Şimdi Ara

Huawei Honor 6 akıllı telefon video inceleme 'Huawei'in iddialı telefonu mercek altında' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
2.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: a_y_k_u_t

Neden sanal tuş he nedennnnnnnnnnnnnnnnn

Sorma arkadaşım altta o kadar boşkuk var git sen sanal tuş koy eğer cihazlar sanal tuşlu çıkmaya devam ederse apple geçeceğim
    Nefret ediyorum sanal tuştan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 25 Ocak 2015; 2:26:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xperia Z serisine benziyor gerçekten önden
  • Burda dursun sabah izleyeceğim

• Herkes sanal tuştan şikayetçi

• Erdi bey taciz filtresine Ender yıldız ı eklemiş.Bu mobilite nin sonraki bölümünde yalnız olacağı anlamına mı geliyor ?

• Ülkemizde ne zaman satışa sunulacak ?

• Açıkçası huawei honor 6 plus ı bekliyorum

• Erdi abi telefonun fiyatı ne olacak acaba ülkemizde bi bilgin var mı ? Birde tercihin bu telefon mu olurdu yoksa MX4 mü ?

• Adamlar inceleme olayını aştı. Büyük emek gerçekten. Ellerinize sağlık. Telefon hakkında bildiğin kılavuz gibi olmuş Hala incelemeyi beğenmeyen varsa diyecek söz bulamıyorum. Kapasitif tuşlar olsaydı daha iyi olurdu. Türkiye ye uygun fiyattan gelirse tavsiye ederiz. Ben meizu mx4 32 gb düşünüyorum.
    Birde yanlış hatırlamıyorsam bu modele üstünde tuş kombinasyonu bulunan ekran filmi takılıyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun arkası tam istediğim gibi parlak elini deydirdinmi ses çıkmayan diğerleri huylandırıyor beni nedense.
  • Yine benzer tasarım, benzer donanım, benzer fiyat. Böyle bir telefona daha gerek var mıydı? Arada 100 lira fark olsa yine bilindik model alırım. İlerde kirin işlemci için rom vs. hep sıkıntı.

• bu telefonun şebeke çekim gücü yani GSM çekimi nasıl?
    telefonda 3dp anten olduğu yazıyor bu konuda bilginiz var mı en azından Mate 7 ye göre nasıldır?

• siparişini verdik bekliyoruz :)
    inceleme güzel olmuş, görüşme kaydetmesi gayet iyi ve tabiki çözünürlüğün düşürülüyor olmasıda...
  • bu tarz bi inceleme türü hep devam etsin.

on numara olmuş.

• bir z2 kullanıcısı olarak bence bu telefonun o güzelliğine en büyük gölgeyi düşüren unsuru sanal tuşlarıdır. bu sanal tuş saçmalığını bulan adamı bir kaşık suda boğasım var. ekranın alt kısımlarında her üst düzey telefonda o kapasitif tuşları yerleştirmek için yer varken koymamaları tembellikten başka bir şey değil diye düşünüyorum
  • Bu inceleme tarzini cok begendim. Hem yazi hem video cok iyi dusunulmus. Tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

Erdi abi telefonun fiyatı ne olacak acaba ülkemizde bi bilgin var mı ? Birde tercihin bu telefon mu olurdu yoksa MX4 mü ?

Merhaba,

Öğrendiğim kadarıyla Türkiye fiyatı 1200 TL civarında.

Teşekkür ederim.

İyi pazarlar.
  • iyi günler erdi bey, htc e8 mi bu telefon mu sizce? ya da 1500 tlye kadar alinabilecek telefon öneriniz nedir? (kamera o kadar önemli değil performans pil öncelikli düsünürsek)

• objektif bir değerlendirme olarak görmedim.telefonu öldürmüşsün resmen.

diğer telefonlarda radyo nun r sinden bahsedilmez bu telefonda en başta olumsuz bir özellik diye bahsediliyor.çoh enteresan.(ayrıca telde radyo var)
    radyonun olmaması olumsuzluksa bunu her telefon incelemesinde de en başta söylemen lazım.diğer telefonları incelerken.

çok övülen mx4 pro da mali t628 var 2k ekranda.bunda da mali t628 var 1080p de

bilimsel bir araştırma göremedim açıkcası.foto kötü deniliyor.neye göre kötü?

bu telefonu bide objektif bir teknoloji editöründen izlemek lazım alıp almamaya karar vermeden önce.
  • 12. saniyede başlayan şarkının ismi nedir arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.