Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2765. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27632764276527662767
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marketten Periscope kurayım dedim, cihazınız bu sürüm ile uyumlu değil diyor. 4.2 jelly bean var bende.
    Kit kat mı lazım bunun için. Cihazımız ne çabuk eskidi yahu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dikten inen dikme

Kitkatta çalışan bir root uygulaması bilen var mi kingoroot ile atiyordum attıktan 1 gün sonra telefon kendi kendini resetlemeye başladi.

Framaroot işe yaramıyor mu?
  • yalnizca kullanıcısına yanıt
    Periscope Kitkat istiyor

Cihaz eskimedi aslinda,bazi uygulamalar boyle gereksiz sekilde versiyon istiyor

Ornegin,Google Camera.O da 4.4 istiyordu ama 4.2 ye disardan apk ile kurulabiliyordu.
    Periscope ta boyle bir durum var mi bilmiyorum ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoBiN*

quote:

Orijinalden alıntı: Dikten inen dikme

Kitkatta çalışan bir root uygulaması bilen var mi kingoroot ile atiyordum attıktan 1 gün sonra telefon kendi kendini resetlemeye başladi.

Framaroot işe yaramıyor mu?

Kitkatta çalışmıyor o kingroot ile attım.

• arkadaşlar telefon garantiden geldi kitkat sürümünü arıyorum ve nasıl uygulanıdğını fakat bulamadım yardım edebilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master39

arkadaşlar telefon garantiden geldi kitkat sürümünü arıyorum ve nasıl uygulanıdğını fakat bulamadım yardım edebilecek var mı?

https://yadi.sk/d/ghH7W2gWish2H

burada KitKat yükseltme programı var. YouTube ta bir çok video var. Oradan izleyip yapabilirsiniz.
    Not:16 GB sürümü içindir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkansutcu -- 8 Eylül 2015; 18:17:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shake brush özelliği çalışmıyor.
    Rehberi düzenlemeye çalışırken uçak modu açık olduğunda kişi kaydedilemez diye bir hata veriyor. Uçak modu açık değil. Sürüm kitkat yardımcı olabilecek var mı?

• arkadaşlar selamlar,
    general mobile one çift hatlı telefonu almayı planlıyorum.
    kullananlardan yorumlar alabilir miyim?
    özellikle çift hattın kullanım kolaylığı hakkında bilgi verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

arkadaşlar selamlar,
    general mobile one çift hatlı telefonu almayı planlıyorum.
    kullananlardan yorumlar alabilir miyim?
    özellikle çift hattın kullanım kolaylığı hakkında bilgi verebilir misiniz?

ucuza bulursan güzel telefon hala.şarj soketini dikkatli kullanırsan herşeyi yapabilirsin.çift hat kullanımı sorunsuz.
  • Nihayet bugün olanlar oldu ve GM ilk jenerasyon 4 gb telefonumun şarj soketi hiç reaksiyon vermemeye başladı.Sıfır sorunlu telefonum var derken nazar değdirdik. Tabii garanti sürecini geçeli de çok oldu.

Neyse Arkadaşlar telefonu şimdi İzmir den yetkili servise mi yoksa tavsiye edeceğiniz bir özel servise mi göndereyim. Telefonun aciliyetini bildirmemem gerek yok sanırım.

Teşekkürler
  • general mobile discovery için nereden batarya bulabilirim?

istanbul içi sirkeci taraflarında var mıdı?
    ya da internetten?
  • sa?olun hocam biraz geç oldu ama
  • rom11 kullanıcısına yanıt
    Mecidiyeköy Profilo AVM'deki Telpa'nın kendisinden alabilirsiniz. İnternet sitesinde de olması gerek bataryaların.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onat

Nihayet bugün olanlar oldu ve GM ilk jenerasyon 4 gb telefonumun şarj soketi hiç reaksiyon vermemeye başladı.Sıfır sorunlu telefonum var derken nazar değdirdik. Tabii garanti sürecini geçeli de çok oldu.

Neyse Arkadaşlar telefonu şimdi İzmir den yetkili servise mi yoksa tavsiye edeceğiniz bir özel servise mi göndereyim. Telefonun aciliyetini bildirmemem gerek yok sanırım.

