Şimdi Ara

Google LG Nexus 4 'En güncel, en hızlıyı isteyenlere' video inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
5
Favori
14.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • inceleme güzel olmuş fakat ülkemizde o fiyatla çıkarsa beklenilen ilgi olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence bir de fiyat/performans notunu almalıydı

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇVK

quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

quote:

quote:

kamerası nasıl SDN'ce yapılan incelemede çektiği resimler berbattı o yüzden bu cihazdan vazgeçtim bakalım bu inceleme fikrimi değiştirebilecek mi

SDN incelemesi saçma sapan,e işte bu böyle şu şöyle şunu yapınca şu oldu,bitti tadında bir inceleme,kamerası fiyatına göre güzel görünüyor.

Sdn incelemesi daha kısa ama buradaki resim ve videolar idare eder ancak 1080p cihazların olduğu piyasada sırf güncelleme için bu cihazı kullanmak akıllıca gelmiyor

1080p cihazdan kastınız nedir?

1920x1080 çözünürlüklü Htc Butterfly ve gelecek yıl içerisinde çıkacak diğer cihazlar (başta SGS4)

• Amerika(usa) da olsan belki bu fiyata alınabilir ancak Türkiye den bu fiyatlara içine sinerek alacağın özellikte bir cihaz değil pek çok iyi özelliğinin yanında bir o kadar kötü özelliği de var.

• iPhone 5 ile bir karşılaştırma olucakmı

• Çok teşekkürler gayet güzel incelenmiş.Bireysel yorumum eğer Google telefon alınacaksa Galaxy Nexus alın ondan daha iyi.(Note 2 kullanıcısı olarak tarafsızca) :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kamerası nasıl SDN'ce yapılan incelemede çektiği resimler berbattı o yüzden bu cihazdan vazgeçtim bakalım bu inceleme fikrimi değiştirebilecek mi

SDN incelemesi saçma sapan,e işte bu böyle şu şöyle şunu yapınca şu oldu,bitti tadında bir inceleme,kamerası fiyatına göre güzel görünüyor.

Sdn incelemesi daha kısa ama buradaki resim ve videolar idare eder ancak 1080p cihazların olduğu piyasada sırf güncelleme için bu cihazı kullanmak akıllıca gelmiyor

1080p cihazdan kastınız nedir?

1920x1080 çözünürlüklü Htc Butterfly ve gelecek yıl içerisinde çıkacak diğer cihazlar (başta SGS4)

Tabiki sizin seçiminize kalmış

• Videonun yarısını izledim fakat söyle bir eleştiri yapabilirim evet gerçekten inceleme güzel başka hiçbir türkçe kaynakta olmayan bir inceleme (sdn ninki inceleme sayılmaz)

Fakat telefondan çok anlatımla ilgili eleştiri yapacagım zaten telefon cıkalı 1 ay gibi bir süre oldu yabancı dilim oldugu için bayagı kapsamlı videolar incelemeler izledim .

Bence videoda Mesut Çevik gayet başarılı keza Erdi bey bence anlatımı Mesut çevike bakarak degilde kameraya bakarak yapmalı arada bir Mesut çevike dönerek onaylama cümlesi gibi sorular sorması daha iyi olurdu yani anlatım kameraya dönük yapılsın mesut çevike dönüp degil mi mesut gibi sinden ( Doğrumu Samete döndü :D))
    Ayrıca videoda dikkatimi telefondan çok ''his has his has hissiyat'' çekti :D tabi insanlık hali dil sürçmesi olabilir fakat sadece meraktan soruorum orada dil sürçmesi degilde çekim takılması gibi birşey mi oldu gerçekten çok garip bir yerdi :) Tabi başkaları farklı düşünebilir sadece düşüncemi paylasmak istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tugrul6733

bence bir de fiyat/performans notunu almalıydı

Merhaba,

Ülkemizdeki fiyatı belli olmadan bu cihaza fiyat/performans veremeyiz. Zira One X ve SGS3 Dubai'de ilk çıktıkları günden bu yana 1000TL civarı fiyat ile alınabiliyor. Yurtdışı fiyatları baz alınsa ilk bu telefonlara ödül vermek gerekirdi :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • İnceleme çok iyi ancak fiyat konusunda büyük yıkım 8 gb 1400 16gb 1600 civarı olacak deniyor o fiyata bu cihaz alınmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 11 Aralık 2012; 22:40:24 >
  • Mesut Bey sizi ve Donanım Haber sitesini ne kadar taktir etsem azdır. Kullanıcıların yorumlarına ve isteklerine bu kadar değer veren başka bir site var mıdır bilemiyorum. elinize sağlık inanılmaz bir incele olmuş. her zaman böyle tarafsız incelemeler yapıyorsunuz her konuda takip ediyorum sizi başarılarınızın devamını diliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rust in Peace

