Şimdi Ara

GRANDE PUNTO (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.286
Cevap
31
Favori
884.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pardon ama bu punto alan daha doğrusu parasını ödeyipte arabasını 2 ay sonra teslim olacak arkadaşlara bir sorum var benim..bu nasıl bir alış veriştir?ortada araba filan yok..punto 1.4 95 hp listede var..fiyatı da var ama araba ortada yok..böyle araba mı alınır yaw..ben bir alt modelini kullandım fena değildi bir üst modeli daha iyidir inşallah diye milyarlarınızı nasıl yatırıyorsunuz anlamadım walla..ben şahsen görmediğim arabayı almam..umarım hata yapmıyorsunuzdur..bu arada olmayan arabayı satabildiğine göre ya fiat bu işi iyi biliyor ya da sorun tüketicilerde
  • pardon ama bu punto alan daha doğrusu parasını ödeyipte arabasını 2 ay sonra teslim olacak arkadaşlara bir sorum var benim..bu nasıl bir alış veriştir?ortada araba filan yok..punto 1.4 95 hp listede var..fiyatı da var ama araba ortada yok..böyle araba mı alınır yaw..ben bir alt modelini kullandım fena değildi bir üst modeli daha iyidir inşallah diye milyarlarınızı nasıl yatırıyorsunuz anlamadım walla..ben şahsen görmediğim arabayı almam..umarım hata yapmıyorsunuzdur..bu arada olmayan arabayı satabildiğine göre ya fiat bu işi iyi biliyor ya da sorun tüketicilerde
  • quote:

Orjinalden alıntı: türbülans

pardon ama bu punto alan daha doğrusu parasını ödeyipte arabasını 2 ay sonra teslim olacak arkadaşlara bir sorum var benim..bu nasıl bir alış veriştir?ortada araba filan yok..punto 1.4 95 hp listede var..fiyatı da var ama araba ortada yok..böyle araba mı alınır yaw..ben bir alt modelini kullandım fena değildi bir üst modeli daha iyidir inşallah diye milyarlarınızı nasıl yatırıyorsunuz anlamadım walla..ben şahsen görmediğim arabayı almam..umarım hata yapmıyorsunuzdur..bu arada olmayan arabayı satabildiğine göre ya fiat bu işi iyi biliyor ya da sorun tüketicilerde

Merak etme, 4 ayda 180 bin kişi test etti o arabaları...

Bu arada şunu da ekleyeyim: Millete 1-2 opsiyon sunup, "bunu al, başka yok" diyen klasik markaları es geçersek, Mercedes, BMW, Audi vs. gibi üst sınıf markaların envayi çeşidini alanlar, birebir aynı modeli test edip te alıyor... mu acaba? diye de düşünmek lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 23 Mart 2006; 22:15:26 >

• Grande punto alan arkadaşlar bu sizin başınıza geldimi bilmiyorum ama bende arabamı alalı 1 hafta olucak arabayı gören meraklılar grande punto
    diye bağırıyo acaba insanlarda mı bişey var diye düşünmeye başladım.
    Ayrıca dün uludağ öniversitesine gittim o wolswagen caddy kullanan arkadaş arabanın hakkını veremedi 90bglik bi arabayla ona baya bi fark attım.
    İnsan gerçektende gururlanıyor. Çift zamanlayıcılı turbo saolsun arabanın burnunu havaya kaldırıyor.
    Buda insana apayrı bi zevk veriyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: türbülans

pardon ama bu punto alan daha doğrusu parasını ödeyipte arabasını 2 ay sonra teslim olacak arkadaşlara bir sorum var benim..bu nasıl bir alış veriştir?ortada araba filan yok..punto 1.4 95 hp listede var..fiyatı da var ama araba ortada yok..böyle araba mı alınır yaw..ben bir alt modelini kullandım fena değildi bir üst modeli daha iyidir inşallah diye milyarlarınızı nasıl yatırıyorsunuz anlamadım walla..ben şahsen görmediğim arabayı almam..umarım hata yapmıyorsunuzdur..bu arada olmayan arabayı satabildiğine göre ya fiat bu işi iyi biliyor ya da sorun tüketicilerde

