Şimdi Ara

HITLER (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
3.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ama maalesef görüşlerim hala aynı.Senin hatırın için şöyle birkaç düşündüm değiştirsem mi düşüncelerimi diye.

Maalesef olmadı.Üzgünüm.

İyi niyetli eleştirilerin için de teşekkürler.Yararlanmaya çalışırım.

Bilmemek değil öğrenmemek ayıp.

Sayenizde öğreniyorduk.
  • Waffen SS

1- almanya bize 1. dünya savaşı için epeyce malzeme ama çok az askeri personel yolladı gelenlerde her pisliği yaptılar...
    savaşın başında bize kafkasyayı vaadeden almanya biz ancak 1918 de buralara vardığımızda gürcistana asker yollayıp buraya ulaşan askerlerimizle savaşmaya başladılar...
    böyle şey olurmu...? aynı düşmana karşı savaşan iki ülke aynı anda birbirine karşıda savaşırmı...? ama oluyormuş işte... diğer cephelerde de aynı şey araplara rüşvet veren alman ajanları yakalanıp sınırdışı edildi iran ve afganistan müslümanlarıyla konuşmaya giden rauf orbayın heyeti almanların tezgahladığı tuzaklara düştü askerlerimiz süveyşte sarıkamışta almanların ısrarı ile yapılan harekatlarda kırıldı vs vs...
    kurtuluş savaşı için almanyadan sağlanan yardımda para karşılığı oldu fazla da değil yalnızca biraz silah aldık parasını ödmişsek bu yardım sayılmaz zaten.

2- o devirde pakistan diye bir ülke yoktu... pakistan ancak 1947de kuruldu. hint müslümanları para yardımı yolladı ama 1. dünya savaşı sırasında bize karşı savaşan ingiliz-hint birliklerindede bir miktar hintli müslüman asker vardı. araplar-yahudiler-kürtler-ermeniler o devirin kötü koşullarında bizim sona yaklaştığımız o kötü günlerde kimin içinde ne pislik varsa hepsi çıktı hepsi gerek isyan ederek gerekse ingiliz-rus ordularında özel lejyonlar oluşturarak bize olan tarihi komplexlerini ve alçaklıklarını gösterdiler.
    ama suç kimde diyorsan bu devirde hala kardeşik mavalları ile milletimizi uyutan hain döneklerde...
    gerek islamcılar gerek solcular gerekse bu devletin bürokratlarında...

3- azerbaycan ve diğer türk ülkelerinden bize yardım geldi... ellerinde ne varsa bir miktar para toplayıp yolladılar kazan türkleri-azeriler ve özellikle türkistan türkleri... bize o kara günlerde yardım yolladılar...
    (antiochos o komünist rusyanın lideri türkistanlıların bize yolladığı paranın bir kısmına el koydu ve ayrıca bedaya malzeme vermedi onları bize parasıyla sattı)

Waffen SS
    sendeki bu türk karşıtlığı ne oluyor ha...
    damarlarında komplexli bir kan taşıyan ve aslen türk kanından olmayan biri olduğunu yada türk kökenli olupda kendini aşağı bir halktan görüp bir üst kültüre taşımak isteyenler böyle konuşurlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barsgan -- 8 Şubat 2005, 2:37:05 >

• Tartışmanın anlamı yok, biri elma biri armut , insanların hassasiyetleri var ve vakit geç..... En iyisi yatmak.....
    Yani işin en doğrusu şöyle 50-60 yaşlarında bir Almanla tartışırsan konuyu daha hayırlı olur...
  • yahudilerin ve çingenelerin yokedilmesi alman işgalindeki ülkelerde almanlara direnen örgütlerin hemen hepsinin liderlerinin yahudi olmasından ve direnişin başlıca kaynağını yahudilerin oluşturduğunun anlaşılmasından sonra ve özellikle almanya için çalışması gereken genç erkek nüfusun askere alınmış büyük bir işçi gereksinimi olduğu görülmüş olmasından sonra başladı.
    köle olarak çalışacak insan aranıyordu...
    15yy dan 19 yy a dek amerika ve asyada köle avında ne oluyorsa 2. dünya savaşı sırasında avrupadada aynen onlar oldu.
    köyler basılıyor insanlar toplanıyor işe yarayacak olanlar çalışmaya yollanıyor işe yaramayacak olanlar öldürülüyordu.
    bu barbarlık tamam ama bunlar hitler özgü değilki. diğer bütün avrupa halkları aynısını asırlarca yaptılar ve çok daha fazla insan öldürdüler...
    bir tek hitleri öne çıkarıp kendilerininde aynısını asırlarca yaptıklarını unutturacaklar akılları sıra...
    biz keriziz zaten unuturuz... tek taraflı bu propagandayla beyin yıkayacaklarda.....

