Şimdi Ara

HI-LEVEL TB 9.7 T9701

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
5
Favori
49.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yorum.? İnceleme? Tavsiye.?

• cube u30gt 16gb ile aynı donanıma sahip fiyat uygun fakat neden kimsenin haberi yok sadece ben mi gördüm bu tableti :)
  • baya güzel bi tablete benziyo. forumdan alan kullanan var mı acaba ?
  • hafta içi ben alayım ozaman . elimde patlamaz inş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: arenasss

hafta içi ben alayım ozaman . elimde patlamaz inş :)

aldınız mı?
  • Aldım. şehir dışındayım bakamadım siteye. 1-2 güne detayları yazarım.Kıyas yapmak gerekirse, genel olarak ekranın 4:3 olması ve bluetooth olmaması dışında CUBE u30gt ile tamamen aynı. bluetooth olayını tırnak kadar bişey alıp çözdüm. Enteresan olan tablet hakkında neden birşey yazılmıyor yurt dışı sitelerden mal alıp satanların işine mi gelmedi nedir bu tablet. Site adı vermek yasaktır heralde vermeyeyim ama 12 taksitli fiyatı kılıf dahil 2yıl garantili. 460 tl ye buldum ben var internette. 2 gündede elime ulaştı :)
  • quote:

Aldım. şehir dışındayım bakamadım siteye. 1-2 güne detayları yazarım.Kıyas yapmak gerekirse, genel olarak ekranın 4:3 olması ve bluetooth olmaması dışında CUBE u30gt ile tamamen aynı. bluetooth olayını tırnak kadar bişey alıp çözdüm. Enteresan olan tablet hakkında neden birşey yazılmıyor yurt dışı sitelerden mal alıp satanların işine mi gelmedi nedir bu tablet. Site adı vermek yasaktır heralde vermeyeyim ama 12 taksitli fiyatı kılıf dahil 2yıl garantili. 460 tl ye buldum ben var internette. 2 gündede elime ulaştı :)

peki hocam özelikleri doğru mu?bir antutu benchmark indirp özeliklerine bakar mısınız?bir iki arkadaşa 9,7 inç tablet önerceğim eğer doğruysa süper fiyat.bir de perpa ya bu tablet hakkında mesaj attım geri dönmediler.acaba bu hi-level bildiğimiz hi-level mi(çünkü sitesine baktım tablet bölümü yoktu) yoksa firmanın çinde yaptırıp üstüne bastırdığı logo mu?

• Bende merak ediyorum gerçekten duruma göre almak istiyorum sizin incelemenizi ve bizi aydınlatmanızı bekleyenlerdenim...

Saygılar.
  • arkadaşlar benden başka alan yok sanırım hala. İşlerim dolayısıyla uzun uzun fotograflı bir inceleme sunamıyorum.en kısa sürede detaylı yazarım.
    ben almak için araştırırken muadili stormax T9071 9.7 vardı birde. Benim kanımca çoğu tabletin çıkış yaptığı bir fabrikadan farklı logolarla giriş yapıyor tr ye ürün kodları aynı (T9071). Benchmark Testi yapmadım yapma gereği de duymadım henüz fakat donanımın doğru olduğunu düşünüyorum çünkü cep telefonumda (LG-P920 3D) ne varsa bunada yükledim. en ufak bi takılma kasılma bekleme sorunu yaşamadım yaklaşık 30 adet grafik detayı yüksek oyun ve program var. Üretici firma ve servis konusunda hiçbir fikrim yok. Çünkü gerek olmadı hiç şükür ki :) Açıkcası ufak tefek sorunlar bekliyordum ama şu ana kadar oldukça stabil . Sıkıntı yok. tek kötü tarafı 4:3 ekran bence.dizilerde sıkıntı olmuyor fakat film izlerken 16:9 yaptığımda ekran kaplanmıyor doğal olarak .
    Modem olayına gelince netpaketim oldugundan ben denemedim hiç 1-2 günlüğüne arkadaşıma vermiştim bütün gün vınn la bağlanmış. vifi ise telefonum 100 çekiyorsa tabletin çekim gücü 70 gibi düşünün. ekran ve dokunma hassasiyeti gayet normal yani herşey olması gerektiği gibi. batarya süreside gayet iyi. telefonum dışında tablet kullanmamış biri olarak ben beğendim. Almadan önce aldığım siteye mail attım ve ürünün donanım özelliklerini doğrulamasını istedim.Sizde bu şekilde alırsanız kafanız rahat olur.

