Şimdi Ara

Görüntü Donuyor, Renkler Karışıyor Anlayanlar Bakabilirmi Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir kaç gün önce RAPTR dan puan kasmak için cs go açıp servera bırakıp çıkmıştım(csgo 1024*768 85 hz çalışıyor) sonra başka bir oyun daha açtım(bu oyun 1284*1024 60hz) sonra 30-40 dk kadar sonra aniden renkler karıştı ekran birbirine girdi pcyi resledim tabi hemen, sonra pcyi açtım bir şey yokmuş gibi çalışıyordu fazla yormadım 2 gün oyun oynamadım hiç sonra tekrar oyun oynayayım dedim 2-3 saat sonra tekrar aynı şey oldu yeniden resledim artık masaüstünde bile ekran donuyor renkler karışıyor AMD driver görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti hatasını veriyor. ekran kartını fırınlamayı düşündüm bütün parçalarını söktüm sonra işlemcideki termal macunu temizlerken normalde olması gereken küçük parçaların koptuğunu gördüm fırınlamaktan vazgeçtim aşağıya resimlerini atıcam sizde bakıp ne yapmam gerektiğini bana sölerseniz sevinirim(Ekran kartı HIS Radeon 6790 garantisi yok)

Görüntü Donuyor, Renkler Karışıyor Anlayanlar Bakabilirmi Lütfen Görüntü Donuyor, Renkler Karışıyor Anlayanlar Bakabilirmi Lütfen Görüntü Donuyor, Renkler Karışıyor Anlayanlar Bakabilirmi Lütfen Görüntü Donuyor, Renkler Karışıyor Anlayanlar Bakabilirmi Lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrv.prophet -- 29 Mart 2015; 20:34:32 >

• Daha önce bu sorunla iki kez karşılaştım ikisininde sonunda ekran kartı tamamen gitti büyük olasılıkla sizinde ekran kartı gidici gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ramler gitmiş. bende de aynı sorun var. 2 kere fırınladım idare ediyorum. 3-4 aydır iyidi. bugün yine başladı.

ne diyo bu dersen alttaki konuya bak.

http://forum.donanimhaber.com/m_42907844/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrv.prophet

Arkadaşlar bir kaç gün önce RAPTR dan puan kasmak için cs go açıp servera bırakıp çıkmıştım(csgo 1024*768 85 hz çalışıyor) sonra başka bir oyun daha açtım(bu oyun 1284*1024 60hz) sonra 30-40 dk kadar sonra aniden renkler karıştı ekran birbirine girdi pcyi resledim tabi hemen, sonra pcyi açtım bir şey yokmuş gibi çalışıyordu fazla yormadım 2 gün oyun oynamadım hiç sonra tekrar oyun oynayayım dedim 2-3 saat sonra tekrar aynı şey oldu yeniden resledim artık masaüstünde bile ekran donuyor renkler karışıyor AMD driver görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti hatasını veriyor. ekran kartını fırınlamayı düşündüm bütün parçalarını söktüm sonra işlemcideki termal macunu temizlerken normalde olması gereken küçük parçaların koptuğunu gördüm fırınlamaktan vazgeçtim aşağıya resimlerini atıcam sizde bakıp ne yapmam gerektiğini bana sölerseniz sevinirim(Ekran kartı HIS Radeon 6790 garantisi yok)

Görüntü Donuyor, Renkler Karışıyor Anlayanlar Bakabilirmi Lütfen Görüntü Donuyor, Renkler Karışıyor Anlayanlar Bakabilirmi Lütfen Görüntü Donuyor, Renkler Karışıyor Anlayanlar Bakabilirmi Lütfen Görüntü Donuyor, Renkler Karışıyor Anlayanlar Bakabilirmi Lütfen

artik o ekran karti cennetin de birak pesini oluye bile rahat yok bu dunyada

• Hiç kurcalamadan direkt fırınlasaydın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.