Şimdi Ara

HITLER (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
3.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: everlasting

Hitler baba mı yok hitler ana. Oha falan oldum yani

yaw amma taktınız bu baba lafına.

olay şu...ben hitlerin sesini seviyorum ya..

arkadaşlar hadi bi ferdi baba dinlayelim mi...bi müslüm baba atıyım mı...bi ibo baba dinlesek nasıl olur

dediklerinde , ''ben mümkünse hitler baba dinleyeyim''''derim....yani hitler baba burdan ağız alışkanlığı..

Buzağı yok yani.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mpower

ben ne adamlar gördüm üstünde postu yok; ne postlar gördüm içinde adam yok

oda güzel

• koyun postu arkadaş koyun hani şu kayserili seza mı ne war ya onun üstünndekinden

diğerlerinin üstündekine lafım yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: babydoll

quote:

Orjinalden alıntı: everlasting

Hitler baba mı yok hitler ana. Oha falan oldum yani

yaw amma taktınız bu baba lafına.

olay şu...ben hitlerin sesini seviyorum ya..

arkadaşlar hadi bi ferdi baba dinlayelim mi...bi müslüm baba atıyım mı...bi ibo baba dinlesek nasıl olur

dediklerinde , ''ben mümkünse hitler baba dinleyeyim''''derim....yani hitler baba burdan ağız alışkanlığı..

Buzağı yok yani.

Buzağı aramıyoruz da yani baba terimi genelde sevdiğin insanlar için kullanılır. O yüzden ilginç geldi. Mafya babalarına da baba denir ama o ayrı.

• yahu bırakın şu hitleri rahat artık.adam sesini seviyorum demiş.karizmatik demiş.konuyu nerelere çekmişsiniz.adam bunu söylemiş insanlar hitler iyimi kötümüye getirmiş olayı.burda hitlerin iyimi yada kötümü olduğunu tartışmak için açmamış ki eleman topic i.sesine karizmasına bi yorumunuz varsa onu yazın.

bence ewet hitler yeterince karizmatik ve çevresine güven verebilen bir kişi.zaten öyle olmasa diktatör olmazdı ve peşinden tüm almanyayı sürükleyemezdi.sanırım konunun aslına kendimce bir yorum yaptım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RedStar

yahu bırakın şu hitleri rahat artık.adam sesini seviyorum demiş.karizmatik demiş.konuyu nerelere çekmişsiniz.adam bunu söylemiş insanlar hitler iyimi kötümüye getirmiş olayı.burda hitlerin iyimi yada kötümü olduğunu tartışmak için açmamış ki eleman topic i.sesine karizmasına bi yorumunuz varsa onu yazın.

bence ewet hitler yeterince karizmatik ve çevresine güven verebilen bir kişi.zaten öyle olmasa diktatör olmazdı ve peşinden tüm almanyayı sürükleyemezdi.sanırım konunun aslına kendimce bir yorum yaptım.

+10000000000000000000000000000000000
  • Bencede bırakılmalı çünki tarihi araştırmayan basma kalıp beyinli insanlar Hitler'i duyunca kırmızı pelerin görmüş boğaya dönüşüveriyorlar ve hakaretler ediyorlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kaiser soze

quote:

yahu bırakın şu hitleri rahat artık.adam sesini seviyorum demiş.karizmatik demiş.konuyu nerelere çekmişsiniz.adam bunu söylemiş insanlar hitler iyimi kötümüye getirmiş olayı.burda hitlerin iyimi yada kötümü olduğunu tartışmak için açmamış ki eleman topic i.sesine karizmasına bi yorumunuz varsa onu yazın.

+10000000000000000000000000000000000

he yaw...hallah hallah....

• görüntüler berbat hiçbirşey gözükmüyor. Gerçi ben adamın gömülmeden önce naaşına falan tecavüz edilmesini isterdim hatta kendi askerlerinin yahudilere yaptıkları işkencelerinin kendisine yapılmasını isterdim. Daha bir çok şey isterdim de dilim varmaz... Kapatıp sildim dosyaları zaten..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyorhan

görüntüler berbat hiçbirşey gözükmüyor. Gerçi ben adamın gömülmeden önce naaşına falan tecavüz edilmesini isterdim hatta kendi askerlerinin yahudilere yaptıkları işkencelerinin kendisine yapılmasını isterdim. Daha bir çok şey isterdim de dilim varmaz... Kapatıp sildim dosyaları zaten..