ORTADA ARABA FALAN YOK NE DEMEK ? OLMAYAN SADECE 1,4 95 BG MODELİ

KASA AYNI TÜM VERSİYONLARDA . ÜSTELİK BUNU SADECE FİAT YAPMIYOR MİLLET LANSMANI YURTDIŞINDA YAPILAN AYLAR

SONRA TÜRKİYEYE GELECEK ARABAYI SADECE RESİMLERİNDEN BEĞENİP SIRAYA GİRİYOR. MARKA ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL

BİZ REEL OLARAK ARABAYI GÖRÜP DOKUNUP KULLANIP TERCİH YAPIYORUZ.BİR ÜST MODELİ TABİ Kİ DAHA PAHALİ ÇÜNKÜ

MOTOR DAHA GÜÇLÜ...MERAK ETME SEN BİZ KARANLIĞA KURŞUN ATMIYORUZ . - SORUN TÜKETİCİLERDE - NE DEMEK ?

ÜSTÜ KAPALI İMALAR YAPMA NE SÖYLEMEK İSTİYORSAN AÇIK SÖYLEDE BEN DE ONA GÖRE CEVAP YAZAYIM..

MAKSADIN ÜZÜM YEMEKSE TAMAM YOK BAĞCIYI DÖVMEKSE ORDA DURUCAKSIN.......

• Tekrar selamlar,yakıt hakkında en son söyleyeceklerim 50 ytl lik eurodiesel ile şehir içi -dışı karışık 407 km yol yaptım kiiiii depo da 50 km lik yakıt kaldı uyarısı yaptı yaani ---- LOW FUEL dedi.İlk depo için hiç fena değil sanırım.

Aracın cd-mp3 çalarında yapılabilen bir ayar ile araç içi gürültü oranına göre ses kendiliğinden artıp azalabiliyor.

Lastiklerde ise tam bir şok yaşadık bugün.Araba çok fazla yol sesi alıyordu ve sarsıntısı (zıplaması) abes gelmeye başlamıştı.Otomatik basınç ölçerle kontrol ettik arkadaşlar, inanamadık 50m bar çıktı önler, arkalar ise 48 ve 49 çıktı.Aracınızı alır almaz servisde iken basınçlarını mutlaka kontrol ettirin.Havayı normal seviyeye indirdik araba pamuk gibi oldu.Nerdeyse uçan balon oluyormuşuz haberimiz yok.

Yokuşlarda arabanın performansı çok iyi, tadından yenmiyor.

• en kolay nerede ölçülebilir kipanın promosyon kitapçığında var bir tane pratik falan diyor bunlar güvenilitmi

çakmaktan çalışan kompresörler güvenilirmi
  • Puntocu arkadaşlar sizler zaten benzini opetten alıyosunuz opete gidin orada dijital basınç ayarlayıcı var yaz orada 35i tak lastiğine o kendisi ayarlıyo.Gayette güvenilir.
  • bugün ayarladım basınçları benim bildiğim kadarıyla arkalar daha şişik oluyodu yanlışmı biliyorum kitapçıkta ortalama yükte ön 32 arka 30 tam yükte ikiside 32 diyo ben %90 tek kişi olmasına rağmen 4 lastiğde 32 yaptım. dijital alete takınca göstermedi ama doğru ölçtümü bilmiyorum kompresör 60 gösterdi
  • Dijital ölçen cihazlar genelde hata yapmıyor.Servislerimizin hatası bu, kontrol edilmeden çıkıyor, büyük hata aslında.Uçan balonla yol yapmışız ben Kayseri ye gidip geldim 170 km süratle Allah tan bişey olmadı.Bir lastikdeki basınçla iki lastik şişer o ne ööle 60 bar yuhhhhh.Bende 50 ye çok diyodum yuh ki ne yuhh.Şimdi aracınızın yaylanması ses alması değişmiştir...
  • araçın gidişi değişti ama seste bir fark hissetmedim

