Şimdi Ara

Heyecanlı bekleyiş sonrası Yeni Mazda 3 Benimle :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
2
Favori
5.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mhim12345

A3 sedan bunu her alanda katlar sise takar durum yapar yer azot dongusune katar.

Bu arada kardesim guzel secim bugun yolda aynisindan gordum duruyordu basta mazda 6 zannettim baktim 3 yaziyo dedim Allahim sana geliyorum

Saygı duyuyorum düşüncenize ne diyeyim. A3 sedan benim gözümde A4' e parası yetmeyen adamın premium diye aldığı sedandan başka bir şey değil.
  • gyradel kullanıcısına yanıt
    Tmm gereksiz pahali olabilir ama motoruyla(1.4tfsi silindir a-k teknolojili) sanzimaniyla KALITE VE ISCILIGIYLE , performans ve yakitiyla yol tutusuyla bunu ezer gecer. Bu arada soylediginiz dogru ama bu arabaya kadar dusmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forlanpunisher

quote:

Orijinalden alıntı: Disconnectus_Erectus

Araç tasarım harikası , güle güle kullanın .

Hocam bahsettiğin koruma vs hepsini kaça yaptın ?

Bunlar işe yarıyor mu , gerekli mi ?

Aracın sadece arka camları karartılmış olduğu için ön iki cama film çektirdim aynı koyulukta. Ön kaput ve tampona komple koruyucu film kaplattırdım. Seramik nano boya koruma bundan önceki aracımda sıfırda onada yaptırmıştım evet çok yararını gördüm bu seramik kaplama boya ile hava arasına girip dış ortamlardan koruyor örneğin kuş pisliği sadece parmağınızla tık yapıyorsunuz lekesiz bir şekilde düşüyor :) Test edip onayladım ve önceki aracımda 8 ay geçmesine rağmen hala özelliğini koruyordu. Yıkamasıda kolay oluyor leke tutmadığı için. Motor ve Koltuk korumada bu malzeme ile yapıldı. Toplamda 1400 TL ödedim fakat artık tanıdık yer olduğu için nazım geçiyor indirimlerde :) Gerekli mi evet bence gerekli..Hatta şöyle söylim eski aracımı yaptırtıkdan 2 ay sonra yıkamaya götürdüm bu arkadaşlarda boya koruma yapıyorlarmış yıkamaya başladılar, abi bunda boya koruma mı var dediler evet dedim..Süper yapmışlarda demişlerdi o zaman verdiğim para sonuna kadar helal olsun demiştim :)

Peki ömürlük mü ? Yoksa sürekli mi yapılıyor ?

Bi yerde her sene yaptırmak lazım demişlerdi , her sene 1400 lira mı

• Gercekten guzel araba. Kazasiz belasiz

• hayırlı uğurlu olsun . Parasını her kuruşuna kadar hakkedecektir yıllarca keyifle binersiniz ama tek kötü yanı bağımlılık yapar ailem 20 yıl mazda 626 kullandı yeni iş kurdum kurmasam mazda6 alacaktım inş seneye alıp uzun yıllar bineceğim .

sorunsuz bir yana ölümsüz japondur mazda
  • Hayirli olsun hocam gayet şık bir arac

• Bencede
  • Forlanpunisher kullanıcısına yanıt
    Çok klas bir araç, beyaz ayrı bir güzel, sunroof da olsaydı tam olurdu....

Güle güle, kazasız kullanın, tekerinize taş değmesin....
  • Kardeşim hayırlı olsun,Allah kaza bela göstermesin inşallah. Çok güzel bir araç güle güle kullan.
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    Başka bir Mazda 3 kullanıcısı yumurta şekilli tavan olduğu için sunroof olmadığını yazmıştı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Başka bir Mazda 3 kullanıcısı yumurta şekilli tavan olduğu için sunroof olmadığını yazmıştı.

Doğrudur o yorumu görmedim, ancak öyleyse bu bir eksidir bence....

bu arada tekrardan aracı detaylı inceleyeyim dedim ama mazdanın sitesi duraklatılmış nic.tr tarafından, isim parasını ödemeyi unutmuşlar sanırım......

http://www.mazda.com.tr/

başka sitesi var mıydı resmi sitesi, bu muydu....

