Şimdi Ara

HI-LEVEL TB 9.7 T9701 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
5
Favori
49.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim tabletim yok. Ama telefonumda oluyor. Hatta ve hatta önceki android telefonumda da oluyordu. Yüklediğin programlardan kaynaklanıyor büyük ihtimal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Antutu Benchmark ile test ettim 7691 puan aldım. İlgilenenler Antutu sitesinden ortalama nereye denk geldiğine bakabilir.
  • pil ömrü nasıl? 6 saati deviriyor mu?
    Ekran parlaklığı-doygunluğu, ekranın açık havadaki görünüşü, dokunmatik ekran tepkileri, wi-fi çekim gücü, yazılımlarla uyumluluğu gibi kullanıcı deneyimlerinizi de merak ediyoruz.Diğer tabletlerle kıyaslayan arkadaşlar üstünlüklerini veya dezavantajlarını belirtebilir.Root yapamamış bi kaç arkadaş.Tablettin diğer tabletler gibi room, yazılım desteği çok az.Aldıktan sonra hep stock room olarak kullanacağız sanırım.
    Yeni çıkan evopad 9720 modeli hi level in aynı özelliklerle ve 8000mah değere sahip pil ve jelly bean ile geliyor.fiyatı da 530 ve üzerinde seyrediyor.Makineyi donanımından dolayı övüyorlar ama bu cihazla arasında 100 tl lik bir fark var bence buna değmez.Pollypad ve artesinde üst düzey cihazları var ama rockchip 3066 işlemcili değil.Bu cihaz halen fiyat performans olarak önde.Çinden yuandao n101-2 veya Cube u30gt getirtene kadar aynı donanıma sahip tr garantili bir cihaz terazide daha ağır basar.Ha o cihazlar alınmaz mı alınır. içindeki parçalar hep aynı ama fiyat olarak artık indirime girme zamanları çoktan geldi çünkü garantisiz cihazdaki arıza riskinin fiyata yansıması gerekir diye düşünüyorum.Birde başlığın aslında cube30gt sayfası gibi aktif halde olmamasına halen şaşırıyorum
    Bu arada cihazı en uygun distrübitör firma satıyor(430tl) diğer tüm sitelerdeki fiyat araştırmasını yaptım .ama her kredi kartına aynı taksiti yapmıyorlar.

• Arkadaşlar ben bu tableti almayı düşünüyorum ama videoda asphaltı küçük bir alanda gösterdi bunun bir çözümü varmı çünkü oyun için alacağım bide marketteki uyumlu uygulama sayısı yeterlimi diye merak ettim yanıtlarınızı bekliyorum ve ithalatçı firma kimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Equexks -- 15 Ekim 2012; 22:47:26 >
  • Market bildiğin google play store. Android telefon kullanan biri olarak şimdiye kadar bütün ihtiyaçlarımi karşıladı. Artık çoğu program her platformda mevcut. Oyunu küçük ekranda açması benimde garibime gitmişti ama o oyunun tablet versiyonunun olmamasından ya da çözünürlük değerlerinin tutmamasindan kaynaklaniyordur belkide.

• quote:

Orijinalden alıntı: serter33

Market bildiğin google play store. Android telefon kullanan biri olarak şimdiye kadar bütün ihtiyaçlarımi karşıladı. Artık çoğu program her platformda mevcut. Oyunu küçük ekranda açması benimde garibime gitmişti ama o oyunun tablet versiyonunun olmamasından ya da çözünürlük değerlerinin tutmamasindan kaynaklaniyordur belkide.

Oyun için önerirmisiniz yani

• Tablete sahip değilim ama aynı donanıma sahip dark EVOpad 9720 in gta, max payne, dead trigger, asfalt gibi oyunları calistirdigini söylüyor alanlar. O tablet çıkalı 2 hafta felan oldu ama başlıkları baya bi hareketli. İkisi arasındaki fikrimi önceki mesajlarda belirtmistim. Ama son karar kullanicinin tabiki.

