Şimdi Ara

GENPA TEŞEKKÜR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Iphone 3g 8gb telefonum 3. kez mikrofondan ses gitmeme problemi ile GENpa teknik servise gönderildi. Telefonu verirken yanında birde dilekçe verip telefonun yenisi ile değiştirilmesi konusunda talepte bulundum.

Cumartesi servise verdiğim telefonum Bugün saat 09.00'da yenisi ile değiştirilmişti.

Bu yüzden Genpaya çok teşekkür ederim.

• Hangi servise verdiniz ve nasıl bir dilekçe yazdınız ?
    Bende değişim istiyorum demiştim, bana olmaz öyle şey deyip cihazı geri verdiler...Bende tamir istemiyorum elinize yüzünüze bulaştıracaksınız değiştirin dedim, ona servis karar verir siz bırakın cihazı şikayetlerinizi belirtin servise gönderelim demişti Kadıköy Genpa ?
  • Dostum 1 seferde vermezler aynı arızadan 3 defa yaparsa değiştiriyorlar ayrıca güzel bir dilekçe yazman gerek yok asarım keserim derseniz asla değiştirmezler

quote:

Orijinalden alıntı: Erdm24

Hangi servise verdiniz ve nasıl bir dilekçe yazdınız ?
    Bende değişim istiyorum demiştim, bana olmaz öyle şey deyip cihazı geri verdiler...Bende tamir istemiyorum elinize yüzünüze bulaştıracaksınız değiştirin dedim, ona servis karar verir siz bırakın cihazı şikayetlerinizi belirtin servise gönderelim demişti Kadıköy Genpa ?

• quote:

Orijinalden alıntı: baron82

Dostum 1 seferde vermezler aynı arızadan 3 defa yaparsa değiştiriyorlar ayrıca güzel bir dilekçe yazman gerek yok asarım keserim derseniz asla değiştirmezler

quote:

Hangi servise verdiniz ve nasıl bir dilekçe yazdınız ?

Asarım keserim deseniz de demeseniz de kanuni olarak yükümlülüğü var, garanti süresi içinde aynı arızayı 3. kere tekrarlarsa değiştirirler. Tabi 1 ay gibi bir süre bekletebilir size şanslı denk gelmiş.

• quote:

Dostum 1 seferde vermezler aynı arızadan 3 defa yaparsa değiştiriyorlar ayrıca güzel bir dilekçe yazman gerek yok asarım keserim derseniz asla değiştirmezler

Bahsettiğim arızalar tekrar eden arızalar değil, ilk defa olan bişeydi ve değişim yapıldı
  • quote:

quote:

Bahsettiğim arızalar tekrar eden arızalar değil, ilk defa olan bişeydi ve değişim yapıldı

Eğer tamir yapılamıyorsa da değiştirebilir tabi bu da var.

• Hangi Genpa acaba ögrenebilir miyiz?
  • Ben kadıköy genpa'ya vermiştim, cihazım gelmiş birazdan almaya gideceğim
  • Cihazı teslim aldım arkadaşlar, görünüşte bir problem yok henüz açmadım...Seri numarasının 4 ve 5. haneleri üretim haftasını gösteriyorsa 30. hafta üretimi, emin olunca açıp kullanabilirim...
  • bende aldım bugün sıfır cillop gibin iphoneumu valla genpa süper çalışıyo.
  • quote:

bende aldım bugün sıfır cillop gibin iphoneumu valla genpa süper çalışıyo.

Dostum bence biz biraz şanslıyız, 2-3 hafta bekleyen, değişim için 40 takla atan insanlar var...Her zaman böyle olmaz, ellerinde hazır cihaz varmış vermişler...
  • Ben zamanında az sövmedim genpaya. Nefret ediyorum hele o bankoda duran telefondan anlamayan elemanlardan...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.