Stormax T9071 incelemesi sitede var
    http://www.donanimhaber.com/tablet-pc/haberleri/Stormax-97-inc-tablet-video-inceleme.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arenasss -- 26 Eylül 2012; 4:59:39 >

• hareket sensörü yani g sensör nasıl? her yöne g sensör var mı? yani oyun oynarken lazım olacak :))
  • :)) bi sıkıntısı olsa inanın yazarım üreticinin yada satıcının ortağı değilim :)
    DİREK EKSİLERİ YAZAYIM YAZDIKLARIMIN DIŞINDAKİLERİ DÜŞÜNMEYİN BİLE.
    -Ekran en boy oranı 4:3
    -bluetooth yok
    -Direk usb çıkışı yok dönüştürücü olayını ben sevmiyorum.
    -Kasanın malzeme kalitesi çok iyi değil.
    -Kameraları sadece online görüntülü chat yaparken kullanabilirsiniz. Fotoğraf yada video için ideal değil.
    -Biraz daha hafif olsaymış diyorum arada.
    -tablet 9.7 inc için büyük(yani ekranı kaplayan çerçeve kalın. fakat tablet ince sayılabilir bir ölçüde.)
    -Video yada genel işlerinizi yaparken neredeyse hiç ısınmıyor fakat oyun oynarken ısınıyor tabi el yakacak kadar değil :)
    -nette gezerken ayrıca 720p video izlerken oyun açınca takılma yapıyor.(hani hiç takılmıyordu dedin demeyin) yani bu üç uygulamayı aktif tutarsanız birinden biri takılma yapar.
    -Ekranın ips olup olmadığına karar veremedim . değilsede çok yakın kalitede diyebilirim.farklı açılardan bi kararma bozulma görmedim.ips tutkunuysanız yinede bir araştırın.

Bu arada stormax T9071 de gps donanım olarak var deniyor incelemede yada varmış gibi gösteriliyor incelemeyi yada markayı olumsuz eleştirmeyeyim ama öyle bişey yok :)

• quote:

arkadaşlar benden başka alan yok sanırım hala. İşlerim dolayısıyla uzun uzun fotograflı bir inceleme sunamıyorum.en kısa sürede detaylı yazarım.
    ben almak için araştırırken muadili stormax T9071 9.7 vardı birde. Benim kanımca çoğu tabletin çıkış yaptığı bir fabrikadan farklı logolarla giriş yapıyor tr ye ürün kodları aynı (T9071). Benchmark Testi yapmadım yapma gereği de duymadım henüz fakat donanımın doğru olduğunu düşünüyorum çünkü cep telefonumda (LG-P920 3D) ne varsa bunada yükledim. en ufak bi takılma kasılma bekleme sorunu yaşamadım yaklaşık 30 adet grafik detayı yüksek oyun ve program var. Üretici firma ve servis konusunda hiçbir fikrim yok. Çünkü gerek olmadı hiç şükür ki :) Açıkcası ufak tefek sorunlar bekliyordum ama şu ana kadar oldukça stabil . Sıkıntı yok. tek kötü tarafı 4:3 ekran bence.dizilerde sıkıntı olmuyor fakat film izlerken 16:9 yaptığımda ekran kaplanmıyor doğal olarak .
    Modem olayına gelince netpaketim oldugundan ben denemedim hiç 1-2 günlüğüne arkadaşıma vermiştim bütün gün vınn la bağlanmış. vifi ise telefonum 100 çekiyorsa tabletin çekim gücü 70 gibi düşünün. ekran ve dokunma hassasiyeti gayet normal yani herşey olması gerektiği gibi. batarya süreside gayet iyi. telefonum dışında tablet kullanmamış biri olarak ben beğendim. Almadan önce aldığım siteye mail attım ve ürünün donanım özelliklerini doğrulamasını istedim.Sizde bu şekilde alırsanız kafanız rahat olur.

