Şimdi Ara

GM Discovery 2 Hakkında Her Şey! 'ön inceleme' özel röportaj (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.116
Cevap
10
Favori
62.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi bekleyecem bu telefonu, fiyatıta 600-700 tl arasında tutarsalar yemede yanında yat.

• Güncellemeler çok önemli aslında yazılım çok önemli. 4. güncellemeye led flaş için gelişmiş özellikler eklenmeli ayrıca led bildirimi icin kapasitif tuşların ışıklarını kullansalar çok iyi olur bu forumda bi arkadaş söylemişti bunu, çok mantıklı geliyor ve tabi daha gelişmiş bi müzik çalar iyi olur ama bu entrgre müzik çalarda idare ediyor.Sistem ayarları kısminda beyaz arka planı değiştirme imkanı sunulursa siyaha yakın arka plan sarja katkıda bulunabilir...

• adamlar piyasanın dengesini altüst etti. 500-600 e ace mace satamıyor artık samsung iyi oldu.
    tabi bizim gibi orta seviye kullanıcılarının ikinci el piyasasında ölmüş oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu discovery'nin devam modeli. Üst seviye modelin ismi farklı olacak. Bu açıdan bakıldığında Discovery segmenti için bu özellikler yeterli olacaktır.

• GLONASS eklenemez mi ki? Eklenirse çok iyi olur. 1 GB yerine 2 GB RAM koymak maliyeti bu kadar artırmasa gerek. :(

Malum herkes kapasitif tuşları bildirim ışığı olarak ayarlayamıyor, yeni Discovery güncellemesine bu özellik de eklenmeli.

Kameradaki flaş neden otomatikleştirilmişti? Otomatik mod olsun; ama yanında manuel açma da olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonurakar -- 11 Ocak 2014; 16:36:59 >
  • shadowmexo kullanıcısına yanıt
    Aslında 1GB RAM yerine 2GB RAM kullanmak 100 TL fark etmemeli diye düşünüyorum, neden 100 TL fark koyulmalı?
  • laylay100 L kullanıcısına yanıt
    BLU Life Play diyorlardı?
  • Hazır seri üretime geçilmemişken şu RAM'i 2 GB yapın.Donanımhaber kullanıcılarının tamamına yakını RAM yetersiz diyor,madem tüketicileri patron olarak nitelendiriyorsunuz o zaman RAM'i 2 GB yapın :)

• bence 1'den 2'ye geçmek anlamsız. gerek de yok israftan başka bir şey değil. hadi onu geçtim 1'de yapamadığım bir şey yok ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Aslında 1GB RAM yerine 2GB RAM kullanmak 100 TL fark etmemeli diye düşünüyorum, neden 100 TL fark koyulmalı?

Honor 3c den örnek olsun diye 100 tl dedim. Yaklaşık 40 dolar fark var 1gb ve 2gb versiyonları arasında. Keşke daha az olsa tabiki.
  • 600-700 olursa fiyatı tutar 1 gibi bende alırım
  • Çıkış tarihi ile ilgili bilgi verseydiniz keşke :(

• quote:

Orijinalden alıntı: neoAyhan

hala neden bunda 2gb ram yok. bilmem sd 600 işlemci yok bu discovery 2 değil 1.2 yok 1.5 diye saçmalayanlar var. haberi okumadan videoyu izlemeden yorum yapıyorsunuz. Adam diyor ki bu ilk telefonun revize edilmiş hali...hem 600 650 liraya telefon istiyorsunuz hem de 2gb ram sd600 işlemci 2500 3000 mah pil istiyorsunuz. Bu ne çelişkidir anlamadım gitti.

Hah iste budur hocam son cumle durumu o kadar guzel ozetlemıskı " hem 600 tlye telefon ıstıyorsunuz ama 2gb ram sd600 işlemci 3000mah pil"
    Bunların yaptıgı yuzsuzluk oluyor artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem belleğinde neden güncellemeye gidilmediği hakkında da bi soru yöneltseydiniz keşke.

Birde hangi zaman aralığında türkiye pazarında girecekleri konusu kafamızda kalan soru işaretleri.

• Bu telefonda da uygulamalar hafıza kartına taşınabiliyormu ve fiyatı ne kadardan çıkar?
  • Telefon ne zaman satışa çıkacak ki? Önümüzdeki günlerde discovery 16 gb almayı düşünüyordum ben.
  • delefon?

• Geçen seferki STOK REZİLLİĞİNİ düşünürsek bugün çıktı dese 1 ay içinde anca gelir sonraki 1 ay insanları ön sipariş diye süründürürler.

Kameranın merceği yada çekim kalitesiyle ilgili hiç bir cümle kurulmaması çöp olduğunu gösteriyor aynı zamanda ses içinde.

Hala bildirim ledi koymayı düşünmüyorlar ise yazık.

Arka kapak çıkınca görünen rezil işçiliğide düzeltmek bu kadar zor olamaz.

AYRICA KENDİ İTİRAF ETMİŞ ŞARJ BAĞLANTI NOKTASINDAKİ SORUNU. BU VİDEOYU YAZILI KAĞIDA DÖKÜP TÜKETİCİ HEYETİNE GİDERSENİZ VERDİĞİNİZ PARAYI ALMANIZ %100 E YAKIN. BİR DİLEKÇE + VİDEODAKİ SÖZLER + SERVİSTEKİ ÖDEME DEKONTU

Saygılar

• 1 gb ram nedir? 1 sene içerisinde insanlar 2 gb'a burun kıvırmaya başlayacak.. Her saat başı, "hafıza neredeyse dolu" uyarısı almaya devam mı edeceğiz?

Pil ömrü haricinde ben pek bir fark göremedim. Arayüz filan beni ilgilendirmiyor çünkü ücretsiz launcherlarla durum toparlanabiliyor.

Yalnızca geliştirilmiş bir batarya içinde Discovery telefonumu bir üst seviyeye çıkarma ihtiyacı hissetmiyorum.

Ekleme:

Bildirim ledi yine yok mu?
    Telpa rezaletinden kurtulup daha müşteri odaklı bir firmayla çalışılamaz mı?

ve küçük bir tavsiye..

Markanın; Görsel olarak tasarıma etki etmeyecek şekilde, daha aşağıya ve daha küçük bir şekilde konumlandırılması daha iyi olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paardon -- 11 Ocak 2014; 17:32:37 >
  • bu sefer olmuş, cidden olmuş

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.