sabun meseleside yalan. o lafı toplama kamplarındaki yahudileri korkutmak için söylüyorlarmış sadece.
    bu sabun işinin doğru olmadığı herkesçe kabul edildi bu konu artık sadece fıkralarda geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barsgan -- 8 Şubat 2005, 2:48:14 >

• Hitler'i severim ne yalan söyliyeyim... Düşüncelerinde de haklı olduğunu savunuyorum.. Almanya'yı yahudilerden kurtarmak istemesini gayet mantıklı buluyorum( En basit örnek ile: Dünyada üretim yapmadan salt para ile para kazanmayı bulen ırk yine Yahudi ırkıdır. Dünya ekonomisinin de en büyük problemi bence budur...) yanlız bir farkla ideallerini hayata geçirirken yanlışları olan bir adam... Öte yandan bakılacak olursa bir laf wardır "Aşkta ve savaşta her yol mübahtır" sonuçta ülkesinin refahı için savaşan bir lider O'da.....

İsteyen deli desin isteyen sadist yada faşist..... Zaten bu sebeple herkez lider olamıyor. Olsa bile arkasına kaç kişiyi sürükleyebiliyor? Lider olmak cesur olmayıda ister, Gözü karalığıda.. Karşılaştırma yapmak için söylemiyorum bugün bir ATATÜRK'ün yaptıklarına bakarsanız gerçekten normal bir insanın cesaret edemeyecegi kadar cesur ve kararlı olduğunu görürsünüz... Bir Cengiz Kaan'ı ele alın mesela Dünyada bilinen en sert mizaçlı hatta bir çok kişiye göre sadist bir liderdi.. Ama 1000küsür atlıya çocukların üzerine sürün atları diye emir verdiğinde bir kişinin bile neden sormadan atlarını sürmesini sağlayabilecek bir liderdi...

• Bargsman pakistanlılar yardım etti... eğer bu devirde pakistan kurulmuşsa ben neden pakistanlılar deyim ki ? söylermisin bana ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: barsgan

Waffen SS
    damarlarında komplexli bir kan taşıyan ve aslen türk kanından olmayan biri olduğunu yada türk kökenli olupda kendini aşağı bir halktan görüp bir üst kültüre taşımak isteyenler böyle konuşurlar...

Satırlarımda türk düşmanlığı yaptığım tek nokta göster ! Ben türkiyeye türk devletlerinden hayır gelmez dedim ... ama kafan bunu anlamaya yetmiyor sanırım.... Hainlikle suçlamak çok basitçe yapılan bi hakarettir...
  • quote:

Waffen SS

1- almanya bize 1. dünya savaşı için epeyce malzeme ama çok az askeri personel yolladı gelenlerde her pisliği yaptılar...
    savaşın başında bize kafkasyayı vaadeden almanya biz ancak 1918 de buralara vardığımızda gürcistana asker yollayıp buraya ulaşan askerlerimizle savaşmaya başladılar...
    böyle şey olurmu...? aynı düşmana karşı savaşan iki ülke aynı anda birbirine karşıda savaşırmı...? ama oluyormuş işte... diğer cephelerde de aynı şey araplara rüşvet veren alman ajanları yakalanıp sınırdışı edildi iran ve afganistan müslümanlarıyla konuşmaya giden rauf orbayın heyeti almanların tezgahladığı tuzaklara düştü askerlerimiz süveyşte sarıkamışta almanların ısrarı ile yapılan harekatlarda kırıldı vs vs...
    kurtuluş savaşı için almanyadan sağlanan yardımda para karşılığı oldu fazla da değil yalnızca biraz silah aldık parasını ödmişsek bu yardım sayılmaz zaten.

