Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2766. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27642765276627672768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopee

quote:

Orijinalden alıntı: serkansutcu

quote:

Orijinalden alıntı: Master39

arkadaşlar telefon garantiden geldi kitkat sürümünü arıyorum ve nasıl uygulanıdğını fakat bulamadım yardım edebilecek var mı?

https://yadi.sk/d/ghH7W2gWish2H

burada KitKat yükseltme programı var. YouTube ta bir çok video var. Oradan izleyip yapabilirsiniz.
    Not:16 GB sürümü içindir.

verdiginiz linkte kitkat yazilim araci kurulumda hata veriyor pc de.16 gb kitkat yuklemek istiyorum servisten yeni geldi tel.

Options sekmesinden CheckSWVer tikini kaldırırsanız sorun düzelebilir, eğer hata bununla ilgiliyse. Bir de preloader tikinin olmaması lazımmış, kurmadan önce o tiki kaldırın.
  • sanırım yanlış anlaşıldım. benim sorunum yazilimi pc ye kuramamak.Verdiginiz linkteki program pc ye kurulurken hata veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

sanırım yanlış anlaşıldım. benim sorunum yazilimi pc ye kuramamak.Verdiginiz linkteki program pc ye kurulurken hata veriyor.

Hatası nedir? Linkteki dosyası indirip sorunsuz kurdum. Kurulum yolunu değiştirdiyseniz bir de değiştirmeden deneyin derim.
  • quote:

sanırım yanlış anlaşıldım. benim sorunum yazilimi pc ye kuramamak.Verdiginiz linkteki program pc ye kurulurken hata veriyor.

Kurulum dosyası yanlış hatırlamıyorsam rarla oluşturulmuş bir dosyaydı. Dosyayı kurmadan winrarla açıp program files klasörünüze açıp atsanız bile çalışır gibi geliyor. Ama esas driverlar tanıtılmamışsa yine sıkıntı olur.
    Alternatif olarak:
    Googleda "GM discovery otadan inen zip dosyası" diye aratırsanız PC ile uğraşmadan yerelden güncelleme paketi seçip kurabileceğiniz bir zip dosyası bulabilirsiniz.

• Beyler 4GB Discovery 1 için batarya performası odaklı olarak rom önerirmisiniz?(Stock Harici)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serkansutcu

quote:

Orijinalden alıntı: Master39

arkadaşlar telefon garantiden geldi kitkat sürümünü arıyorum ve nasıl uygulanıdğını fakat bulamadım yardım edebilecek var mı?

https://yadi.sk/d/ghH7W2gWish2H

burada KitKat yükseltme programı var. YouTube ta bir çok video var. Oradan izleyip yapabilirsiniz.
    Not:16 GB sürümü içindir.

verdiginiz linkte kitkat yazilim araci kurulumda hata veriyor pc de.16 gb kitkat yuklemek istiyorum servisten yeni geldi tel.

Bende windows 10 bilgisayarima sorunsuz kuruldu. Driverlari da kurup sorunsuzca yükseltme yaptım. 1-2 arkadasta verdiğim linkten kurup yükselmelerinin yapti. Kurulum sırasında nasıl bir hata veriyor? Bir ekran görüntüsü paylasirsaniz yardımcı olmaya çalışalım.

• Merhabalar bir sorum var. Ekrana çift tıklatınca uyanma özelliği var mı? Sanki yanlış hatırlamıyorsam bunun 2. ve elite modelinde var
  • Arkadaşlar, telefonun garantisinin bitmesine az kaldı ve ekran sararma ve bulutlanma için garantiye vereceğim. Anadolu Yakası'nda oturuyorum ve Telpa sitesinde Kadıköy'de de servis noktası görünüyor. Oraya götürsem garanti kapsamında yaparlar mı yoksa illa ki merkeze mi götürmeliyim?

• merhaba.

sistem guncellemesi yapilmamis gmd telefonum gecen gunden beri wifi ile internete bagli iken surekli birseyler indirip gonderiyor.

tavsiyeleriniz nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: Aktepe

Telefondaki dosyalara erişmek için bence en iyi çözüm AirDroid. Kabloya da, hafıza kartını yerinden çıkarmaya da gerek kalmıyor. Telefondaki her şeye ulaşabiliyorsunuz.