Teşekkürler

Dışarıda yaptirirsaniz şarj alma olayı halledilir, ama veri aktarım gider. Garantisi bittiği için servise gönderdiğiniz de ücret çıkacaktır . Bu da 50-80 arası bir tutar olur. Daha kullanmayı planliyorsaniz servise gönderip yaptırmanız mantıklı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkansutcu

quote:

Nihayet bugün olanlar oldu ve GM ilk jenerasyon 4 gb telefonumun şarj soketi hiç reaksiyon vermemeye başladı.Sıfır sorunlu telefonum var derken nazar değdirdik. Tabii garanti sürecini geçeli de çok oldu.

Teşekkürler

Dışarıda yaptirirsaniz şarj alma olayı halledilir, ama veri aktarım gider. Garantisi bittiği için servise gönderdiğiniz de ücret çıkacaktır . Bu da 50-80 arası bir tutar olur. Daha kullanmayı planliyorsaniz servise gönderip yaptırmanız mantıklı olur.

Yanıt için teşekkürler.şimdi telefonu dışarıda tamir yaptırırsam usb ile bilgisayar arasında foto,bilgi vs iletişim aktarım yapamıyacak mıyım?

• onat kullanıcısına yanıt
    Telpa'da Discovery şarj soketi ücreti 50 Lira. Fiyat listesi bu adreste var..
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkürler

Yanıt için teşekkürler.şimdi telefonu dışarıda tamir yaptırırsam usb ile bilgisayar arasında foto,bilgi vs iletişim aktarım yapamıyacak mıyım?

dışarda 20 liraya yaptır soketi.kart okuyucu ile halledersin pc telefon arası dosya aktarımını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: savkar

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler

dışarda 20 liraya yaptır soketi.kart okuyucu ile halledersin pc telefon arası dosya aktarımını.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: savkar

quote:

Orijinalden alinti: onat

quote:

Orijinalden alinti: serkansutcu

quote:

Orijinalden alinti: onat

Nihayet bugün olanlar oldu ve GM ilk jenerasyon 4 gb telefonumun sarj soketi hiç reaksiyon vermemeye basladi.Sifir sorunlu telefonum var derken nazar degdirdik. Tabii garanti sürecini geçeli de çok oldu.

Neyse Arkadaslar telefonu simdi Izmir den yetkili servise mi yoksa tavsiye edeceginiz bir özel servise mi göndereyim. Telefonun aciliyetini bildirmemem gerek yok sanirim.

Tesekkürler

Disarida yaptirirsaniz sarj alma olayi halledilir, ama veri aktarim gider. Garantisi bittigi için servise gönderdiginiz de ücret çikacaktir . Bu da 50-80 arasi bir tutar olur. Daha kullanmayi planliyorsaniz servise gönderip yaptirmaniz mantikli olur.

Yanit için tesekkürler.simdi telefonu disarida tamir yaptirirsam usb ile bilgisayar arasinda foto,bilgi vs iletisim aktarim yapamiyacak miyim?

disarda 20 liraya yaptir soketi.kart okuyucu ile halledersin pc telefon arasi dosya aktarimini.

Elimde kart okuyucum da var. Veri aktarımı sorun değil ama telefondan pc ye fotoğraf aktarımında sıkıntı olacak sanki.

Bu arada soket haricinde başka nerede sıkıntı olabilir? Niye derseniz telefonu %7 konumunda şarja takmıştım. Şarj %25 seviyesine gelince kesilmiş ve ilerlememiş. Bundan sonra hangi adaptörü kullanırsam kullanayım telefon hiç bir tepki vermedi.

Şu anda pili harici bir üniteyle şarj edip telefonu kullanıyorum ancak adaptör ile şarj tepkisi sıfır.
  • onat kullanıcısına yanıt
    Telefondaki dosyalara erişmek için bence en iyi çözüm AirDroid. Kabloya da, hafıza kartını yerinden çıkarmaya da gerek kalmıyor. Telefondaki her şeye ulaşabiliyorsunuz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Master39

arkadaşlar telefon garantiden geldi kitkat sürümünü arıyorum ve nasıl uygulanıdğını fakat bulamadım yardım edebilecek var mı?

https://yadi.sk/d/ghH7W2gWish2H

burada KitKat yükseltme programı var. YouTube ta bir çok video var. Oradan izleyip yapabilirsiniz.
    Not:16 GB sürümü içindir.

verdiginiz linkte kitkat yazilim araci kurulumda hata veriyor pc de.16 gb kitkat yuklemek istiyorum servisten yeni geldi tel.

• 
Sayfa: önceki 27632764276527662767
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.