Şimdi Ara

Google'ın arttırılmış gerçeklik oyunu Ingress, mobil oyuncuların beğenisine sunuldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
6
Favori
7.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aktivasyon kodu alabilen oldu mu hic ? Bn hala bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kodu alıp deneme fırsatı buldum. Gerçekten çok farklı bir oyun. Gayet hoş düşünülmüş ama başta çözmekte biraz zorlandım. Hala soru işaretleri var kafamda. Ülkemizde de aktif halde oynanabiliyor. Ama yurt dışındaki kadar ele geçirilecek alan yok galiba. Avrupaya daha çok önem gösterilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre220 -- 10 Aralık 2012; 16:11:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Linkmaster

quote:

Orijinalden alıntı: jackchilina

Oyunu anlayamadım.
    Ne yapıyoruz şimdi?

Gerçek hayatta sana dediği yerlere akıllı telefonunla gidiyorsun malzemeleri topluyorsun heralde

sokak aralarına, ıssız yerlere sokmaz umarım yoksa oyun bayağı gerçekçi olur.
  • Deneyelim bakalım :)
  • daha davetiye gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre220

Kodu alıp deneme fırsatı buldum. Gerçekten çok farklı bir oyun. Gayet hoş düşünülmüş ama başta çözmekte biraz zorlandım. Hala soru işaretleri var kafamda. Ülkemizde de aktif halde oynanabiliyor. Ama yurt dışındaki kadar ele geçirilecek alan yok galiba. Avrupaya daha çok önem gösterilmiş

Hocam ne zaman istek yolladın ne zaman davetiye geldi ?

Ben göndereli nerdeyse 1 ay oldu. İki haftada gelmeyince tekrar göndermiştim o da gelmedi bir türlü
  • ingress oynayan var mı aranızda? ben davet aldım bugün başladım sayılır.(soğukta dışarıya çıkmaya üşendim sadece login oldum o kadar )
    oynayanlar hangi şehirden ve nickleri ne? ( İstanbul'da oynayan birkaç kişi var belli ki Taksim-Beşiktaş arasında portalları hackleyip duruyorlar )

benim bilgilerim : İstanbul/NeoazraeL
  • Aştılar iyce
  • bu arada oynayan arkadaşlar sadece portal hacklemek yerine portal olabilecek yerleri de oyunun sitesinden eklerse daha aktif bir oyun ortamı olur ülkemizde de...
  • Malesef neredeyse 2 ay olacak aktivasyon kodu ne bana ne de oyunu anlatıp aktivasyon kodu istediğimiz arkadaşlara gelmedi. Neredeyse her gün yeniden aktivasyon kodu istiyorum ama yok yok yok... Betadan kurtulsa da para mı isteyecekler ne isteyeceklerse isteseler. Oyunun geliştirici versiyonu varmış onu bulabilsem hiç yoktan görev üretirim en azından diyorum ama onunla ilgili rastladığım haberin yerini de bulamıyorum aksi gibi. Aktivasyon kodu gelen arkadaşlar kodun ne şekilde olduğunu kendilerinin kodlarını vermeksizin belirtirlerse en azından sallama durumuyla belki tuttururuz. :)
  • aktivasyon kodu banada geldi ama oyuna girdigimde siyah ekran var ama onun dısında hersey calısıyor. bıde menulerınde weapon fln yazan yerlere tıkladıgımda loadıng yazıp kalıyor ve yuklemıyor
  • beyler ankara'da aktif oyuncu var mı şu an? Yardımlaşabileceğimiz bir başlık lazım aslında oyunun anlatımıyla beraber?

Portal yok diye şikayet etmeyin şehrinizde. Eğer kamerada GPS imini aktif edip halka açık meşhur yerleri fotoğraflarsanız, galeriye gidip paylaş dediğinizde Ingress i göreceksiniz orada. Tıkladığınızda mail haline dönüşecek fotoğraf ve mekanın adıyla birlikte maili gönderdiğinizde eğer uygun görülürse 2-3 hafta içinde portal eklenmiş oluyor. Her şeyi devletten beklemeyelim :)
  • ben ankaradayım banada bugün geldi aktivasyon kodu. 1 aydan fazla süredir bekliyordum kodu belirli aralıklarla tekrar tekrar kod istedim sonunda geldi. yavaş yavaş çoğalacaktır oynayanlar.
    bu oyunla ilgili tam bilgi alamıyorum ingilizcemde kısıtlı olunca yarım yamalak anlıyorum pek bir işe yaramıyor. benim tavsiyem bu oyunla ilgili bir konu açılsa ve ingilizcesi iyi olan biri rehber gibi birşey hazırlasa çok güzel olur. şu an işte olduğumdan fazla birşey yapamıyorum ama işten çıkınca daha detaylı inceleyeceğim oyunu.
  • İki ekmek al diye bakkala göndersem gitmezsiniz..
  • ios icin uygulama gelistirmeye heveslendigim siralarda bu mantikta isleyen bir oyun dusunmustum, aslinda temeli s60 zamanlarindaki kameradan bakarak etraftaki arilari vurmak uzerine olan bir oyundan cikmisti fikrin. artan islemci gucleri, pusula, gyro eklemeleri ve kamera sensorlerinin iyilestirilmesi ile bu alandaki kaliteli yapimlarin yolu acilmis oldu. artik oynadiginiz OM oyunlara baska bir boyut katilmis olacak; ornegin oyun icin gerekli olan ozel maddeyi toplamak icin reklam veren sirketin tabelasina bakmaniz gerekecek, bu sekilde gomulu reklamlarin da yolu acilmis olacak, oyuncu farkinda olmadan reklama maruz kalacak.

• ileride bir gün bunlar gerçek olacak. umarım ben görebilirim...

• Oyunun mantığı çok güzel. Türkiyede yaygınlaşır ve ios'ada gelirse iyi olacaktır. Oyunun geleceği iyi.
  • bizim türkiyede kan çıkar ben önce buldum itemi diye
  • arkadaşlar oyun hakkında ana konu açtım herkezi bekliyorum hep beraber güzel bir konu haline getirebilirz
    http://forum.donanimhaber.com/m_69486506/mpage_1/f_/key_//tm.htm
  • ingress türkiye destek forumu açıldı arkadaşlar,http://ingress.web.tr

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.