Şimdi Ara

Ghost Recon: Future Soldier™ (ÇIKTI) (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
850
Cevap
0
Favori
41.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: p_r_o_t

Adına çok sevindim.
    Ayni sıkıntı bende de vardi, ttnetin verdigi tplink modem vardı, onu soktum yerine 4-5 yıldır atıl durumda olan airtires modemi taktım, modemden firewall'u da kapattım, aynı sendeki gibi dün 30/30 yaptım )))

eyvallah kardeşim,
    oyuna zaten dibimiz düşüyordu bundan sonrası %100 keyif..

viiz artislik yapamaz artık ben giriyorum size ne oluyor diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unorthodox

Arkadaşlar oyunda optimizasyon sorunu olduğu söyleniyor, bazı arkadaşlar gtx670'de bile oynarken takılmalar olduğundan bahsetti.
    Bende yüklemeyi düşünüyorum single player'ı oynamak için, oyunda ki durum nedir?
    Optimizasyon sorunu can sıkacak derecede mi?

takılma duymadım, ama 570 serisinde bir ince ayar istiyordu, 670te de istiyor olabilir. ben 560ti ile kullanıyorum, market bölümünde 30-45 arası diğer bölümlerde 60 fps ye yakın oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

quote:

Arkadaşlar oyunda optimizasyon sorunu olduğu söyleniyor, bazı arkadaşlar gtx670'de bile oynarken takılmalar olduğundan bahsetti.
    Bende yüklemeyi düşünüyorum single player'ı oynamak için, oyunda ki durum nedir?

takılma duymadım, ama 570 serisinde bir ince ayar istiyordu, 670te de istiyor olabilir. ben 560ti ile kullanıyorum, market bölümünde 30-45 arası diğer bölümlerde 60 fps ye yakın oynuyorum

Teşekkür ederim, yarın oyunu edinip single player'ı oynayacağım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Technics

quote:

Teşekkür ederim, yarın oyunu edinip single player'ı oynayacağım.

ne demek, multiye de bekleriz

• Önümüzde ki aylarda çıkması beklenen Yeni Call of Duty'nin Future Soldier arağı Drone'u

Ghost Recon: Future Soldier™ (ÇIKTI)
  • Oyun crash veriyor ve acamiyorum "--

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ieaael -- 16 Eylül 2012; 19:36:27 >
  • Konsol sürümünde arkadaşlarının oynadığı servera direkt bağlanabilme özelliği mevcut, PC'de bunun olmaması çok kötü olmuş, adam online ama o oyunu mu oynuyor, başka oyunu mu oynuyor bilemiyorsun dolayısıyla davet atmakta abest kaçıyor. viiiz ve Technics'i online görüyorum ama davet atmıyorum, o an GRFS oynayıp oynamadıklarını bilemiyorsun, join seçeneği olsaydı direkt dalardım :/

@Yahweh, bir önceki sayfayı oku.
  • Bulamadim :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yahweh

Bulamadim :/

Pardon pardon bu sayfadaymış

quote:

...eğer kartınız nvidia ise ve play dediğinizde oyun daha açılmadan kitleniyorsa, girdiniz oynuyorsunuz ama 10-15dk sonra masa üstüne atıyorsa bunun 3 çözümü var;
    a. Underclocked (GPU = 700 MHz, MEMORY = 1800 MHz, Shader 1400 MHz olarak ayarlayacaksınız. Her oyunu açtığınızda bunu yapmamak için profil olarak kaydedip "GRFS açıldığında bu profil otomatik olarak devreye girsin" deme seçeneğiniz var, ayrıntılı öğrenmek isteyen olursa pm atsın yardımcı olmaya çalışırım)
    b. Kart driverini 295.73'e düşürmek, bu bazılarında işe yarıyor ama bende yaramadı, şu an 306.02 beta kullanıyorum.
    c. Eğer oyunu DVD olarak ya da CD Key olarak aldıysanız oyunu update etmeyin, v1.00 ile oynayın, eğer sizde benim gibi steam'den aldıysanız boşuna denemeyin bu yöntem bizde olmuyor.