60 dijital alet değil çakmaktan çalışan kompresör gösterdi benzicideki dijital alet göstermedi sadece düşürdü ve 32 ye ayarladı
  • Bakın arkadaşlar bundan bir hafta önce bişey dedim herkes yorum yaptı active modellerinde iç çamurluk yok sen ne yaparsan yap içeri ses gelir.
    O yüzden alacak arkadaşlarda diğer modellere baksınlar.
    Ne demişler ucuz etin yahnisi iyi olmazmış.
    Biraz mantıklı olalım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sezgintr

Bakın arkadaşlar bundan bir hafta önce bişey dedim herkes yorum yaptı active modellerinde iç çamurluk yok sen ne yaparsan yap içeri ses gelir.
    O yüzden alacak arkadaşlarda diğer modellere baksınlar.
    Ne demişler ucuz etin yahnisi iyi olmazmış.
    Biraz mantıklı olalım...

Bu iç çamurluk tam olarak nerede ve sonradan takılma imkanı varmı acaba ?
  • GP 1.4 95 hp siparişi veren arkadaşlar...
    Bu motor ne zaman geliyor TR'ye? BİLEN ARAŞTIRAN SORAN VAR MI?
    Fiat müşteri hizmetlerini aradım. Sizi arayacağız dediler ses seda yok ama.
    15 gündür arabasızım. hiç değilse ne zaman geleceğini söyleseler ona göre davranıcaz.
    (siparişi 14 martta verdim) Mart sonu diye tarih verdiler ama güvenmiyorum
  • BUGÜN GÖRSEL BİR KIYASLAMA YAPMAK İÇİN CLİO III' E BAKTIM BAYİİDE...

İYİ Kİ G.PUNTO DA KARAR VERMİŞİM DEDİM KENDİ KENDİME.. İÇ MEKAN PUNTO DA DAHA GENİŞ..

KİMİNİN ÖVE ÖVE BİTİREMEDİĞİ İÇ MLZ .KALİTESİ G.PUNTODAN FARKSIZ . BAZ MODELLERİ BİLE KIYASLADIĞINIZDA

G.PUNTO ÇOK DAHA ÖNDE,ÜST VERSİYONLARDA G.PUNTODA STANDART OLANLAR CLİO III'TE EXTRA PAKET...

DIŞ GÖRÜNÜMDE BENCE G.PUNTO DAHA GÜZEL VE SEVİMLİ - Kİ BU FİKRİME DAHA SONRA GİTTİĞİM BİR YEREL FUAR ALANINDA

2 ARACI KARŞILIKLI GÖREN VE İNCELEYENLERDE KATILDI- YALNIZ KÖTÜ BİR HABERİM VAR G.PUNTO ALACAKLARA.....

BAYİİ 1 NİSANDAN İTİBAREN VERSİYONA GÖRE 1000/ 1500 YTL ARASI ZAM GELECEĞİNİ SÖYLEDİ. O TARİHE KADAR ÖN SÖZLEŞME İMZALAYIP

BİR MİKTAR KAPORA VEREN ZAMDAN ETKİLENMİYOR HABERİNİZ OLSUN... TÜM G.PUNTOSEVERLERE SELAMLAR...

• quote:

Orjinalden alıntı: kkvan

GP 1.4 95 hp siparişi veren arkadaşlar...
    Bu motor ne zaman geliyor TR'ye? BİLEN ARAŞTIRAN SORAN VAR MI?
    Fiat müşteri hizmetlerini aradım. Sizi arayacağız dediler ses seda yok ama.
    15 gündür arabasızım. hiç değilse ne zaman geleceğini söyleseler ona göre davranıcaz.
    (siparişi 14 martta verdim) Mart sonu diye tarih verdiler ama güvenmiyorum

Bühühü kandırdılar bizi. Mart'ın sonu teslim dediler ama rötar yaptı teslimat. Ama onlar da beklemiyordu bu kadar siparişi galiba...