İlginiz için teşekkürler. Bugün şarj soketini tamir ettirdim. Malesef kablo ile veri transferi kayb oldu. Air droid programını hem bilgisayar hemde telefona kurup eşlemeyi yaptım. Yalnız pc de olan bir apk dosyasını ne yapsam telefona aktaramadım. Bu konuda yardımınızı rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah_88

Arkadaşlar, telefonun garantisinin bitmesine az kaldı ve ekran sararma ve bulutlanma için garantiye vereceğim. Anadolu Yakası'nda oturuyorum ve Telpa sitesinde Kadıköy'de de servis noktası görünüyor. Oraya götürsem garanti kapsamında yaparlar mı yoksa illa ki merkeze mi götürmeliyim?

Fırsat yaratıp kendiniz götürürseniz teslim ettikten 1 saat sonra alabilirsiniz. Diğer türlü bir süre beklemeniz gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: onat
    İlginiz için teşekkürler. Bugün şarj soketini tamir ettirdim. Malesef kablo ile veri transferi kayb oldu. Air droid programını hem bilgisayar hemde telefona kurup eşlemeyi yaptım. Yalnız pc de olan bir apk dosyasını ne yapsam telefona aktaramadım. Bu konuda yardımınızı rica ediyorum.

Boyutu küçükse kendinize mail atmayı deneyebilirsiniz. Ya da bulut servislere yükleyip telefondan indirebilirsiniz. Ya da es dosya yöneticisi gibi bir programla telefonu ftp server olarak ayarlarsınız, bilgisayarada filezilla gibi ftp client yükledikten sonra dosya transferi yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoBiN* -- 16 Eylül 2015; 21:54:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddbb

Merhabalar bir sorum var. Ekrana çift tıklatınca uyanma özelliği var mı? Sanki yanlış hatırlamıyorsam bunun 2. ve elite modelinde var

Bu telefonda yok ama programlarla kullanılabiliyormuş. Fakat telefonun şarjı çabuk bitiyormuş yorumlara göre.
  • Benim sorunum usb ile pc ye bağlama. Garantiyi uzun sürdüğü icin bozulan sarj soketini telefoncuda yaptırdım (garantininde icine ettim garanti disi oldu bu arada) yaptirdiktan sonra usb ile pcye bagladigimda sadece sarj oluyor usb hata ayiklama vs bi cok yontem denedim olmadı. Air droid vs. kullanamam malum evde pc yok int kafeye gittigimde baglayip bi kac dosya atmam gerekiyo mesela ordan faydalanıyodum cogu arkadas da bu sorunu yasiyor cözüm önerisi olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: tgmakaveli

Benim sorunum usb ile pc ye bağlama. Garantiyi uzun sürdüğü icin bozulan sarj soketini telefoncuda yaptırdım (garantininde icine ettim garanti disi oldu bu arada) yaptirdiktan sonra usb ile pcye bagladigimda sadece sarj oluyor usb hata ayiklama vs bi cok yontem denedim olmadı. Air droid vs. kullanamam malum evde pc yok int kafeye gittigimde baglayip bi kac dosya atmam gerekiyo mesela ordan faydalanıyodum cogu arkadas da bu sorunu yasiyor cözüm önerisi olan var mı

Hafıza kartına atmak çözüm olamaz mı acaba?
  • tgmakaveli T kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dediği gibi hafıza kartı en hızlısı..

Telefonu wifi den bağlaya bilirseniz. Dosya yöneticisinin FTP serveri var çokda güzel.. Bunu kullanabilirsiniz.

Google drive kullanabilirsiniz. (Yani bulut depolama) olmadı kendinize mail atın telefondan maili açın..
  • quote:

Benim APK dosyasını telefona AirDroid ile yükleme tecrübem olmadı. Şu anda da bilgisayarım bozuk olduğu için deneyemiyorum.

Dosya çok büyük değilse bilgisayarınız veya başka uygun bir cihazdan bluetooth ile göndermeyi deneyebilirsiniz uygulama dosyalarını.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Garantinin bitmesine 2 ay kaldı.. Daha tık yok telefonda yalnız bir şekilde şarj yerini garantiden değiştirtsem mi bilemedim.. Yapmışken 50 lira da verip 4 GB ı 16 yaptırırım..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Aktepe

Telefondaki dosyalara erişmek için bence en iyi çözüm AirDroid. Kabloya da, hafıza kartını yerinden çıkarmaya da gerek kalmıyor. Telefondaki her şeye ulaşabiliyorsunuz.

Pcdeki apk dosyasının uzantısını *.apk yerine *.zip ya da *.adınız:) yaparak telefonu kandırabilirsiniz diye düşünüyorum. Telefona atınca tekrar *.apk yaparsınız.

• 
Sayfa: önceki 27642765276627672768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.