http://www.donanimhaber.com/tablet-pc/haberleri/Stormax-97-inc-tablet-video-inceleme.htm

ben stormax t9701 inç tablet almıştım galiba hi levelle kasaları ayni her şeyi fakat stormaxta logosunda bluetooth yok demesine ragmen vardı fakat geri verdim nedeni ise şarjdayken ekran karişiyordu denedik bütün stormaxlarda ayni sorun vardı paramı geri iade ettiler. Arkadaşım sende denediysen bilgi verirsen iyi olur.Hi leveldede bluetooth yok diyor ama olabilir menüye bakarsan belli olur zaten iki üründe zaten ayni ithalatçınınmış. ekran olayı şarjdayken kullanımda sapıtması gayet nefis bir ürünbdür stormax 9.7 2 gün kadar tecrübem oldu ve her şeyini inceledim şarj olayı hariç hiç bir sorun yoktur ama o sorunda can sıkıcı geldi bana. Bu arada stormaxın özelliklerini belirteyim ilgilenen arkadaşlar için.

STORMAX T9701 1GB 16GB 9.7'' Multitouch Android 4.0 Ice Cream Sandwich
    . 9.7'' IPSMultitouch kapasitif Ekran
    . 1024'' 768 Piksel 4.3 Görüntü
    . Rockchip 3066 Cortex A9 Çift Çekirdek 1.6GHZ GPU 400 MHZ ''4
    . DDR3 1GB Bellek
    . Standart 16GB FLASH Hafıza
    . WIFI : IEEE802. 11B/G/N Kablosuz Bağlantı
    . Çoklu Dil Desteği
    . Harici 3G Desteği
    . Mini USB X 2 / HDMI X 1 / Stereo Audio Out X 1 / Mıcrophone X 1 / BLUETOOTH
    . Kart Yuvası TF X 1 (Maximum 32 GB) Yükseltilebilir
    . Ön Kamera 0.3 MP Arka Kamera 2.0 MP
    . Desteklenen Ses Dosyası Formatları:
    MP3 , WMA , MP2 , OGG , AAC , M4A , MA4 , FLAC , APE , 3GP , WAV ,
    . Desteklenen Video Format dosyaları :
    (1080P) AVI (H264 DIVX , DIVX , XVID , m , mvb , VMV , MOW , MP4 , (H264 , MPEG , XVID) DAT (VCD) , VOB (DVD) , MPEG , MPG , FLV , (H263 , H264) , ASF , TS , TP , 3GP
    . Desteklenen Fotğraf Dosya Formatları :
    JPG , JPEG , GIF , BMP , PNG
    . Support 1080P Video Çıkışı
    . Şarj Edilebilir Li-Polyer Pil : 7000mAh/ 5V 3 Ah
    . Otomatik Dört Yöne Ekran Döndürme
    . Desteklenen Uygulamalar :
    Word , Excel , PPT , PDF, MSN , Skype

NOT: BLUETOOTH ibaresini ben ekledim çünkü vardı bizzat ben kullanabildim falladi yani ama ürün kılavuzunda ve kutusunda bluetooth belirtilmemiş. Zaten satılan bir çok site ve satış yerlerinde bluetooth yok ibaresi kullanılmış sorsanız bile yok diyeceklerdir ama aslında var bu belki hi level içinde gecerlidir kullanan arkadaşların bilgilendirmesini rica ederim çünkü kasa giriş çıkış ve donanımlar fiziksel olarak birebir cihazlardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: lavaboo

quote:

arkadaşlar benden başka alan yok sanırım hala. İşlerim dolayısıyla uzun uzun fotograflı bir inceleme sunamıyorum.en kısa sürede detaylı yazarım.

ben stormax t9701 inç tablet almıştım galiba hi levelle kasaları ayni her şeyi fakat stormaxta logosunda bluetooth yok demesine ragmen vardı fakat geri verdim nedeni ise şarjdayken ekran karişiyordu denedik bütün stormaxlarda ayni sorun vardı paramı geri iade ettiler. Arkadaşım sende denediysen bilgi verirsen iyi olur.Hi leveldede bluetooth yok diyor ama olabilir menüye bakarsan belli olur zaten iki üründe zaten ayni ithalatçınınmış. ekran olayı şarjdayken kullanımda sapıtması gayet nefis bir ürünbdür stormax 9.7 2 gün kadar tecrübem oldu ve her şeyini inceledim şarj olayı hariç hiç bir sorun yoktur ama o sorunda can sıkıcı geldi bana. Bu arada stormaxın özelliklerini belirteyim ilgilenen arkadaşlar için.