Bir parti araç, ( sanırım bunlar 1.4 95 HP ve emotion ve hatta bir sürü opsiyonu olan araçlar olsa gerek) Nisan'da geliyormuş. 17'inden itibaren gelecekmiş. Bu partiye benim 1.4 95 Emotion da dahil. Aynı şekilde bana da yarım yamalak cevap veriyorlardı, ben de direk Tofaş lojistikten öğrendim. Kesin konuştular, Nisan'ın ilk haftası üretime girip, 3 haftası buraya gelecek diye 2-3 hafta rötar yaptık yani... Ama bizim akıllı bayi hala en geç Nisan'ın ilk haftası teslim diye sayıklıyo, yarın gidip tozlarını alıcam biraz

Ama G.Punto için razıyım beklemeye VW Bora için 4 ay beklemiştik, Grande Punto için 2 ay beklemişim çok mu?

kkvan bu arada ben 18 Şubat'ta sipariş verdim, bu sefer görünüşe göre ve inşallah Nisan 15-20 gibi ancak alıcam arabayı. Sen 14 Mart'ta sipariş verdiysen, daha fazla gecikir diye düşünüyorum. Sipariş no.nu alıp bayiden, direk Tofaş müş.hiz.sor. Bilgisayardan bakıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 26 Mart 2006; 18:46:55 >

• quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

BUGÜN GÖRSEL BİR KIYASLAMA YAPMAK İÇİN CLİO III' E BAKTIM BAYİİDE...

İYİ Kİ G.PUNTO DA KARAR VERMİŞİM DEDİM KENDİ KENDİME.. İÇ MEKAN PUNTO DA DAHA GENİŞ..

KİMİNİN ÖVE ÖVE BİTİREMEDİĞİ İÇ MLZ .KALİTESİ G.PUNTODAN FARKSIZ . BAZ MODELLERİ BİLE KIYASLADIĞINIZDA

G.PUNTO ÇOK DAHA ÖNDE,ÜST VERSİYONLARDA G.PUNTODA STANDART OLANLAR CLİO III'TE EXTRA PAKET...

DIŞ GÖRÜNÜMDE BENCE G.PUNTO DAHA GÜZEL VE SEVİMLİ - Kİ BU FİKRİME DAHA SONRA GİTTİĞİM BİR YEREL FUAR ALANINDA

2 ARACI KARŞILIKLI GÖREN VE İNCELEYENLERDE KATILDI- YALNIZ KÖTÜ BİR HABERİM VAR G.PUNTO ALACAKLARA.....

BAYİİ 1 NİSANDAN İTİBAREN VERSİYONA GÖRE 1000/ 1500 YTL ARASI ZAM GELECEĞİNİ SÖYLEDİ. O TARİHE KADAR ÖN SÖZLEŞME İMZALAYIP

BİR MİKTAR KAPORA VEREN ZAMDAN ETKİLENMİYOR HABERİNİZ OLSUN... TÜM G.PUNTOSEVERLERE SELAMLAR...

dostum daha clioIII için dün gittim ankara mais e elimize araç gelmedi 1 hafta sonra çıkacak dediler hatta depolarına bile baktım yoktu.. bi yanlışın olmasın

• quote:

dostum daha clioIII için dün gittim ankara mais e elimize araç gelmedi 1 hafta sonra çıkacak dediler hatta depolarına bile baktım yoktu.. bi yanlışın olmasın

• quote:

Orjinalden alıntı: likeNOother

quote:

HAYIR YANLIŞLIK YOK DOSTUM .. ANKARA DA ÖYLE OLABİLİR AMA BENİM BULUNDUĞUM KENTTEKİ BAYİİ DE SANIRIM 10 ADET VARDI ..

SATİŞ DANIŞMANI ÇOK UĞRAŞTI İLK SİZE SATALIM DİYE...ANLATTI DURDU... BEN DE G.PUNTOYU ANLATTIM ONA AYNI PARAYA ŞU- VAR

BU- VAR BUNLAR STANDART YA SİZDE DEDİM ,ADAM SUSTU.....

BENCE GÖRMEK İÇİN HARCADIĞIN ZAMANA YAKTIĞIN BENZİNE YAZIK... BEN O ARABAYA O PARAYI VERMEM ŞAHSEN...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gendarme -- 26 Mart 2006; 19:27:51 >

• gendarme gelen kutusuna bi bakarmısın acaba?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.