2- o devirde pakistan diye bir ülke yoktu... pakistan ancak 1947de kuruldu. hint müslümanları para yardımı yolladı ama 1. dünya savaşı sırasında bize karşı savaşan ingiliz-hint birliklerindede bir miktar hintli müslüman asker vardı. araplar-yahudiler-kürtler-ermeniler o devirin kötü koşullarında bizim sona yaklaştığımız o kötü günlerde kimin içinde ne pislik varsa hepsi çıktı hepsi gerek isyan ederek gerekse ingiliz-rus ordularında özel lejyonlar oluşturarak bize olan tarihi komplexlerini ve alçaklıklarını gösterdiler.
    ama suç kimde diyorsan bu devirde hala kardeşik mavalları ile milletimizi uyutan hain döneklerde...
    gerek islamcılar gerek solcular gerekse bu devletin bürokratlarında...

3- azerbaycan ve diğer türk ülkelerinden bize yardım geldi... ellerinde ne varsa bir miktar para toplayıp yolladılar kazan türkleri-azeriler ve özellikle türkistan türkleri... bize o kara günlerde yardım yolladılar...
    (antiochos o komünist rusyanın lideri türkistanlıların bize yolladığı paranın bir kısmına el koydu ve ayrıca bedaya malzeme vermedi onları bize parasıyla sattı)

Waffen SS

o komü liderinin o paralara el koyduğunu bende bir kitapta okudum ama tam emin değilim ne yalan söyleyeyim... biraz yanlı bir kitaptı ama bize yardım eden bir devlet neden bunu yapsın diye düşünmeden edememiştim.... Ama ruslardan her türlü pislik beklenir...

• Ülkesini sevmeyen bi insan milliyetçilik yapmış bi lideri sevmez...
  • ya arkadaşlar.tarihte en çok insan katletmiş ırk yahudiler ve çinlilerdir.ancak kimse onları almanların aşşağılandığı kadar aşşağılamıyor.hatta bunların propagandalarına kapılıp daha kötü bir şekilde onların hayat tarzları ve kültürleri örnek alınıyor.ya ingiltere ve bunun gibi ülkelerin yüzyıllar süren köle tacirliği yapmaları.insanı köle yapmanın öldürmekten ne farkı vardır.hatta çok daha büyük bir zulüm bence.

ne almanyayı ne hitleri gözü kara bir şekilde cani olarak yargılamak olaylara çok yüzeysel ve taraflı bir şekilde bakmaktır die düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RedStar

ya arkadaşlar.tarihte en çok insan katletmiş ırk yahudiler ve çinlilerdir.ancak kimse onları almanların aşşağılandığı kadar aşşağılamıyor.hatta bunların propagandalarına kapılıp daha kötü bir şekilde onların hayat tarzları ve kültürleri örnek alınıyor.ya ingiltere ve bunun gibi ülkelerin yüzyıllar süren köle tacirliği yapmaları.insanı köle yapmanın öldürmekten ne farkı vardır.hatta çok daha büyük bir zulüm bence.

ne almanyayı ne hitleri gözü kara bir şekilde cani olarak yargılamak olaylara çok yüzeysel ve taraflı bir şekilde bakmaktır die düşünüyorum.

YA beyler bunları boşuna tartışıyorsunuz Allah Allahh hala bir yere varılamadı...
    1. ADAMLAR YAPTIK DİYE KENDİLERİ KABUL EDİYORLAR, aşağılama varsa eğer kendi kendilerini aşağılamış oluyorlar galiba...
    2. Nazileri kendilerinden kabul etmiyolar, yani suçu bütün ALmanlara atmayın biz öyle değiliz, suçu Hitlerin parti-örgüt karışımı şeyine yani Nazilere atın diyorlar...
    Yani ortada bir suçlama bir iftira yok ,bir yalan yok bir uydurma yok, bütün DÜnyanın gözleri önün de olan bir sistematik SOYKIRIM var ve bunları evet biz yaptık diye kabul eden işin muhattapları var... Siz istediğiniz kadar kopmlo yok öyle birşey deyin,adamlar tazminaatları katlettikleri insanların ailelerine ödedi bile....
    Yani olay açık seçik ve net... Siz istediğiniz kadar kavgam kitabınu okuyun, Yahudilerin kül olduğu gerçeği değişmicek, yağlarından sabun yaptıkları gerçeği değişmicek... (ben belgeselde izledim sabun yapmışlar,belgeselin yalancısıyım )