• Tabletin aynısı Stormax olarak var. Bu başlığın ilk sayfasında DH incelemesi var zaten oradan oyun performansını görebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bu tablet stormax t9701 ile tamamen aynı değilmi ve işkemcisi ne çok fazla farklı işlemci yazmışlar ve ithalatçı firmanın sitesi nedir bulamadımda

• İşlemcisi ve geri kalan bütün detaylar aynı. Stormax nedense 10 lira daha pahali ve stormaxta hediye kılıf yok sanırım. İthalatçı firmanın adı trim elektronik. Trim shop adında siteleri var ve en uygun fiyat onlarda şu an. Aslında tr garantili başka tabletler de satiyorlar
    Hemde diğer yerlerden daha uyguna. O siteden sonra en uygun fiyati hep webdenal diye site veriyor. Her iki siteden de alışverişim olmadı. Baska uygun fiyatlı yer var ise belirtirsek alacak kisilere faydası olmuş olur.

• quote:

İşlemcisi ve geri kalan bütün detaylar aynı. Stormax nedense 10 lira daha pahali ve stormaxta hediye kılıf yok sanırım. İthalatçı firmanın adı trim elektronik. Trim shop adında siteleri var ve en uygun fiyat onlarda şu an. Aslında tr garantili başka tabletler de satiyorlar
    Hemde diğer yerlerden daha uyguna. O siteden sonra en uygun fiyati hep webdenal diye site veriyor. Her iki siteden de alışverişim olmadı. Baska uygun fiyatlı yer var ise belirtirsek alacak kisilere faydası olmuş olur.

çok ince bir fark var oda gps denedim 2.yazılım programiyle gayet rahat çalişiyor
  • quote:

İşlemcisi ve geri kalan bütün detaylar aynı. Stormax nedense 10 lira daha pahali ve stormaxta hediye kılıf yok sanırım. İthalatçı firmanın adı trim elektronik. Trim shop adında siteleri var ve en uygun fiyat onlarda şu an. Aslında tr garantili başka tabletler de satiyorlar

Arkadaşlar bu tablet Turkcell zte mf190 modem destekliyormu bu arada tekmarda 425 tl

• hımm 5 tl daha ucuz daha da önemlisi kredi kartına taksit seçenekleri çok fazla.Ama yine de en sorunsuz ve son jenerasyon cihazlar distrübitörde olur diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar tabletin servisi nasıldır ilgililermi (mesela artesinkinden herkes memnun) hiç problem yaşadınızmı ve servis ilgilendimi sonuç olarak 430 tl para veriyoruz Servisi'nin iyi olması lazım bide servisin kendi sitesi yokmu biliyorum daha önce sordum ama söylenen siteye baktım hb gibi sadece satış yapan bir site

• Benim fikrim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Equexks

Arkadaşlar tabletin servisi nasıldır ilgililermi (mesela artesinkinden herkes memnun) hiç problem yaşadınızmı ve servis ilgilendimi sonuç olarak 430 tl para veriyoruz Servisi'nin iyi olması lazım bide servisin kendi sitesi yokmu biliyorum daha önce sordum ama söylenen siteye baktım hb gibi sadece satış yapan bir site

Hi level ve Stormax markalarinin sahibi olarak trium elektronik herhangi bir sorun yaşatmicana inaniyorum cunku daha once aldigim stormax tableti sekiz taksitte almama ragmen sarj sorunu yasandigi icin geri iade aldilar hemde kredi kartiyla sekiz taksit yaptiklari 450 lirayi kesintisiz geri iade ettiler . Daha sonra sarj olayinin adaptordan kaynaklandigini solediklerinde cihazi bir sekilde geri aldim servisten sorumlu cizgi elektronik servisinde cihazi test edip (5 dakkalik bir test) sarj adaptorunu degistirdiler ve su anda sorunsuz kullaniyorum.
    Yalniz hi level ve stormax tabletler ayri yerlerde servis hizmeti aldigini biliyorum nedense hepsini cizgi elektronik servisine Vermemis trium ama cizgi elektronik servisi bu alanda kendini ispatlamis bir firmadir bir cok kalburustu markanin servis ve bakimi bu firmadadir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 17 Ekim 2012; 10:26:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lavaboo

quote:

Arkadaşlar tabletin servisi nasıldır ilgililermi (mesela artesinkinden herkes memnun) hiç problem yaşadınızmı ve servis ilgilendimi sonuç olarak 430 tl para veriyoruz Servisi'nin iyi olması lazım bide servisin kendi sitesi yokmu biliyorum daha önce sordum ama söylenen siteye baktım hb gibi sadece satış yapan bir site

