Şimdi Ara

Ghost Recon: Future Soldier™ (ÇIKTI) (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
850
Cevap
0
Favori
41.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • deluxe edition olan oyun hesabımı teknik sorunlar yüzünden satıyorum.isteyen olursa pm atsın.uygun fiyata veriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: giyotin_1982

deluxe edition olan oyun hesabımı teknik sorunlar yüzünden satıyorum.isteyen olursa pm atsın.uygun fiyata veriyorum.

Sonunda pes ettin bari sen hesabı satmadan 1.5 yaması çıksaydı da bir de onu deneseydin, pek sanmıyorum ama belki bir ihtimal bağlantı sorunlarını düzeltebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viiiz

quote:

deluxe edition olan oyun hesabımı teknik sorunlar yüzünden satıyorum.isteyen olursa pm atsın.uygun fiyata veriyorum.

Sonunda pes ettin bari sen hesabı satmadan 1.5 yaması çıksaydı da bir de onu deneseydin, pek sanmıyorum ama belki bir ihtimal bağlantı sorunlarını düzeltebilir.

aynen aga pes ettim :) ttnetin portlarından kaynaklanıyor büyük ihtimal.
  • quote:

quote:

quote:

PM

• quote:

Orijinalden alıntı: sitteisevir

quote:

quote:

quote:

PM

cvp attım

• Merhaba arkadaşlar, ben bu oyunu ps3'te ilk çıktığı gün aldım, alır almaz 4 arkadaş coop oyunu bitirdik (coop'u kesinlikle tavsiye ederim), daha sonra online'da ki sıkıntılar neticesinde arkadaşlar bu oyunu bıraktı ben devam ettim ancak o arkadaşların online'ı bırakmasını anlayışla karşıladım çünkü çekilecek dert değildi, daha sonra ben bu oyunun fanatiği olduğum için sırf xbox'ın online'ı sorunsuz diye ps3'ü bıraktım xbox'a geçtim, orda da aynı problemlerle karşılaştım ancak ps3 kadar değildi. 10 gün önce bir fırsat yakalayıp konsol dönemini kapatıp pc'ye transfer oldum. Kendi kendime dedim ki, bu oyun pc'de ne güzel oynanır, ohhh mis gibi 1080p ultra ayarlarda network lost ibaresi olmadan keyifli oynarım derkennnnnnn oyun donma, 15dk sonra masa üstüne atma, search, connection lost gibi zırla sorunla karşılaştım. Win7, Win 8, ekran kartı driver eski sürüm yükleme, yeni sürüm yükleme, ekran kartı çekirdek hızıyla oynama, overclock, ubi teknik danışma gibi daha hatırlayamadığım onlarca şey denedim. Sonuç aynı :(
    Tüm bu tecrübelerime dayanarak şunları söylemek istiyorum;
    1-Ubi oyunu muhteşem yapmış her ayrıntıyı düşünmüş ama ne yazık ki serverlara yatırım yapmamış, hatta ubi forumlarında okuduğum bir mesajda GRFS serverları kiralık olduğu yazıyordu.
    2-Oyun Nvidia kartlarla %100 uyumlu değil, eğer kartınız nvidia ise ve play dediğinizde oyun daha açılmadan kitleniyorsa, girdiniz oynuyorsunuz ama 10-15dk sonra masa üstüne atıyorsa bunun 3 çözümü var;
    a. Underclocked (GPU = 700 MHz, MEMORY = 1800 MHz, Shader 1400 MHz olarak ayarlayacaksınız. Her oyunu açtığınızda bunu yapmamak için profil olarak kaydedip "GRFS açıldığında bu profil otomatik olarak devreye girsin" deme seçeneğiniz var, ayrıntılı öğrenmek isteyen olursa pm atsın yardımcı olmaya çalışırım)
    b. Kart driverini 295.73'e düşürmek, bu bazılarında işe yarıyor ama bende yaramadı, şu an 306.02 beta kullanıyorum.
    c. Eğer oyunu DVD olarak ya da CD Key olarak aldıysanız oyunu update etmeyin, v1.00 ile oynayın, eğer sizde benim gibi steam'den aldıysanız boşuna denemeyin bu yöntem bizde olmuyor.

Ben 1.yöntemi kullanıyorum, şimdi sorunsuz mu? Hayır, ama en azından her oyun da kitlenmiyor 1-2 günde bir kitleniyor :)
    PS3+Xbox'ta 150 saatten fazla tecrübem var (DLC'ler dahil), şu an pc'ye alışma safhasındayım, eğer bu oyunu abi kardeş saygı çerçevesinde (yaş 35) ciddiye alıp gerçek takım halinde oynamak isteyen varsa beni listenize ekleyebilir beraber oynayabiliriz, herkese iyi eğlenceler.

Steam Hesabım: prot
    Uplay Hesabım: Mr.Beyaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrBeyaz -- 10 Eylül 2012; 13:07:26 >

• p_r_o_t , PS3 ve XBOX derken dönüp dolaşıp oyunun en sorunlu olduğu platforma gelmişsin, hoş geldin demek isterdim ama PC için de durum pek hoş değil hatta daha beter

Ubisoft GRFS'de dedicated sunucu kullansa multiplayer modunda yaşanan sorunlar olmayacaktı, şuan kullandıkları host sistemini resmen ellerine yüzlerine bulaştırmışlar, benzer host sistemi Modern Warfare serisinde kullanılıyor ama onda çok daha başarılı bir şekilde çalışıyor.
    Ben GRFS'nin devamının geleceğini tahmin ediyorum ve bence kesinlikle gelmeli de ama Ubisoft yaşanan bu sorunlardan ders aldıysa mutlaka dedicated sunucu sistemine geçmeli.
  • Prot Hoşgeldin, viiz'in dediği gibi pc platformu sorunlu, fakat başından beri söylüyorum, sonuna kadar değer, muazzam bir oyun çünkü. ekliyorum seni.

