Şimdi Ara

Google LG Nexus 4 'En güncel, en hızlıyı isteyenlere' video inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
5
Favori
14.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Video epey uzunmuş. Yavaştan başlayalım.
  • Videoyu birazdan izliycem ama çıkış tarihi,çıkış fiyatı hakkında bilginiz var mı?
    Birde şu an telefon alıcak olsanız hangisini tercih ederdiniz?
  • 51 dk inceleme güzel olmuş mobil videoyu bekliyim ben şimdiden inceleme için teşekkürler

• Evet mısırda hazır başlayabiliriz :D

• Milli maç izlerken bile bu kadar zevk alamıyorum.

• Iste akilli telefon diye buna derim,al bunu 3 yil sorunsuz kullan oh mis gibi cihaz.

• kamerası nasıl SDN'ce yapılan incelemede çektiği resimler berbattı o yüzden bu cihazdan vazgeçtim bakalım bu inceleme fikrimi değiştirebilecek mi
  • Neden böyle heyecanla beklediğim incelemeler sınav haftama gelmek zorunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyse ki Nexus 4'e AOSP (stock) Browser yüklenebiliyor da şu Chrome illetinden kurtulabiliyorsunuz
  • Bu telefonun 16gb versiyonunu ABD den getırtmek ne kadar mal olur arkadşlar pasaport işi halledilebilir mi sıkıntı yaşanırmı bilgisi olan varsa beni bir aydınlatsın lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: hKncnnrT

Hala düzgün bi 'note 2' incelemesi gelmedi.

Fuardaki tanitima inceleme demeyin

Tamam demeyiz. O fuardaki yaptığımız inceleme olmayan videodan daha fazla bilgi veren Türkçe bir içerik var mı?

Bu Nexus 4 incelemesi başka konulardaki sorularınız için e-posta gönderebilirsiniz.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

https://www.youtube.com/watch?v=cdiH8XrqMPM&feature=youtube_gdata_player

Bundan daha kapsamli onlarca, yuzlerce amator inceleme var

İyi Seyirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mesut abi sen bu işi yapıyorsun ya :) Teknoloji tutkunu arkadaşın yaptığı yoruma katılıyorum, milli maç izlerken bu kadar heyecanlanmıyorum :) Yıllardır takipçinim,sen bu işi bırakana kadarda edeceğim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: hKncnnrT Hala düzgün bi note 2 incelemesi gelmedi. Fuardaki tanitima inceleme demeyin
    Tamam demeyiz. O fuardaki yaptığımız inceleme olmayan videodan daha fazla bilgi veren Türkçe bir içerik var mı? Bu Nexus 4 incelemesi başka konulardaki sorularınız için e-posta gönderebilirsiniz. Sevgiler, Mesut Çevik

millete ne yapsanız beğendiremezsiniz. elinizden geleni yapıyorsunuz ve tr de bulunan en iyi donanım sitesi dh. daha ne olsun site ağzıyla kuşmu tutsun.
    teşekkürler ekibinize

• quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

kamerası nasıl SDN'ce yapılan incelemede çektiği resimler berbattı o yüzden bu cihazdan vazgeçtim bakalım bu inceleme fikrimi değiştirebilecek mi

SDN incelemesi saçma sapan,e işte bu böyle şu şöyle şunu yapınca şu oldu,bitti tadında bir inceleme,kamerası fiyatına göre güzel görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djmusti5755

Bu telefonun 16gb versiyonunu ABD den getırtmek ne kadar mal olur arkadşlar pasaport işi halledilebilir mi sıkıntı yaşanırmı bilgisi olan varsa beni bir aydınlatsın lütfen

Pasaport işi halledilebilir mi nasıl bir soru? Amaç nedir bu soruda? 1 ay içinde ülkeye giriş yapmış birinin pasaportuna 100 TL vergi yatırıp kayıt işlemini yaptırabilirsiniz.Bundan haberiniz olduğuna da eminim.
  • Telefon incelemesinden çok Google un yeni 4.2 surumu anlatılmış...Bana göre bu telefonun eksisi malzeme kalitesi ki zaten cerceve gitmiş...Drop testleri malesef cok kotu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇVK

quote:

kamerası nasıl SDN'ce yapılan incelemede çektiği resimler berbattı o yüzden bu cihazdan vazgeçtim bakalım bu inceleme fikrimi değiştirebilecek mi

SDN incelemesi saçma sapan,e işte bu böyle şu şöyle şunu yapınca şu oldu,bitti tadında bir inceleme,kamerası fiyatına göre güzel görünüyor.

Sdn incelemesi daha kısa ama buradaki resim ve videolar idare eder ancak 1080p cihazların olduğu piyasada sırf güncelleme için bu cihazı kullanmak akıllıca gelmiyor

• Şimdi bitirdim videoyu. Benim için en büyük eksisi fazla ısınması. Yinede görmezden gelinebilecek bir sorun, sanırım bir sonraki telefonum Nexus 4 olacak
  • ısınma ve performans durumu yüzünden google gibi sürekli güncelleyip geliştirme kapasitesi olmayan htc lg belki asus(asus geliştirebilir çünkü seçeneği çok yok) gibi markalarda s4 prodan uzak durmamız gerektiğini çıkardım ben bu videodan birde düşündüğüm gibi fiyatı ucuz olması en büyük tercih sebebi onun dışında donanım ve ekran sunuyor sadece ki zaten one x ten biraz üstün pil durumu beni uzaklaştırdı çok fazla alacaklara şimdiden hayırlı olsun eksilerini bilip alanlar fiyatta uygun olursa memnun kalıcaklardır telefondan
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ÇVK

quote:

Sdn incelemesi daha kısa ama buradaki resim ve videolar idare eder ancak 1080p cihazların olduğu piyasada sırf güncelleme için bu cihazı kullanmak akıllıca gelmiyor

1080p cihazdan kastınız nedir?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.