Hi level ve Stormax markalarinin sahibi olarak trium elektronik herhangi bir sorun yaşatmicana inaniyorum cunku daha once aldigim stormax tableti sekiz taksitte almama ragmen sarj sorunu yasandigi icin geri iade aldilar hemde kredi kartiyla sekiz taksit yaptiklari 450 lirayi kesintisiz geri iade ettiler . Daha sonra sarj olayinin adaptordan kaynaklandigini solediklerinde cihazi bir sekilde geri aldim servisten sorumlu cizgi elektronik servisinde cihazi test edip (5 dakkalik bir test) sarj adaptorunu degistirdiler ve su anda sorunsuz kullaniyorum.
    Yalniz hi level ve stormax tabletler ayri yerlerde servis hizmeti aldigini biliyorum nedense hepsini cizgi elektronik servisine Vermemis trium ama cizgi elektronik servisi bu alanda kendini ispatlamis bir firmadir bir cok kalburustu markanin servis ve bakimi bu firmadadir

Cevabın için teşekkürler ancak çizgi ekektronik hi level mi yoksa stormax mı birde turkcell zte mf190 Destekkiyormu

• quote:

quote:

quote:

Cevabın için teşekkürler ancak çizgi ekektronik hi level mi yoksa stormax mı birde turkcell zte mf190 Destekkiyormu

trium elektronik stormax in servisini çizgi elektroniğe yaptirtiyor.
    Turkcell zte mf 190 için desteği varmi bilmiyorum hiç denemedim trium yada cizgi elektroniğe tel açıp öğrenilebilinilir her konuda yardımcı oldukları gibi bu konuda bilgileri dahilindeyse yardimci olacaklarına eminim

STORMAX T9701 1GB 16GB 9.7''IPS EKRAN ÇİFT ÇEKİRDEK MULTİTOUCH BAKIM ONARIM VE SERVİS

Ticaret Ünvanı : Çizgi Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.
    Adres : Cemal Sururi Cd. Halim Meriç İş Merkezi No:15/C D:5-6 34394 Mecidiyeköy - İstanbul
    Telefon / Faks : (212) 356 70 70 / (212) 356 70 69
    e-Posta : iletisim@cizgi.com.tr

STORMAX VE Hİ LEVEL MARKALARI SAHİBİ OLAN

TRİUM ELEKTRONİK
    Adres:
    Göztepe Mah. Göksu Evleri Sitesi Üst Çamlık Cad. B216B Anadolu Hisarı / ISTANBUL / TURKEY
    Telefon:
    +90 216 469 26 72

Faks:
    +90 216 576 38 78

E-Posta Adresi:
    info@trium.com.tr

GEREKLİ SORULARINIZ VE BİLGİ İÇİN BURALARLA İLETİŞİME GECEBİLİRSİNİZ

• quote:

quote:

quote:

quote:

Turkcell zte mf 190 için desteği varmi bilmiyorum hiç denemedim trium yada cizgi elektroniğe tel açıp öğrenilebilinilir her konuda yardımcı oldukları gibi bu konuda bilgileri dahilindeyse yardimci olacaklarına eminim

STORMAX T9701 1GB 16GB 9.7''IPS EKRAN ÇİFT ÇEKİRDEK MULTİTOUCH BAKIM ONARIM VE SERVİS

Adres : Cemal Sururi Cd. Halim Meriç İş Merkezi No:15/C D:5-6 34394 Mecidiyeköy - İstanbul

TRİUM ELEKTRONİK
    Adres:
    Göztepe Mah. Göksu Evleri Sitesi Üst Çamlık Cad. B216B Anadolu Hisarı / ISTANBUL / TURKEY
    Telefon:
    +90 216 469 26 72

Faks:
    +90 216 576 38 78

E-Posta Adresi:
    info@trium.com.tr

Peki oyun için alacağım sanırım sizin artes d821 ilede tecrübeniz oldu hangisini önerirsiniz

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

TRİUM ELEKTRONİK
    Adres:
    Telefon:
    +90 216 469 26 72

Faks:
    +90 216 576 38 78

E-Posta Adresi:
    info@trium.com.tr

Peki oyun için alacağım sanırım sizin artes d821 ilede tecrübeniz oldu hangisini önerirsiniz

aslına bakarsan ben oyun meraklısı biri diilim sadece deneme amaçlı artesdede stormaxta da oyunlar indirip deneme yaptım ikiside gayet akıcı cihazlar yalnız stormax donanımsal özellikleri bakımından fark edilir ( tecrube edildikten sonra tabii) üstünlüğünü hissediyordunuz .