• quote:

Sunroof yurtdışındaki araçlarda var. Ben mazda genel müdürlüğüne sorduğum zaman Japonlar Türkiyede ki kaza oranı fazla olduğu için ve sunroof olduğu zaman üst bölgede ve yan çıtalarda sanırım biraz güvenlikde azalma oluyormuş bu yüzden tr ye sunroof koymamışlar..Bende onların yalancısıyım :)
  • Allah kaza bela vermesin, yanılmıyorsam forumun ikinci mazda 3 otomobili, tekrar hayırlı olsun darısı bizim gibi tabanvay ların başına...
  • quote:

quote:

quote:

Araç tasarım harikası , güle güle kullanın .

Hocam bahsettiğin koruma vs hepsini kaça yaptın ?

Bunlar işe yarıyor mu , gerekli mi ?

Aracın sadece arka camları karartılmış olduğu için ön iki cama film çektirdim aynı koyulukta. Ön kaput ve tampona komple koruyucu film kaplattırdım. Seramik nano boya koruma bundan önceki aracımda sıfırda onada yaptırmıştım evet çok yararını gördüm bu seramik kaplama boya ile hava arasına girip dış ortamlardan koruyor örneğin kuş pisliği sadece parmağınızla tık yapıyorsunuz lekesiz bir şekilde düşüyor :) Test edip onayladım ve önceki aracımda 8 ay geçmesine rağmen hala özelliğini koruyordu. Yıkamasıda kolay oluyor leke tutmadığı için. Motor ve Koltuk korumada bu malzeme ile yapıldı. Toplamda 1400 TL ödedim fakat artık tanıdık yer olduğu için nazım geçiyor indirimlerde :) Gerekli mi evet bence gerekli..Hatta şöyle söylim eski aracımı yaptırtıkdan 2 ay sonra yıkamaya götürdüm bu arkadaşlarda boya koruma yapıyorlarmış yıkamaya başladılar, abi bunda boya koruma mı var dediler evet dedim..Süper yapmışlarda demişlerdi o zaman verdiğim para sonuna kadar helal olsun demiştim :)

Peki ömürlük mü ? Yoksa sürekli mi yapılıyor ?

Bi yerde her sene yaptırmak lazım demişlerdi , her sene 1400 lira mı

Hayır, her sene bakıma gidiyorsunuz 1400 lira vermiyorsunuz..Şu anki yenileme ücreti ne kadar bilmiyorum ama zaten 3 yıl garantisi var..

• Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Elazığ bayisinde kırmızı sedan vardı birkaç gün öncesine kadar, ilgilenen olursa kaçırmasın, malum kırmızısı pek bulunmuyor :)
  • beyazıda çok güzelmiş maşallah diyelimde nazar değmesin kazasız belasız günlerde kullanın.Ankara sokaklarında görürüz belki daha nasip olmadı mazda3 görmek

• Hayırlı olsun inşallah.

Arka koltuk baş mesafesi nasıl acaba ?

1.90 boyla rahat oturulabilir mi?
  • Hayırlı olsun süper araç..

• quote:

quote:

Sunroof yurtdışındaki araçlarda var. Ben mazda genel müdürlüğüne sorduğum zaman Japonlar Türkiyede ki kaza oranı fazla olduğu için ve sunroof olduğu zaman üst bölgede ve yan çıtalarda sanırım biraz güvenlikde azalma oluyormuş bu yüzden tr ye sunroof koymamışlar..Bende onların yalancısıyım :)

Desenize cam tavanlı Auris' te hayatımız büyük riskte...

• Aracınız hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

Cuma ve cumartesi günü 2 defa test ettim. Kırmızı sedan power donanımdı. Araca kesinlikle hayran kaldım. Aracı Ankara da test ettim güzergah boyunca 6.1 yaktı. Aynı güzergahı i30 dizel otomatik aracımla da gezdiğimde 5.5 ortalama yakıt gösteriyordu. Yakıt tüketimi benim için yeterli gözüküyor. Donanımlar kesinlikle çok güzel. Ben eşimi ikna edebilirsem (ki zor gözüküyor ) sense paket ile beraber almayı çok isterim.

Yalnız indirim olayına pek yanaşmıyorlar. Mazda 3 konusunda gerçi bir arkadaş 2000 TL civarı indirim yapan bir bayiden bahsetmişti. Test esnasında bunu söylediğimde mümkün olmadığını söylediler. Şimdilik beklemedeyim bakalım.
    Bu arada Ankaradaki bayide 3 tane power donanım ( 1 tanesi sedan ) araç vardı. Temmuz da sense paketli de gelebilir sanırım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.