Şimdi Ara

Ghost Recon: Future Soldier™ (ÇIKTI) (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
850
Cevap
0
Favori
41.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ss_kage

arkadasla almıstık buyuk bi hevesle :(
    yapcak bişi yok
    sp de sarar galiba :/
    ve senaryoyu coop oynamaının hic bi yolu yok dimi

hevesinizi mpye saklayın, eğer sağlam organize olabilirseniz ve connection sorunlarını aşabilirseniz hayatınızın en keyifli mp deneyimi sizi bekliyor ;) şaka yapmıyorum.
  • quote:

arkadasla almıstık buyuk bi hevesle :(
    yapcak bişi yok
    sp de sarar galiba :/
    ve senaryoyu coop oynamaının hic bi yolu yok dimi

Senaryoyu COOP oynuyorsun.Biz XBOX 360'ta 4 kişi oyunu co-op bitirdik.
    Geçenlerde Steam üzerinden 5 TL olduğunu görünce tekrar aldık.2 ya da 3 kişiyiz.Elinizde varsa irtibata geçelim coop için.
  • quote:

Oyun bende var hocam ama sınavlarım yakın :( 3hafta sonra anca aktif bi şekilde oyunu oynayabilirim. Yalnız bir de steam uplay mevzusundan dolayı coop olmuyomus, sizin xbox olduğu için oynayabilmiş olmayasınız?

Bu konuyu bilmiyorum.Doğru olabilir. Öyle ise tabii ki oynayamayız.Technics yazmış , belki de Technics bu durumu biliyordu.Benim haberim yok.
  • tr yama kurdum yağ gibi akıyor oyun ama 2. bölümde çömeliyorum görünmez oluyorum ama harekete başlayınca görünmezlik gidiyor. sürünürkende aynı var mı yardım edebilicek.
  • oyun 20tl steam de. değer mi karasız kaldım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

oyun 20tl steam de. değer mi karasız kaldım ?

Co-op oynayacak 3 arkadaşın varsa değer. Hoş , eski oyun 20 yerine 10-12 TL olabilirdi.
  • Zala_ kullanıcısına yanıt
    İndirimde 5lira oluyo, ama bence o kadar bile etmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba, oyunda FPS mode var mı?
  • Silmediğim tek oyundur halen yüklü. Canım çektiğimde açar oynarım. Ghost Recon Wildllands ve yeni gelecek olan Break Point gibi rezil bir oyun değil. Mahvettiler Ghost Recon serisini wildlands ve open world ile.

Oyunun orijinal ise co op campaign oynayabiliriz steam den.
  • Kesinlikle daha iyi. Open World oyun olmadığı için ülkeden ülkeye operasyondan operasyona maceralara atılıyorsun bir nevi. Ayriyetten gene hikaye odaklı oyun olduğu için oyun içi animasyonlar çok kaliteli gerçek özel harekat timleri tarafından yapılmış mocapler ve gene arasahneleri bol ve güzel, oyun içi konuşmaları da daha iyi.

Yani open world olmayıp hikaye odaklı olduğu için her türlü wildlands dan çok daha iyi. Ve kendi türün hikayesi de çok iyi.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.