• Çinliler' le iyi bi noktaya değindin... Bu konuda söyleyeceklerim var... Çin şu an vatandaşlarının boylarını 10 cm. uzatabilmek için genetik çalışmalara başladı (tabi bi sonraki nesil için)... Bu hoşgörülen bi şeydir... İnsanlarını daha da geliştirmek istemesi güzel bi düşüncedir ve kimse sen ırkını beğenmiyorsun da bunları yapıyorsun diyemez... Kaldı ki Hitler'in Joseph mengele'ye verdikleri emirlerde bu yöndedir.. Daha gelişmiş insanlar diye... diyorlarki hitler'in bi kafatası cetveli varmış uymayan almanın kafasını giyotinle kestiriyormuş... Yorum sizin... Hitler'in üstün alman ırkı için verdikleri emirler bilimsel yöndedir... deniyor ki hitler 300,000 sakat almanı öldürtmüş ve sakat alman görmekten nefret eder diye... Bi kere eğer öyle olsa her zaman baş ucunda bulunan başyaveri Schaub iki ayağı sakat, sendeleyen biri olmazdı... Hitler2in yapmasını önerdiği çalışmalar genetik ve bilimsel çalışmalardır... Sakatları ortadan kaldırmanın bir çözüm olmayacağını bizlerin düşündüğü gibi bi devlet lideri de düşünür... Yapılan propagandalar öyle saçma ki halkı işte bunlarla kandırıyorlar.. ve bi çoğunuzda inanıyorsunuz buna...

• hitler de ancak 1941 aralık-1942 ocak aylarından sonra o hala suçlandığı kıyımı başlattı.
    yani iktidara geldiği 1933 ocakından yıllar sonra girdiği savaşta durum kritikleşmeye başlayınca.

neden :
    hep sanıldığı gibi aşağılık ırkları yoketmek için değil asıl sebebi köle bulmak ve işgal altındaki bölgelerde direnişi söndürmek içindi...

ingiliz-fransız-ispanyol-portekiz-ABD-danimarka-isveç-hollanda-belçika devletleri asırlarca sömürge topraklarda "yüzmilyonlarca insanı katlettiler köyleri-şehirleri yıktılar...
    onlarda kızılderililerin ve zencilerin aşağılık ırklar olduğunu yaşamaya haklarının olmadığını söylediler.
    onlarda gerek köle yapmak için (her bir köleyi yakalamak için 3-4 kişi öldürülüyordu) gerek direnen halkların direnişini kırmak için gerekse aşağılık ırkları yoketmek için 500 yıl boyunca katliamlar yaptılar.

eee ne yani bütün bunlar dururken sadece hitler mi suçlu oluyor...

• quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

YA beyler bunları boşuna tartışıyorsunuz Allah Allahh hala bir yere varılamadı...
    1. ADAMLAR YAPTIK DİYE KENDİLERİ KABUL EDİYORLAR, aşağılama varsa eğer kendi kendilerini aşağılamış oluyorlar galiba...
    2. Nazileri kendilerinden kabul etmiyolar, yani suçu bütün ALmanlara atmayın biz öyle değiliz, suçu Hitlerin parti-örgüt karışımı şeyine yani Nazilere atın diyorlar...
    Yani ortada bir suçlama bir iftira yok ,bir yalan yok bir uydurma yok, bütün DÜnyanın gözleri önün de olan bir sistematik SOYKIRIM var ve bunları evet biz yaptık diye kabul eden işin muhattapları var... Siz istediğiniz kadar kopmlo yok öyle birşey deyin,adamlar tazminaatları katlettikleri insanların ailelerine ödedi bile....
    Yani olay açık seçik ve net... Siz istediğiniz kadar kavgam kitabınu okuyun, Yahudilerin kül olduğu gerçeği değişmicek, yağlarından sabun yaptıkları gerçeği değişmicek... (ben belgeselde izledim sabun yapmışlar,belgeselin yalancısıyım )

Ya kardeşim gaz odalarını reddeden amerikan subayları bile atıyordu amerika bi zamanlar... Sen belgeselde izledin diye gerçekmi olacak... Bana yakılan bi yahudi, sabun yapılan bi yahudi ya da gaz odalarında zehirlenen bi yahudi göstersene.... ya da gördünmü o baş üstünde tuttuğun kapitalist yapım belgesellerde ?