ARTES D821 ÖZELLİKLERİ STORMAX T9701 1GB 16GB 9.7'' ÖZELLİKLERİ

8" ARTES D821 DUALCORE 1.5 GHZ 1GB 16GB AND 4.0 Özellikleri

İşlemci Amlogic 8726-MX
    İşlemci Tabanı Arm Cortex A9
    İşlemci Tipi Dual Core
    İşlemci Hızı 1.5 Ghz
    Ram 1 Gb
    Depolama (Rom) 16 Gb Nand Flash
    Grafik İşlemci Dual Mali 400
    Ekran Boyutu 8"
    Görüntü Oranı 4:3
    Çözünürlük 1024x768
    Ekran Teknolojisi 5 Nokta Çoklu Dokunmatik Lcd
    Ekran Türü Kapasitif Lcd
    İşletim Sistemi Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
    Kablosuz Ağ Var
    Dahili 3G Yok
    Gps Yok
    Usb 3G Desteği Var
    Bluetooth Yok
    Sd Kart Desteği Maks.32 Gb
    Sensörler Hız Sensörü, GYRO Sensör
    Titreşim Yok
    Ön Kamera 0.3 Megapiksel
    Arka Kamera 2.0 Megapiksel
    Hoparlör Var
    Mikrofon Var
    Pil 4400 mAH Lion Polimer
    Kulaklık Girişi 3.5 mm Std. Kulaklık Çıkışı
    Usb 1x Mini Usb 2.0
    HDMI 1x Mini HDMI
    Düğmeler Menü Butonu, Ses Butonu, Home Butonu, Güç Butonu
    Ağırlık 498 Gram
    Boyutlar 215x158x9,8 mm
    Desteklenen Video Türü Avi Rm Rmvb Mp4 Mkv Wmv Vob Pmp Mpeg Mpg Flv 3gp
    Desteklenen Ses Türü Mp3 Wma Mp2 Ogg Aac M4a Flac Ape Wav
    Desteklenen Fotoğraf Türü Jpg Bmp Png Gif vb.. Çevirme, Otomatik oynatma
    E-Kitap Desteği Txt Lrc Pdf vb…
    3D Oyun Desteği Var

STORMAX T9701 1GB 16GB 9.7'' ÖZELLİKLERİ

9.7'' IPS Multitouch kapasitif Ekran
    . 1024'' 768 Piksel 4.3 Görüntü
    . Rockchip 3066 Cortex A9 Çift Çekirdek 1.6GHZ GPU 400 MHZ ''4
    . DDR3 1GB Bellek
    . Standart 16GB FLASH Hafıza
    . WIFI : IEEE802. 11B/G/N Kablosuz Bağlantı
    . Çoklu Dil Desteği
    . Harici 3G Desteği
    . Mini USB X 2 / HDMI X 1 / Stereo Audio Out X 1 / Mıcrophone X 1 / BLUETOOTH
    . Kart Yuvası TF X 1 (Maximum 32 GB) Yükseltilebilir
    . Ön Kamera 0.3 MP Arka Kamera 2.0 MP
    . Desteklenen Ses Dosyası Formatları:
    MP3 , WMA , MP2 , OGG , AAC , M4A , MA4 , FLAC , APE , 3GP , WAV ,
    . Desteklenen Video Format dosyaları :
    (1080P) AVI (H264 DIVX , DIVX , XVID , m , mvb , VMV , MOW , MP4 , (H264 , MPEG , XVID) DAT (VCD) , VOB (DVD) , MPEG , MPG , FLV , (H263 , H264) , ASF , TS , TP , 3GP
    . Desteklenen Fotğraf Dosya Formatları :
    JPG , JPEG , GIF , BMP , PNG
    . Support 1080P Video Çıkışı
    . Şarj Edilebilir Li-Polyer Pil : 7000mAh/ 5V 3 Ah
    . Otomatik Dört Yöne Ekran Döndürme
    . Desteklenen Uygulamalar :
    Word , Excel , PPT , PDF, MSN , Skype

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.