Yapsammı yapmasammı diye düşünüyordum, Faydası oluyorsa ileriki zamanlarda bende yaparım / Airties almazsam eğer.

bende ıse yaradı arkadsım gercekten ıkı katlı evde mutfaktayken tek dıse dusup net vermıyordu sımdı uc dıs ve net akısı guzel
  • Konuyu canlandıralım.

Huawei marka HG521 model wireless modeme bakır anten montajı ..
     Huawei marka HG521 model wireless modeme bakır anten montajı ..

Airties RT-212'den söktüğüm anteni Huawei HG521 modeme bağladım. Yayın kalitesinde hissedilir bir artış oldu. Ama sorun şu ki modem bazen yarım saat, bazen 2-3 saat arayla kitleniyor, kapatıp açmadan da düzelmiyor. Aynı sorun RT-212'de olduğu için o modemi kenara ayırmıştım. Şimdide RT-212 sorunsuz çalışıyor ama anten olmadığı için 3 metre ötesinde çekmiyor bile. Anten sıkıntı çıkarıyor ama çözüm bulamadım. Kısaltmalı mıyım yada kablonun içinden geçtiği siyah plastikte mi birşey var, anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesutxf -- 10 Mayıs 2018; 21:53:4 >

• mesutxf M kullanıcısına yanıt
    Anten kısmında kısa devre var şase ve canlı ucu güzelce söküp tekrar lehimle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diamondx

Anten kısmında kısa devre var şase ve canlı ucu güzelce söküp tekrar lehimle
    Kusuruma bakmayın, elektronik bilgim yok o yüzden kasdettiğiniz yerleri anlayamadım. Lehim işlemini üçgen şeklindeki bakır yüzeye yaptım. Taşırmış olabileceğimi mi düşünüyorsunuz?
  • mesutxf M kullanıcısına yanıt
    Taktigin antenin kablosundan bahsediyorum.dis kablo ve iç kabloyu ayrı ayrı lehimlemen gerek.iki yerin birbirine temasi olmamali
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.