• quote:

Konsol sürümünde arkadaşlarının oynadığı servera direkt bağlanabilme özelliği mevcut, PC'de bunun olmaması çok kötü olmuş, adam online ama o oyunu mu oynuyor, başka oyunu mu oynuyor bilemiyorsun dolayısıyla davet atmakta abest kaçıyor. viiiz ve Technics'i online görüyorum ama davet atmıyorum, o an GRFS oynayıp oynamadıklarını bilemiyorsun, join seçeneği olsaydı direkt dalardım :/

@Yahweh, bir önceki sayfayı oku.

prot pm at abi oyundaydam direk gelirim, bağlantı sorunlarını çözdük nasılsa, viizle karşılıklı kapışıyoruz biz hatta arada denk gelince
  • arkadaşlar bu oyunun story modu kaç saat sürüyor ve tek oynamak zevkli olur mu?
  • Beyler ben nedense oyunu beğenmedim darksiders 2 daha çok keyif verdi,ama bu aralar en iyisi black mesa source.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16Kırmızı

arkadaşlar bu oyunun story modu kaç saat sürüyor ve tek oynamak zevkli olur mu?

Saat olarak bilmiyorum ama 13 ana bölümden oluşuyor, her ana bölümde kendi içinde 2-3 bölümden oluşuyor. Baya sürüyor yani :)
  • bu oyun gerçekten güzel görünüyo ama oynamak lazım elime fırsat geçtiğinde denemek istiyorum.
  • satılık Ghost recon Deluxe edition key var arkadaşlar.uygun fiyata vericem.isteyen olursa pm atsın.
  • selamlar arkadaşlar, 60 fps'nin üzerine nasıl çıkarız? config mi lazım? update mi lazım? cevaplar için teşekkür ederim.
  • İşlemci: IntelCore i7 2600K Soket 1155 3.4GHz 8MB Cache 32nm
    İşlemci Soğutucusu: Noctua NH-C14
    Anakart: Asus P8Z68 Deluxgen3 Intel Z68 Soket 1155 DDR3 2200MHz(O.C.)SATA 3.0 USB 3.0
    Ekran Kartı: Asus GTX 580 DirectCU II GDDR5 1536MB 384Bit Nvidia DX11
    Ram: Gskill F3-17000CL9D-8GB XLD RIPJAWSX+Fan DDR3-2133Mhz CL9 8GB (2X4GB)
    Güç: Xilencexilence XP800 800W 135MM Fan PSU Gaming Serisi 80+ Bronze R3
    SSD: Corsair Force GT 120GB Sata3 (555mb okuma 515mb yazma)
    Kasa: Cooler Master Haf x 942 Black Edition Full Tower Pencereli Siyah Kasa

Bu sistemle BF3'te ultra ayarlarda 65-70fps alabiliyorum ama GRFS'da 40-45fps'ye ancak ulaşabiliyorum; bırak oc'u ancak uc yapınca oyunu açabiliyorum.
    Yani biraz zor :)
  • quote:

İşlemci: IntelCore i7 2600K Soket 1155 3.4GHz 8MB Cache 32nm
    İşlemci Soğutucusu: Noctua NH-C14
    Anakart: Asus P8Z68 Deluxgen3 Intel Z68 Soket 1155 DDR3 2200MHz(O.C.)SATA 3.0 USB 3.0
    Ekran Kartı: Asus GTX 580 DirectCU II GDDR5 1536MB 384Bit Nvidia DX11
    Ram: Gskill F3-17000CL9D-8GB XLD RIPJAWSX+Fan DDR3-2133Mhz CL9 8GB (2X4GB)
    Güç: Xilencexilence XP800 800W 135MM Fan PSU Gaming Serisi 80+ Bronze R3
    SSD: Corsair Force GT 120GB Sata3 (555mb okuma 515mb yazma)
    Kasa: Cooler Master Haf x 942 Black Edition Full Tower Pencereli Siyah Kasa

Bu sistemle BF3'te ultra ayarlarda 65-70fps alabiliyorum ama GRFS'da 40-45fps'ye ancak ulaşabiliyorum; bırak oc'u ancak uc yapınca oyunu açabiliyorum.
    Yani biraz zor :)

benim için mi söylediniz?

• Evet, ters bir şey mi dedim?
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.