Valla fantazilerine diyecek birşeyim yok ama videolar 50 sene öncesinin kayıtları olacak o kadar...ama

seste sorun yok..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyorhan

görüntüler berbat hiçbirşey gözükmüyor. Gerçi ben adamın gömülmeden önce naaşına falan tecavüz edilmesini isterdim hatta kendi askerlerinin yahudilere yaptıkları işkencelerinin kendisine yapılmasını isterdim. Daha bir çok şey isterdim de dilim varmaz... Kapatıp sildim dosyaları zaten..

Bende sana tecavüz etmek isterdim....
  • ya hitler haklıı
    abi yanlış bişi ama napabilirsin başka çözümü yok....
    yahudiler aynı şeyi filistinlilere yapmıyor mu?
    Sırplar boşnaklara yapmadımı?
    NEden bunlardan bahsetmiyoruz, kimse kolunu kıpırdatmadı boşnaklar kesilirken, iş işten geçtikten sonra bm uyandıda ohoo atı alan üsküdarı geçti...
    SONRA 1974 e kadar UZUN SÜRE RUMLARIN YAPTIĞI SİSTEMATİK SOYKIRIM NEYDİ PEKİ???? tecavüzler işkenceler.....
    Armageddon u biliyseniz... Yahudiler de Müslümanalr için bir güzel hazırlık yapiiiler bizi yok etmeye çalışıyorlar...
    Adam bak bizi günaha sokmadan, başımızı beladan kurtaracaktı az kaldı, düşünsenize o yahudilerin ölmediini şimdi kimbilir neler yaparlardı....
    HElal olsun adama KOÇUMM BENİMM BEEEEEE
    Biz TÜRK ulusu olarak kimseye böyle şeyler yapmayız ve yapmadık, böyle birşey yapanı da desteklemeyiz... Ama adam yapmış bu geçmiş gitmiş, yani şimdi diyebilirim ki bu bnm kişisel görüşüm hepimizin faydasına iyide yapmış... Yani keşke yapmasaymış diyemicem...

• Sırplar boşnaklara israil in filistinliler e hitlerin yahudilere yaptığı şeylerin hepsi aynıdır ve son derece iğrençtir....
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

ya hitler haklıı
    NEden bunlardan bahsetmiyoruz, kimse kolunu kıpırdatmadı boşnaklar kesilirken, iş işten geçtikten sonra bm uyandıda ohoo atı alan üsküdarı geçti...
    SONRA 1974 e kadar UZUN SÜRE RUMLARIN YAPTIĞI SİSTEMATİK SOYKIRIM NEYDİ PEKİ???? tecavüzler işkenceler.....
    Armageddon u biliyseniz... Yahudiler de Müslümanalr için bir güzel hazırlık yapiiiler bizi yok etmeye çalışıyorlar...
    Adam bak bizi günaha sokmadan, başımızı beladan kurtaracaktı az kaldı, düşünsenize o yahudilerin ölmediini şimdi kimbilir neler yaparlardı....
    Biz TÜRK ulusu olarak kimseye böyle şeyler yapmayız ve yapmadık, böyle birşey yapanı da desteklemeyiz... Ama adam yapmış bu geçmiş gitmiş, yani şimdi diyebilirim ki bu bnm kişisel görüşüm hepimizin faydasına iyide yapmış... Yani keşke yapmasaymış diyemicem...

+1

müslümana yahudiden dost olmaz

• quote:

Orjinalden alıntı: nick

Sırplar boşnaklara israil in filistinliler e hitlerin yahudilere yaptığı şeylerin hepsi aynıdır ve son derece iğrençtir....

rumların türklere var onu niye es geçtin
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

ya hitler haklıı

+1

müslümana yahudiden dost olmaz

+100

• Hitler'i haklı bulanlar da çok var haksız bulanlar da.. Ben ortada kaldım. Hitler'i savunmuyorum kesinlikle ama Yahudiler de az değil yani..

