Şimdi Ara

Google'ın arttırılmış gerçeklik oyunu Ingress, mobil oyuncuların beğenisine sunuldu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
6
Favori
7.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaç gündür şu oyunun adı gelmiyor aklıma.
    İyi denk geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet basarili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows Phone'a gelir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steve Jobs

Gelecegin oyunlari boyle mi olacak yani, ilerde taktiracaklar Google Glass'lari verecekler makinali tufegi birbirimize sıkacaz.

• fikir enteresan var mı oynayan.
  • oyunu satın alınca sınırsız akbil de veriyor mu madem o kadar yer gezicez :)
  • indiriyorum bakalım nasılmış :)
  • Oyun çok başarılı. Geleceğin oyun modeli. Birkaç yıl sonra mobil gerçeklik oyunlarınnın sayısı hızla artacak.
  • Merhabalar,

Oyun artık Beta sürümden çıktı ve live oldu ki bugün itibari ile IOS kullanan arkadaşlarımızada oyunu oynaya biliyor

oyun hakkında detaylı bilgi isterseniz yardımcı olabilirim

oyun hakkında bilgi almak isterseniz grubumuzun eğitim dökümanından da yardım alabilirsiniz Ingress Resistance Eğitim Dökümanı

Türkiye Ingress Resistance grub sosyal ağımız

• quote:

Orijinalden alıntı: jackchilina

Oyunu anlayamadım.
    Ne yapıyoruz şimdi?

quote:

oyuncularından evlerinden çıkarak dış dünya ile etkileşim haline geçmesine planlıyor. Hanke, oyuncuların dış dünyada akıllı telefonlarıyla labirentteki bir fare gibi iz süreceğini, evlerine geçtiklerinde ise yaptıkları hareketleri gözden geçirme fırsatı yakalayacaklarını belirtiyor.
  • Basitçe Foursquare'in oyun hali denebilir belki Ingress için.
    Gezdiğiniz yerlerde check-in yapar gibi Hack yapıyorsunuz ve topladığınız item'larla rakip takıma üstünlük kurmaya çalışıyorsunuz.

Resistance ekibi olarak tüm arkadaşları oyuna bekliyoruz. Herkese elimizden geldiğince yardımcı oluruz :)
  • hocam bu oyun popüler olursa ve haftalık aylık birincileri para falan verirse google , insanlar birbirini döverler ben alicam falan diye demedi demeyin

• oyun ios'a geldiğine göre yükleyip oynama vaktidir, oyunda iki takım var maviler ve yeşiller.
    Türkiyede özellikle İstanbul'da oturuyor ve kazanan takımda yer almak istiyorsanız Enlightened takımını öneririm.
    İstanbulda yapılan ingress etkinliğinin açık ara galibi ve halihazırda bölgesel skorlarda 5 ayda ancak kapanacak puan farkını halen elinde tutan takımdır.

Google'ın arttırılmış gerçeklik oyunu Ingress, mobil oyuncuların beğenisine sunuldu
  • Oyun sosyal olmak için birebir yalniz.Gecenin bu vaktinde bisikletime atlayıp görev yerine gidiyorum :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Degisik guzele benziyo ama anlamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: berkiterki

Degisik guzele benziyo ama anlamadim

Hocam gps i ve internet bağlantını açıyorsun.Oyun sana bir gerçek hayatta bir yer belirliyor oraya gitmeni istiyor,oraya gidiyorsun ve görevi tamamlıyorsun.Bu kadar
  • AppStore'a ne zaman gelir tahminen ?

• ClearNOS kullanıcısına yanıt
    https://itunes.apple.com/tr/app/ingress/id576505181?mt=8

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soralalp

https://itunes.apple.com/tr/app/ingress/id576505181?mt=8

Güldürdün

• quote:

Orijinalden alıntı: ingressya

oyun ios'a geldiğine göre yükleyip oynama vaktidir, oyunda iki takım var maviler ve yeşiller.
    Türkiyede özellikle İstanbul'da oturuyor ve kazanan takımda yer almak istiyorsanız Enlightened takımını öneririm.
    İstanbulda yapılan ingress etkinliğinin açık ara galibi ve halihazırda bölgesel skorlarda 5 ayda ancak kapanacak puan farkını halen elinde tutan takımdır.

Google'ın arttırılmış gerçeklik oyunu Ingress, mobil oyuncuların beğenisine sunuldu

Vayy burayada gelmiş, hoşgeldiniz :)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.