STORMAX T9701 1GB 16GB 9.7'' Multitouch Android 4.0 Ice Cream Sandwich
    . 9.7'' IPSMultitouch kapasitif Ekran
    . 1024'' 768 Piksel 4.3 Görüntü
    . Rockchip 3066 Cortex A9 Çift Çekirdek 1.6GHZ GPU 400 MHZ ''4
    . DDR3 1GB Bellek
    . Standart 16GB FLASH Hafıza
    . WIFI : IEEE802. 11B/G/N Kablosuz Bağlantı
    . Çoklu Dil Desteği
    . Harici 3G Desteği
    . Mini USB X 2 / HDMI X 1 / Stereo Audio Out X 1 / Mıcrophone X 1 / BLUETOOTH
    . Kart Yuvası TF X 1 (Maximum 32 GB) Yükseltilebilir
    . Ön Kamera 0.3 MP Arka Kamera 2.0 MP
    . Desteklenen Ses Dosyası Formatları:
    MP3 , WMA , MP2 , OGG , AAC , M4A , MA4 , FLAC , APE , 3GP , WAV ,
    . Desteklenen Video Format dosyaları :
    (1080P) AVI (H264 DIVX , DIVX , XVID , m , mvb , VMV , MOW , MP4 , (H264 , MPEG , XVID) DAT (VCD) , VOB (DVD) , MPEG , MPG , FLV , (H263 , H264) , ASF , TS , TP , 3GP
    . Desteklenen Fotğraf Dosya Formatları :
    JPG , JPEG , GIF , BMP , PNG
    . Support 1080P Video Çıkışı
    . Şarj Edilebilir Li-Polyer Pil : 7000mAh/ 5V 3 Ah
    . Otomatik Dört Yöne Ekran Döndürme
    . Desteklenen Uygulamalar :
    Word , Excel , PPT , PDF, MSN , Skype

NOT: BLUETOOTH ibaresini ben ekledim çünkü vardı bizzat ben kullanabildim falladi yani ama ürün kılavuzunda ve kutusunda bluetooth belirtilmemiş. Zaten satılan bir çok site ve satış yerlerinde bluetooth yok ibaresi kullanılmış sorsanız bile yok diyeceklerdir ama aslında var bu belki hi level içinde gecerlidir kullanan arkadaşların bilgilendirmesini rica ederim çünkü kasa giriş çıkış ve donanımlar fiziksel olarak birebir cihazlardır.

stormaxta belirtilen her türlü özellik vardır 2 gün tecrubem oldu hatta belirtilmemesine yok ibaresi kullanılmasına ragmen bluetooth bile vardı ve faal kullanabildim bir sıkıntı yoktu ekran kesin ips ekrandı nerdeyse sıfır açıdan bile net görülebiliyordu.fakaaaaatt tek bir sıkıntı vardı şarjdayken ekran dokunmatiği sapıtıyordu 2 değim yapıldıktan sonra ve hala ayni sıkıntı devam edince paramı geri iade ettiler ama şarj olayının bir çözümünü bilen arkadaş varsa bu tableti genede geri alabilirim eger bir çözümü varsa.....

• quote:

:)) bi sıkıntısı olsa inanın yazarım üreticinin yada satıcının ortağı değilim :)
    DİREK EKSİLERİ YAZAYIM YAZDIKLARIMIN DIŞINDAKİLERİ DÜŞÜNMEYİN BİLE.
    -Ekran en boy oranı 4:3
    -bluetooth yok
    -Direk usb çıkışı yok dönüştürücü olayını ben sevmiyorum.
    -Kasanın malzeme kalitesi çok iyi değil.
    -Kameraları sadece online görüntülü chat yaparken kullanabilirsiniz. Fotoğraf yada video için ideal değil.
    -Biraz daha hafif olsaymış diyorum arada.
    -tablet 9.7 inc için büyük(yani ekranı kaplayan çerçeve kalın. fakat tablet ince sayılabilir bir ölçüde.)
    -Video yada genel işlerinizi yaparken neredeyse hiç ısınmıyor fakat oyun oynarken ısınıyor tabi el yakacak kadar değil :)
    -nette gezerken ayrıca 720p video izlerken oyun açınca takılma yapıyor.(hani hiç takılmıyordu dedin demeyin) yani bu üç uygulamayı aktif tutarsanız birinden biri takılma yapar.
    -Ekranın ips olup olmadığına karar veremedim . değilsede çok yakın kalitede diyebilirim.farklı açılardan bi kararma bozulma görmedim.ips tutkunuysanız yinede bir araştırın.