Bu arada "Mein Kampf" adlı Hitler'in kitabını kesinlikle okuyun. (Kitap adı: Kavgam)
  • Ya şunu unutmayın Almanya için Hitler neydiyse bizim için de Atatürk o'dur... Tabi Hitler başarılı olamadığı için yerden yere vurulur... Ülkedeki yahudiler soğuk bölgelere ve Almanya dışına sürülmeye başlanmıştı (tıpkı Atatürk'ün ermenileri iç karışık çıkardıkları için soğuk bölgelere sürdüğü gibi, üstelik almanyadaki yahudiler sadece iç karışıklık değil ekonomiyi ellerine de alarak devletten daha üstün bi güç haline gelmeye başlamışlardı)... Bu işlerden sorumlu kişi olarak ta Adolf Eichmann görevlendirilmişti ( yahudilere yapılanları suç olarak itiraf etmeye zorlandı, ama itiraf etmedi ve yakın tarihte israil'de idam edildi). Eichmann çok sayıda yahudiyi ülkeden sürdü, daha sonra giden yahudilerin bilgi kaynağı olarak kullanıldığını ve cephelerde karşılarına çıkmaya başladıklarından yahudilerin sürülmesinin anlamsızlığı ortaya çıktı ve toplama kampları hayata geçirilmek zorunda kalındı... Tabi bu insanlar iş gücüydü ve almanyanın ihtiyaçları için çalıştırıldılar... Yapılan katliamlara gelince; alın size müttefik yapımı filmlerden bariz bi kaç örnek daha vereyim: gerek " Hayat güzeldir filmi " olsun , gerekse de " Schindler'in listesi " filmi olsun ve daha bi çok toplama kamplarının altını çizen filmlerde hep nazi almanyasının savaşı kaybetmesinden sonra ve toplama kampı askerlerinin geri çekilmeleri başlayınca katliamlar yapılıyor... Ve düşünelim; Almanya'da alman halkının üzerine milyonlarca ton bomba yağarken, şehirler harap olsun insanlar acı içinde yansın diye kasti olarak yangın bombaları atılıp insanlar cayır cayır yakılırlarken ve bundan toplama kampı güvenliğinin de haberi varken bu öfkeyle o kamplardan geri çekilen askerlerin yahudileri infazları sizce doğal değil midir ? Bu cümlemi vahşice nitelendirenler olabilir, ama unutmayın savaş insanın vahşi yönlerini ortaya çıkarır ve insanda vahşi doğanın bir parçasıdır... Ve o güne kadar tarihte hiç bi birlik insanların üzerine yansın diye milyonlarca ton yangın bombası atmamıştır... Bu aklıma hep kalelere merdivenle tırmanan insanların üzerine kızgın yağ dökülmesini aklıma getirir ki üstelik bu insanlar savaşçı da değil; halk ! Ben bu kampların boşaltımı sırasında yapılan infazları önceden yapılmadığı için merhamet olarak nitelendiriyorum... Çünki yaşam güzeldir ve yaşamın her dakikası değerlidir...
    Gelelim fırınlara; Toplama kamplarında çalışan kendi iş gücünü kimse fırına atıp yakmaz, bu mantığın alamayacağı şeydir... Tabii ki toplama kamplarında ölen insanlardan yakılanlar oluyordur, geneli mezarlara gömülüyordu... Yakılma olayına gelince bu vahşice bi şey değildir, çünki mezarda kurtlanmanın yakılmadan daha kötü olduğu söylenebilir... Hitler kendisi bile Eva Braun'la intiharından hemen önce, intiharının hemen ardından kendisinin ve sevgilisi Eva Braun'un yakılmasını vasiyet etmiştir... Yani bu ölüm sonrası yakılmalar yahudilerin elinde bulunan basın yayın ve medya örgütlerinin dayanaklarından biri olmuş ve ordaki insanlar diri diri fırınlara atılıyormuşcasına gösterilmiştir... Diri diri insanlar atılabilir nadiren bu o kişiyi atan insanların suçudur .... bağlı oldukları liderin değil... bu yüzden bir devleti ve liderini karalamak, ordusunu eli kanlı teröristler olarak nitelendirmek, halkını örümcek beyinli, körü körüne bağlı Hitler'in hipnozundaki insanlar olarak göstermek diri diri insanı yakmaktan daha onursuzca bir harekettir...