• quote:

hitler de ancak 1941 aralık-1942 ocak aylarından sonra o hala suçlandığı kıyımı başlattı.
    yani iktidara geldiği 1933 ocakından yıllar sonra girdiği savaşta durum kritikleşmeye başlayınca.

neden :
    hep sanıldığı gibi aşağılık ırkları yoketmek için değil asıl sebebi köle bulmak ve işgal altındaki bölgelerde direnişi söndürmek içindi...

ingiliz-fransız-ispanyol-portekiz-ABD-danimarka-isveç-hollanda-belçika devletleri asırlarca sömürge topraklarda "yüzmilyonlarca insanı katlettiler köyleri-şehirleri yıktılar...
    onlarda kızılderililerin ve zencilerin aşağılık ırklar olduğunu yaşamaya haklarının olmadığını söylediler.
    onlarda gerek köle yapmak için (her bir köleyi yakalamak için 3-4 kişi öldürülüyordu) gerek direnen halkların direnişini kırmak için gerekse aşağılık ırkları yoketmek için 500 yıl boyunca katliamlar yaptılar.

eee ne yani bütün bunlar dururken sadece hitler mi suçlu oluyor...

İşte böyle gerçekleri gören insanlara ihtiyacı var dünyanın.... O zaman kimse kimseyi ezdirmez ve ezmez sanırım....

• yaw bizde soykırım yok demiyoz ki zaten.kim komplo var kim iftira var dedi.yazdığımı biraz daha dikkatli oku lütfen.almanlar hiçteyse yaptık diye kabul etme onuru gösteriyorlar.ya dier ırklar yaptıkları soykırımları söyleyip kabul ediyorlarmı.dünyada sırf hitlermi yapmış soykırım.hitlerin yaptığının kat ve kat fazlaları var dünya tarihinde.özellikleki amerika bu konuda almanlar ile kıyaslarsanız çok aşağılık bir yerdedir.hala 2.dünya savaşında attıkları atom bombaları yüzünden sayısız japon ölüyor ve daha yıllar boyu ölmeye devam edecek.kızılderililere yapılanları hepimiz biliyoruz.bunlar soykırım deil mi?daha niceleri cinlilerin tibette,hong kong ta ve daha tarihte yaptıkları nice soykırımlar.bunlar nie dile getirilmiyorda tutturulmuş bir yahudi soykırımı gidiyor.ben bunu söylemek istedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RedStar

yaw bizde soykırım yok demiyoz ki zaten.kim komplo var kim iftira var dedi.yazdığımı biraz daha dikkatli oku lütfen.almanlar hiçteyse yaptık diye kabul etme onuru gösteriyorlar.ya dier ırklar yaptıkları soykırımları söyleyip kabul ediyorlarmı.dünyada sırf hitlermi yapmış soykırım.hitlerin yaptığının kat ve kat fazlaları var dünya tarihinde.özellikleki amerika bu konuda almanlar ile kıyaslarsanız çok aşağılık bir yerdedir.hala 2.dünya savaşında attıkları atom bombaları yüzünden sayısız japon ölüyor ve daha yıllar boyu ölmeye devam edecek.kızılderililere yapılanları hepimiz biliyoruz.bunlar soykırım deil mi?daha niceleri cinlilerin tibette,hong kong ta ve daha tarihte yaptıkları nice soykırımlar.bunlar nie dile getirilmiyorda tutturulmuş bir yahudi soykırımı gidiyor.ben bunu söylemek istedim.

abi aynı düşüncedeyiz de burada Hitlerin çok iyi adam olduğundan falan bahsediliyor, propoganda var o yüzden diyorum, adamlr yedikleri .oku kabul ediyolar, adamın adını ağzına alanı hapse dıkıyorlar, burada bir kitap okuyup ne mükemmel adam Atatürk ten iyi diyenler falan var o yüzden .... Başkaları fazlasını yapmamıştır, milyonlarca insan öldü de, kızılderililer, vs .vs katledilmesi Hİtlerin yaptığının insanlık dışı olduğunu, bu herifin psikopat, manyak ve hayvan olduğunu değiştirmez... Yahudilerin ölmesi iyi olmuşturbelki tartışılır... BAşkalarının soykırım yapması da tartışılır... Çıkın o zaman deyin ingiltereye biz dh den geliyoruz siz katliam yaptınız kızılderilileri kestiniz.... Neyse ben yatıyorum.... Atom bombasıda ayrı bir hayvanlık ama Japonya sorsun ABD ye dünyanın en büyük ekonomilerinden .... Adamlar ABD için asker gönderiyo, onlar kişiliksizse bizim suçumuz mu??? Abd de hayvan hitlerde hayvan ama kabul edin bunu yapanlar sadece birer hayvan..... Adamın yaptıına da kulp bulmaya gerek yok soykırım var bitti, Hİtler hayvan bitti....