Bu arada stormax T9071 de gps donanım olarak var deniyor incelemede yada varmış gibi gösteriliyor incelemeyi yada markayı olumsuz eleştirmeyeyim ama öyle bişey yok :)

stormaxta belirtilen her türlü özellik vardır 2 gün tecrubem oldu hatta belirtilmemesine yok ibaresi kullanılmasına ragmen bluetooth bile vardı ve faal kullanabildim bir sıkıntı yoktu ekran kesin ips ekrandı nerdeyse sıfır açıdan bile net görülebiliyordu.fakaaaaatt tek bir sıkıntı vardı şarjdayken ekran dokunmatiği sapıtıyordu 2 değim yapıldıktan sonra ve hala ayni sıkıntı devam edince paramı geri iade ettiler ama şarj olayının bir çözümünü bilen arkadaş varsa bu tableti genede geri alabilirim eger bir çözümü varsa.....

• arkdaşlar hi level 9701 Türkiye için üretilmiş bir ürün. disbirütörü trium firması almadan önce sordum bugün sipariş verdim. gelsin yorumlarını ve incelemelerini paylaşırım.
  • Arkadaşlar cıhazı aldım.
    cıhaz performans ve ekranın algılama ozelliği süper!!!
    bluetooth özelliği yok diyenler doğru bakmamışlar bu özellik var!
    tüm yazılan özellikler ekran çözünürlüğü hariç aynendir!
    tavsiye ederim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben genelde araç şarjı kullanıyorum ve bir sıkıntı olmadı. Stormax ı bilmiyorum fakat Hi-Level de şarjda dokunmatik sorunu olduğunu sanmıyorum.Zaten batarya süresi çok iyi lavabo elinden bırakmıyor sanırım hiç :) Bluetooth içinse aldığım gün Cyber-Blue marka ufacık birşey vardı elimde taktım öyle kaldı :) belki donanım olarak da vardı. Almadan inceleyebileceğiniz bir mağzadada oldukça uygun fiyata satışı başlamış.
  • quote:

Ben genelde araç şarjı kullanıyorum ve bir sıkıntı olmadı. Stormax ı bilmiyorum fakat Hi-Level de şarjda dokunmatik sorunu olduğunu sanmıyorum.Zaten batarya süresi çok iyi lavabo elinden bırakmıyor sanırım hiç :) Bluetooth içinse aldığım gün Cyber-Blue marka ufacık birşey vardı elimde taktım öyle kaldı :) belki donanım olarak da vardı. Almadan inceleyebileceğiniz bir mağzadada oldukça uygun fiyata satışı başlamış.

hocam o almadan inceleyebileceğimiz oldukca uygun fiyatlı mağzanın adını söyleye bilirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebabil2006

Arkadaşlar cıhazı aldım.
    cıhaz performans ve ekranın algılama ozelliği süper!!!
    bluetooth özelliği yok diyenler doğru bakmamışlar bu özellik var!
    tüm yazılan özellikler ekran çözünürlüğü hariç aynendir!
    tavsiye ederim..

HANGİ CİHAZI ALDIN ANLAYAMADIM ARKADAŞIM ????
  • quote:

Ben genelde araç şarjı kullanıyorum ve bir sıkıntı olmadı. Stormax ı bilmiyorum fakat Hi-Level de şarjda dokunmatik sorunu olduğunu sanmıyorum.Zaten batarya süresi çok iyi lavabo elinden bırakmıyor sanırım hiç :) Bluetooth içinse aldığım gün Cyber-Blue marka ufacık birşey vardı elimde taktım öyle kaldı :) belki donanım olarak da vardı. Almadan inceleyebileceğiniz bir mağzadada oldukça uygun fiyata satışı başlamış.

BENİMLE ALAKALI BİR SORUN DİİL ALIP İADE ETTİĞİM YERDEN BİLGİ VERDİLER SORUN ADAPTORDAN KAYNAKLANİYORMUŞ YENİ ADAPTORLAR YOLLUYORLARMIŞ BÜYÜK İHTİMALLEDE ŞARJ SORUNUDA ORTADAN KALKACAĞINA GÖRE BEN BU STORMAX TABLETİ TEKRAR ALICAM
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.