• quote:

Orjinalden alıntı: Faux Carnival

Hitler'i haklı bulanlar da çok var haksız bulanlar da.. Ben ortada kaldım. Hitler'i savunmuyorum kesinlikle ama Yahudiler de az değil yani..

Bu arada "Mein Kampf" adlı Hitler'in kitabını kesinlikle okuyun. (Kitap adı: Kavgam)

kardeşim bir gercek var.hitleri haksız bulanlar onu medyada karalayanlar dünyada ırk değerlerine kültür değerlerine ata değerlerine inanmayan ve bunlar gibi değerlere çıkarları ters düşen dünyayı yahudilerlen beraber globalleşme denilen toplum kanserleşmesine götüren,bu gibi emellerden ve kapitalizm den çıkarları olan paraya uşaklık eden kesimdir.bu kesmin başında ve dünya medyasının genelinde yahudilerin var olduğu gerçeğini görmezden gelmessek neden böyle karalandığını daha net anlayabiliriz.ayrıca hitleri karalayanların bu karalamalarla ört bas ettikleri bir dier gerçek kendilerinin daha cani olduğu ve çok daha büyük pislikler çevirdikleri gerçeğini örtbas etmektir.ve tabi gene karşınıza burdada yahudiler çıkar.ta var olduklarından beri dünyaya her türlü pisliği aşılamışlardır.öyleki tanrının peygamberine bile etmedikleri cefa kalmamıştır.okadar iğrençtirler ki dünyanın sadece kendilerine yaratıldığını düşünecek tanrının onları özel kabul ettiğini iddia edecek kadar.

• quote:

Orjinalden alıntı: Waffen SS

Ya şunu unutmayın Almanya için Hitler neydiyse bizim için de Atatürk o'dur... Tabi Hitler başarılı olamadığı için yerden yere vurulur... Ülkedeki yahudiler soğuk bölgelere ve Almanya dışına sürülmeye başlanmıştı (tıpkı Atatürk'ün ermenileri iç karışık çıkardıkları için soğuk bölgelere sürdüğü gibi, üstelik almanyadaki yahudiler sadece iç karışıklık değil ekonomiyi ellerine de alarak devletten daha üstün bi güç haline gelmeye başlamışlardı)... Bu işlerden sorumlu kişi olarak ta Adolf Eichmann görevlendirilmişti ( yahudilere yapılanları suç olarak itiraf etmeye zorlandı, ama itiraf etmedi ve yakın tarihte israil'de idam edildi). Eichmann çok sayıda yahudiyi ülkeden sürdü, daha sonra giden yahudilerin bilgi kaynağı olarak kullanıldığını ve cephelerde karşılarına çıkmaya başladıklarından yahudilerin sürülmesinin anlamsızlığı ortaya çıktı ve toplama kampları hayata geçirilmek zorunda kalındı... Tabi bu insanlar iş gücüydü ve almanyanın ihtiyaçları için çalıştırıldılar... Yapılan katliamlara gelince; alın size müttefik yapımı filmlerden bariz bi kaç örnek daha vereyim: gerek " Hayat güzeldir filmi " olsun , gerekse de " Schindler'in listesi " filmi olsun ve daha bi çok toplama kamplarının altını çizen filmlerde hep nazi almanyasının savaşı kaybetmesinden sonra ve toplama kampı askerlerinin geri çekilmeleri başlayınca katliamlar yapılıyor... Ve düşünelim; Almanya'da alman halkının üzerine milyonlarca ton bomba yağarken, şehirler harap olsun insanlar acı içinde yansın diye kasti olarak yangın bombaları atılıp insanlar cayır cayır yakılırlarken ve bundan toplama kampı güvenliğinin de haberi varken bu öfkeyle o kamplardan geri çekilen askerlerin yahudileri infazları sizce doğal değil midir ? Bu cümlemi vahşice nitelendirenler olabilir, ama unutmayın savaş insanın vahşi yönlerini ortaya çıkarır ve insanda vahşi doğanın bir parçasıdır... Ve o güne kadar tarihte hiç bi birlik insanların üzerine yansın diye milyonlarca ton yangın bombası atmamıştır... Bu aklıma hep kalelere merdivenle tırmanan insanların üzerine kızgın yağ dökülmesini aklıma getirir ki üstelik bu insanlar savaşçı da değil; halk ! Ben bu kampların boşaltımı sırasında yapılan infazları önceden yapılmadığı için merhamet olarak nitelendiriyorum... Çünki yaşam güzeldir ve yaşamın her dakikası değerlidir...
    Gelelim fırınlara; Toplama kamplarında çalışan kendi iş gücünü kimse fırına atıp yakmaz, bu mantığın alamayacağı şeydir... Tabii ki toplama kamplarında ölen insanlardan yakılanlar oluyordur, geneli mezarlara gömülüyordu... Yakılma olayına gelince bu vahşice bi şey değildir, çünki mezarda kurtlanmanın yakılmadan daha kötü olduğu söylenebilir... Hitler kendisi bile Eva Braun'la intiharından hemen önce, intiharının hemen ardından kendisinin ve sevgilisi Eva Braun'un yakılmasını vasiyet etmiştir... Yani bu ölüm sonrası yakılmalar yahudilerin elinde bulunan basın yayın ve medya örgütlerinin dayanaklarından biri olmuş ve ordaki insanlar diri diri fırınlara atılıyormuşcasına gösterilmiştir... Diri diri insanlar atılabilir nadiren bu o kişiyi atan insanların suçudur .... bağlı oldukları liderin değil... bu yüzden bir devleti ve liderini karalamak, ordusunu eli kanlı teröristler olarak nitelendirmek, halkını örümcek beyinli, körü körüne bağlı Hitler'in hipnozundaki insanlar olarak göstermek diri diri insanı yakmaktan daha onursuzca bir harekettir...