• Ölmüş bir kişiye hakaret etmek örfümüze sığmaz.
  • quote:

Nazileri kendilerinden kabul etmiyolar, yani suçu bütün ALmanlara atmayın biz öyle değiliz, suçu Hitlerin parti-örgüt karışımı şeyine yani Nazilere atın diyorlar...

Kavgam kitabının önemi şudur : Hitler orda dikkat ettiysen bi global bi olguya değinmiyor.. Kendi ırkı için bi şeyler söylüyor ve yahudilerin ülkedeki amaçlarından bahsediyor... Yani kavgam kitabını okudukta gaza geldik değil... Bu iş nasıl başlar biliyormusun ? Şöyl ; "" tv izlersin belgesel izlersin, bi taraftan görürsün dünyada yapılanları bi taraftan da 60 yıl öncesinin olayları... Terazinin kefesine bakarsın... Ve geçmişte yaşananları duygusallığının anlatıldığını ama şu an yapılanlara gözlerin kapandığını görürsün... eli kanlı bir lider görürsün medya da ve medyanın deyimiyle faşist teröristler ... ve görürsün halkına tapan ve halkıda liderine tapan bi portre .... Sonra sorarsın kendine bu insan böyle mi diye ? ve araştırmaya başlarsın "" .... İşte ben de ve bi çok hitler gerçeğini gören bi çok insanda olan durum bu ... Peki karşıtlarıının yaptıkları tutum ne biliyomusun ? Hitlerin görüşlerini benimseyen bi insan kendine kaldığı propagandaların etkisiyle sorar defalarca : " acaba doğrumu yapıyorum diye , doğrumu düşünüyorum diye " oysa karşı tarafın aldığı tutum şu : " bunun ruhu bozuk, geçmişinde kötü yönde bi şeyler yaşamış" ve her tanıdığın bi anda başına psikiyatris kesilir... senin sorunun ne diye... Kitleler doğru düşündüğüne bakmadan eleştirir, yargısız infazda bulunur...

Kavgam bir propaganda kitabı deildir... Zaten propaganda kitapları da hapiste yazılmaz... Propaganda ekibi tarafından özene bözene yazılır...

Şunu da söyliyim almanyanın tazminatları vermekten hitlere lanet okumaktan başka yapacağı bi şey yoktu 45 kuşağı için... Geri kalan nesilede hitler bi canavar olarak gösterildi....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Waffen SS -- 8 Şubat 2005, 3:39:08 >

• quote:

abi aynı düşüncedeyiz de burada Hitlerin çok iyi adam olduğundan falan bahsediliyor, propoganda var o yüzden diyorum, adamlr yedikleri .oku kabul ediyolar, adamın adını ağzına alanı hapse dıkıyorlar, burada bir kitap okuyup ne mükemmel adam Atatürk ten iyi diyenler falan var o yüzden .... Başkaları fazlasını yapmamıştır, milyonlarca insan öldü de, kızılderililer, vs .vs katledilmesi Hİtlerin yaptığının insanlık dışı olduğunu, bu herifin psikopat, manyak ve hayvan olduğunu değiştirmez... Yahudilerin ölmesi iyi olmuşturbelki tartışılır... BAşkalarının soykırım yapması da tartışılır... Çıkın o zaman deyin ingiltereye biz dh den geliyoruz siz katliam yaptınız kızılderilileri kestiniz.... Neyse ben yatıyorum.... Atom bombasıda ayrı bir hayvanlık ama Japonya sorsun ABD ye dünyanın en büyük ekonomilerinden .... Adamlar ABD için asker gönderiyo, onlar kişiliksizse bizim suçumuz mu??? Abd de hayvan hitlerde hayvan ama kabul edin bunu yapanlar sadece birer hayvan..... Adamın yaptıına da kulp bulmaya gerek yok soykırım var bitti, Hİtler hayvan bitti....

Adamın asabını bozma bu propaganda değil propagandalara karşı yapılan bi cevaptır.. ayrıca senin gibi basit insanlar anca küfür edebilir... Kelimelerine dikkat et seni adamdan sayıp yazdıklarına cevap veriyoruz.. kendine saygın yoksa bize olsun...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.