giyo coop yapardık be olm en kötü nere gidiyosun, özliycem etrafta kara çarşaf giymiş kadınlar gibi duran hareketsiz adamları, düşmana ateş ettiği halde öldüremeyen kardeşimi
  • Beyler son bölümde helikopterin kalkacağı yeri temizledim. Sonra bir yere saklanıyoruz, binanın önüne sonra drone attım yukarı, görünmez adamlar falan var nasıl geçicez orayı, 7 adamdan 5 ini öldürdüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

Prot Hoşgeldin, viiz'in dediği gibi pc platformu sorunlu, fakat başından beri söylüyorum, sonuna kadar değer, muazzam bir oyun çünkü. ekliyorum seni.

giyo coop yapardık be olm en kötü nere gidiyosun, özliycem etrafta kara çarşaf giymiş kadınlar gibi duran hareketsiz adamları, düşmana ateş ettiği halde öldüremeyen kardeşimi

knk armoredd kill geldi yav bf3 akar :) hem yaşlandım bea sorun çözcem diye diye.yaptıgım masraf cabası :) buarada elimde 3adet modem var ucuz fiyattan verebilirim

• Bu oyunun oynanış tarzını beğenmedim diğerleri daha iyidi ,kontrol iyi değil az kafanı uzatsan hop gidiyor
  • alla alla beyler bu oyun f2p degilmiydi ya?
  • Ghost Recon online oynadım bunuda deneyeceğim en kısa sürede
  • Hayret dün akşam kesintisiz, lagsız 3 saat oynadım, 3 saatlik uykuyla duruyordum ama baktım oyun akıyor fırsat bu fırsat kastım :)

@Technics
    Hoşbulduk, ekle dostum akşam kısmet olursa oynarız.

@vito_scaletta
    Yanlış hatırlamıyorsam biz orayı bastığımızda adam heliye binemesin diye onuda havaya uçurmuştuk, sonra 2 ya da 3 dalga adam geliyor.

@BrawL
    GR Online ben denedim ama GRFS'dan sonrası sarmadı tahminimce sende tam tersi olacak ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrBeyaz -- 11 Eylül 2012; 9:44:09 >
  • @viiiz davetin geldi onayladım, abicim sen o ratioyu nasıl yaptın 2,5 oranla oynuyorsun bravo valla.
    @Technics senin davette geldi seninkini de onayladım, maşallah scout oynamana rağmen ration 1,3 helal valla. Ben ilk başladığımda scout ile kastım, 50.lvl olduğumda ratiom 0,8 idi, daha sonra rifleman'a geçince düzeltmiştim.

Bende bir garip olaylar oluyor, 7-8 defa bir oyuna bağlanıyorum tam oyun açılırken connection lost oluyor, daha sonra bağlandığım oyundan da bir daha kopmuyorum; sizle nasıl beraber oynıcaz çok merak ediyorum :) Büyük ihtimalle sizi online görünce yanınıza gelmeye çalışmaktan başka çarem olmayacak ya da tam tersi.
  • @p_r_o_t, modem ayarlarını yapmadıysan mutlaka yap, ben de işe yaradı belki sende de işe yarar, beni alıyor oyuna sen giremiyorsun ya da ben de connection to lost hatası veriyor ikimizde giremiyoruz, nasıl yapılacağı aşağıda yazıyor.

http://ubisoft.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/16662/p/0/session/L3RpbWUvMTM0MTA0NzI4NC9zaWQva1ExLTJZX2s%3D
  • quote:

@p_r_o_t, modem ayarlarını yapmadıysan mutlaka yap, ben de işe yaradı belki sende de işe yarar, beni alıyor oyuna sen giremiyorsun ya da ben de connection to lost hatası veriyor ikimizde giremiyoruz, nasıl yapılacağı aşağıda yazıyor.

http://ubisoft.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/16662/p/0/session/L3RpbWUvMTM0MTA0NzI4NC9zaWQva1ExLTJZX2s%3D

@viiiz bende dmz açık abi yani porta filan gerek yok ama modemden kaynaklanıyor olabilir çünkü ttnetin verdigi tplink midir nedir o dandik modemi kullaniyorum

• istanbul dönüşümde bağlantı sorunum artmıştı,
    30 denemede 1 girebiliyordum, o da kopuyordu,
    daha fazla dayanamadım, turksatı aradım, modemime ait destek telefonlarını verdiler,

(sistemimde uydunet kullanıyorum, motorola modeme gelen sinyali linksysye yönlendirip tüm çevreye dağıtıyorum. )

lynksys cisco firmasının istanbul temsilciliğini aradım, çok düzgün bir destek elemanının yardımı ile önce modem firmware'ini güncelledik, sonrasında static iplendirip dmz'yi aktif hale geçirdi.

şuan 30 denemenin 30unda oyuna girebiliyorum, sorun yaşayan arkadaşlara faydası olacaktır sanırım.
  • Adına çok sevindim.
    Ayni sıkıntı bende de vardi, ttnetin verdigi tplink modem vardı, onu soktum yerine 4-5 yıldır atıl durumda olan airtires modemi taktım, modemden firewall'u da kapattım, aynı sendeki gibi dün 30/30 yaptım )))

• Arkadaşlar oyunda optimizasyon sorunu olduğu söyleniyor, bazı arkadaşlar gtx670'de bile oynarken takılmalar olduğundan bahsetti.
    Bende yüklemeyi düşünüyorum single player'ı oynamak için, oyunda ki durum nedir?
    Optimizasyon sorunu can sıkacak derecede mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machiavelli. -- 14 Eylül 2012; 14:35:41 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.