evet abi biz tamamen yahudi basından duyduklarımızı biliyoruz... Bunların hepsi yanlı yayınlar... Mesela geçende cnbc e de bir film izledim, komunist rusya ve Stalinle ilgili, film bandı değiştiren bir adam ve karısının hikayesi,yani bu kadar insan psikolojisi üzerinde çalışabilir bir insan, resmen beyin yıkama çaktırmadan insanın beynine Komuniz kötüdür, komunizm iğrençtiri sokmaya çalışan bir film... Şindlerin listesini de izledim keza filmde hiçbir şey yok sadece Almanlar Yahudileri barbarca sabun yaptı , kül yaptı bu var....
    Hitler le Atatürk karşılaştırılamaz bence... Hitler basit bi onbaşı ressam cart curt abi,tek yeteneği ağzının laf yapması hitabeti,halkı düşmalığa sevketmesi...
    Atatürk efsane komutan, Çanakkale efsanesinin baş mimarı, Emperyalist güçlere karşı dur diyen tek adam, TÜrklerin ve özgürlük uğrunda savaşanların örnek ladıkları büyük insan, büyük lider,Cezayir de özgürlük için savaşan savaşçıların liderlerinin mücahitlerinin, öldükten sonra koynundan Atarük posterleri, resimleri çıkmış, vietnam savaşında vietnamlıların gene efsane lideri Tao muydu neydi işte onunla görüşmeye giden,artık basından ünlü biri galiba rapörtaj olacak, onunla sınıfta çocuklara okuma yazma öğretirken Tao tahtaya ATATÜRK yazıyor!!!! ,işte Atatürk bu askeri başarısından daha büyük başarıları sosyal hayatta yapmış reformist adam,ayrıca başöğretmen, ve yazar bilimadamı.... Hitler Atatürk ün yanında hiçbişi kalıo .... Hitleri karşılarştırmışlar işte abi Şevki YIlmaz la... Ayrıca Atatürk onbinlerin omzunda, ve dünyadaki milyonların ağladığı bir günde toprağa verildi, ardından bütün dünya ağladı, Hitler ise önce sevgilisin bastı kurşunu sonra kendisine geberdi gitti dicem ama biraz ağır olur, kaldı ki şimdi ona Almanlar bile sahip çıkmıyor...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.