Haydi hayırlısı Google LG Nexus 4 'En güncel, en hızlıyı isteyenlere' video inceleme

hocam siz bu ısınma sorunundan rahatsız mısınız ben de düşünüyorum da telefonu.Teşekkürler

• Piyasada olmayan telefonun incelemesini izleyip, 3 katı fiyata alabilmek için 3 ay fazladan bekliyoruz.

Adaletini...

• bana göre hafıza kartı girişi olmaması büyük eksi. Nedeni alan darlığı değil. Uzun zamandır desire hd (1.5gb+ 8gb sd) kullanıyorum çok fazla alan sorunu yaşamadım. Ama telefona bir veri gönderirken kartı kart okuyucuya takarak göndermek , telefonu kablo ile bağlamaktan daha hızlı oluyor. sd kart takamama işi telefondan oldukça soğutuyor.

• arm mali t678 grafik işlemcisini 6 ay önce yayınladı. adreno 320 X 10 kat seviyesinde bir grafik işlemcisi ki 8 çekirdekli olarak ölçeklenebiliyor. Buda teknik olarak 80 adet adreno 320 demek veya 160 adet mali 400 demek oluyor. 320 çipinin bile Tek başına büyük iş başardığı düşünülürse Bugün neden nvidia veya atinin karşısına bu çipler çıkmıyor. ???

• Tahmini fiyatı duyduktan sonra kapattım videoyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabrina_ -- 12 Aralık 2012; 0:09:14 >
  • Souna kadar büyük bir keyifle izledim. Fiyat olarak gayet uygun ve oldukça güçlü bir telefon. Tasarımını çok beğendim ama ısınma problemi beni üzdü. Isıya dayanıklı bataryanın da etkisi olduğundan bahsedilmiş fakat tam olarak ikna olduğumu söyleyemem. $300 seviyesinde bir telefon için yeterli olduğunu düşünüyorum. Yurtdışından temin edebilecek arkadaşlarımız için iyi bir haber. Sonuçta bu fiyata da herşeyi dört dörtlük olan bir telefon almak imkansız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unalislam

Çok teşekkürler gayet güzel incelenmiş.Bireysel yorumum eğer Google telefon alınacaksa Galaxy Nexus alın ondan daha iyi.(Note 2 kullanıcısı olarak tarafsızca) :)

Ben mi yanlış anladım yoksa G.Nexusa bu cihazdan daha iyi mi dediniz ? Yok artık canım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: tugrul6733

bence bir de fiyat/performans notunu almalıydı

Merhaba,

Ülkemizdeki fiyatı belli olmadan bu cihaza fiyat/performans veremeyiz. Zira One X ve SGS3 Dubai'de ilk çıktıkları günden bu yana 1000TL civarı fiyat ile alınabiliyor. Yurtdışı fiyatları baz alınsa ilk bu telefonlara ödül vermek gerekirdi :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik

doğru söylüyorsunuz bu açıdan düşünmemiştim teşekkürler :)
  • One X kullandım pili haricinden herseyinden memnundum.Pili az gittikten sonra o donanımın hiç bir anlamı kalmıyor malesef...Yani bu ferrrarin var ama her 1 km 1 depo benzin harcıyor gibi oluyor...

Videoyu bastan sonra seyrettim.Donanım Haber olarak gercekten ülkemizin en iyi sitelerinden birisi bu kesin. Gerek bu videoların incelenmesi gerek haberler gerekse forumun kullanılabilirligi vs vs..Gercekten Takdire sayan..

Ürüne gelince benim sahsi gorusum..

Eksileri:

-malzeme kalitesi cok kotu gorunum guzel olabilir ama bir dusmede telefonu kaybedebilir kullanıcı...
    -Pili iyi degil One x ten biraz iyiyse bence yeterli degil
    -Isınma problem olur kaldı ki arkasıda cam daha cok hissettirir
    -Kamerası yeterli degil
    -Sesi iyi degil
    -İnternetteki yavaşlık

Artılarına gelince

+Google un 4.2 versiyonu ve sonraki surumleri sunabilmesi.
    +Ucuz olması

Saygılarımla...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.