Şimdi Ara

_-_-_-_-GRUP GAKGOŞ ELAZIĞ-_-_-_-_ 100. üyemiz paladin_v (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
593
Cevap
7
Favori
63.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elazığlı değilim...

hep karşı çıkmışımdır genellemelere ama...

daha tanıdığım namert bir elazığlı yok...

burdan hani okuyorlarsa olur ya.... cemil'e, ata'ya, murat hoca'ya, servet'e...

selamlar... gakkolar özledim sizi....
  • Bende elazığlıyım

Cümlemizin Başı Sağolsun daha çok gençti Gökmen ikide küçük çocuğu varmış. Allah ailesine yardım etsin.
  • Topiciniz Hayirli Olsun.

Cok guzel bir ortam olusturmussunuz. Yorecilik yoluyla Ayrimcilik yapmadan bu topic memleketlilerin bulustugu bir topic olarak devam eder.
  • merhaba . ben elazığlı değilim ama eşim elazığlı. elazığ cidden çok güzel bir şehir ve insanları çok dürüst çok mert. elazığı ve elazığlıları çok sevdim. saygılar.
  • Yeni gelen gakgolar hepiniz hoş geldiniz. Görmeyeli buralar bayağı şenlenmiş. Yenileri listeye ekledim. Eklenmek isteyen varsa bildirsin. Şöyle 50ye yaklaşınca bir dh buluşması gibi bir şey yapalım.
  • Heyt gakgolar up
  • ahan da ben 23. oldum :) 23 Elazığ , yaw ne ballıyım heheh, tüm gakgoşlara selamlar.

gungorharun@hotmail.com
    İstanbul
    e-Pazarlama Uzmanı
  • arkadaşlar gökmenin antreman sırasında boynuna top gelmiş çarpmadan sonra kenara gidip suiçmiş ve yığılmış. bir yönetici ve klüp doktorun ilk müdahaleyi yapmış ama kurtulamamış. Hepimizin Başı Sağolsun Allah Rahmet Eylesin
  • _-_-_-_-GRUP GAKGOŞ ELAZIĞ-_-_-_-_ 100. üyemiz paladin_v
  • up
  • fotograf gerçekten çok güzelmiş teknolog

Bu arada Elazığsporumuz Cemil İbiş ile sözleşme imzaladı. Savunma mevkiinde oynayan oyuncumuz 1977 doğumlu ve daha önce M. Kemalpaşa, Sakaryaspor ve Mardinspor da oynadı.
  • aslan kardeş teşekkür ederim benide eklemişsin listeye, elazığ dışındaki arkadaşlara burdan selam yolluyorum eyer bi istekleri olursa her zaman yardıma hazırız elimizden geldiğince bu arada elazığ en sıcak günlerini yaşıyor yanıyoruz resmen iyi ki fırat da var yoksa ne yapardık

mercan2317@hotmail.com

selamlar
  • Goffikler sizi :D
  • Yeni gelen arkadaşlara hoş geldiniz diyiyorum. Biz Elazığ dışındayız resim çekme imkanımız yok Elazığda olan arkadaşlar resim çekselerde şurada yayınlasalar... Ne güzel olur değil mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: @sL@N

Yeni gelen arkadaşlara hoş geldiniz diyiyorum. Biz Elazığ dışındayız resim çekme imkanımız yok Elazığda olan arkadaşlar resim çekselerde şurada yayınlasalar... Ne güzel olur değil mi?

katılıyorum hem en azından fotograflara bakıp az da olsa hasret giderirz
  • evet rakadaşlar haklısınız ben hemen başlayacağım fotoları göndermeye şimdi işteyim yarın eve gidince biraz yayınlarım herkese selam.....
  • Hemşehrilerim benim canlarım ohh evde gibiyim valla :))
  • yaa babalar konu dışına fazla takılmıyoruz oluşumu yeni gördüm,çok güzel olmuş ellerinize sağlık

bende elazığlıyım istanbulda oturuyorum listeye ekleyin benide
  • oo hosgeldin kardeş oo bide beşiktaşlısın ki tamamdır senle kafam iyi uyar benim :))
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.