Şimdi Ara

Google'ın arttırılmış gerçeklik oyunu Ingress, mobil oyuncuların beğenisine sunuldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
6
Favori
7.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ingress Türkiye oyuncuları, oyunun nasıl oynandığını, ipuçlarını, kafanıza takılan sorularınıza siteden cevap bulabilirsiniz.
    http://www.ingresstr.org

• Edirne'de Selimiye camiinin önünde portal bolluğu var, geçerken gördüm ama malesef durup zaman geçiremedim. :(
    Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde ikâmet ediyorum, burada kendim fotoğraflarını çekip göndererek 2 tane portal oluşturttum. Oraları ele geçirdim ama aralarındaki mesafe çok olduğu için ikisini birbirine bağlayamadım. 2 portalı gelip geçerken ziyaret edip enerjisini yükseltiyorum, daha çok portal lazım ki tadı olsun. Oyunda da kullanıcı adım aynı. 1 levelim ama 3 kutum doldu tecrübe ilerleme göstergesinde. Mantıken çok keyifli bir oyun ancak çok garip duruma düşüyorsun elinde telefon "dıdıt dıt dıt" uğraşıp dururken ilçe merkezinde :D tam bir ajan edasıyla milletin dikkatini çekmemeye çalışarak portalla uğraşmak çok keyifli. Ben ilçe merkezinde bulunan büyük havuzu ve Sokullu Mehmet Paşa Camii'nin girişinin GPS ile fotoğrafını çekerek İngress'e gönderdim, 1 ay kadar bir süre sonra buralarda portal oluşturdular.

• Aktivasyonkkodu gelmedi bi türlü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbulda cok bulurum ,yinede fotograf cekip daha cok yerin belirlenmesine bakıcam
  • İlginç bir oyuna benziyor

• Bayagi gec keşfettim bakalim davetiye kaç ay sonra gelir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Bayagi gec keşfettim bakalim davetiye kaç ay sonra gelir :)

ingress davetiyesi veriyormuş bende arıyordum ne kadardır.
  • Ben üşenirim ya çıkıp onları aramaya, göbek düşmanı oyun yapmışlar
    Bu arada gps yanıltan programlarla çok rahat hile yapılır gibime geliyor ?
  • davetiye kaç güne gelir ?
  • Oyun trailer ı harika
  • ingressya.com' da davetiye var beylerhttp://ingressya.com/ingress-davetiye/

• link
  • benim telefonum xperia tipo sizce kaldırırmı telefon zorlanırmı veya boşu boşuna indirmiş olmayım
  • Android tabanı çoğu telefonda açılıyor.
    Link vermem ne kadar doğru ama ingress'in ne olduğu ve nasıl oynanacağı, itemların neler olduğu hakkında bir yazı yazmıştım.

http://metehantoksoy.com/2013/07/05/ingress/

Türkiyeden oynayan arkadaşlar varsahttp://www.ingress.web.tr/ ye bekleriz. İyi oyunlar.
  • bana 3. günde gelmişti :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Ben üşenirim ya çıkıp onları aramaya, göbek düşmanı oyun yapmışlar
    Bu arada gps yanıltan programlarla çok rahat hile yapılır gibime geliyor ?

Oyun son güncelleştirmesinden sonra bu çok hile olayının minimuma indirdiklerini söylüyorlar. Kaldı ki çıkıp insanlarla sosyalleşerek oynamak varken evden oynarsan diğer oyunlardan farkı kalmaz. :D
  • oyuncu sayısı çok az, keşke tanıtımı iyi tutsalardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

oyuncu sayısı çok az, keşke tanıtımı iyi tutsalardı

• mesajım bulunsun
  • 1990 / 1995 yılları arasındaki izlediğim bilimkurgu filmlerden hatırladığım ve çokca duyduğum bir replik; "YIL 2010" veya "YIL 2012" : ).

O filmlerdeki şaşasıyla değil ama benzeri bir devri görmek güzel. Yakındır 5. Element filmindeki sahnelerin benzerlerinide yaşamamız : ). Tabii Resident Evil' da olabilir ama dua edelim bizim zombilerde Residen Evil' daki gibi hımbıl olsun . Eee eskiden hapishane dendiğinde insanın aklına Mamak, Metris, Kapıaltı gelirdi, şimdi Justizzentrum Leoben geliyor : ). Hal böyle olunca sanırım biz zamanın ve teknolojinin gerisinde kalmışız.

Ama en azından Wow gibi insanı anti sosyal yapmayan bir oyun olması güzel. Bence Wow ile pek bir alakası yok, Wow oynarken mamadını sandalyeden kaldıramıyorsun, Ingress oynarken mamadın koltuk yüzü görmüyor ...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.