Şimdi Ara

Huawei Honor 6 akıllı telefon video inceleme 'Huawei'in iddialı telefonu mercek altında' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
2.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Cevap için teşekkürler hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • huwaei telefonlarda imei sorunu aşağıdaki videoki gibi:)

https://www.youtube.com/watch?v=dIOa9bDRols
  • Emre bey ben bu ara 5 inç civari tüm telefonları inceledim 3 gb ram,full hd olma ve 3000 mah uzeri batarya kriterlerimle düşünüldüğünde xiaomi mi4 ve huawei honor6 arasında kaldım. İki telefon oldukça benziyor. Çeşitli videolar izledim. Sanırım ikisinin de ayrıcalıkları var. Fakat kasanın kalitesi (logo dahil) ve arayuzdeki simgelerin grafikleri yazılım estetiği açısından mi4 de daha hoş geldi gözüme. Ancak telefonlari canli görme şansım olmadi.honor biraz on yüzünde logo kullanmaması arkada sadece honor yazmasi vesaire çin malı replika görüntüsü veriyor bana. Siz telefonları incelemiş biri olarak bunlara katiliyormusunuz? Ve sizin eşit değerlerdeki bu telefonlardan seçiminiz hangisi olurdu? Birde firma kalitesi malzeme yazılım estetik gibi seçme nedenlerinizi belirtir 5 dknizi bana ayırırsanız çok memnun olurum. Şimdiden Teşekkürler. :)

• bana yurt dişindan geldi honor 6 imeiden kapalı, pasaporta kayıt yaptırsam da açılmaz diyorlar, bilgisi olan ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.