Şimdi Ara

GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.999
Cevap
181
Favori
227.404
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dede06

migros hediyem karta kendim 100,eşimin kartından 100 oalrak iki yükleme yapıp 40 tl.kazandık.artık ihtiyaç oldukca hediyem karttan harcarız.kampanyadan kampanyaya koşmaktan evde 3 aylık stok var.keşke şu akaryakıt içinde böyle bir formül uydursak.

Hediyem kart yerine ininal kart alıp iki kartınızla ininal karta 100+100 TL yükletseydiniz akaryakıt dahil istediğiniz yerde harcardınız. İninal karta yüklemek için sadece 2 TL komisyon verirdiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

iGaranti Paracard'a başvuracağım, ancak başvuru esnasında Kart Ücretinin alınacağı hesap diye bir seçenek var. Kart ücreti yok diye biliyordum. Neyin nesi ki bu?

bilen var mı
  • quote:

quote:

iGaranti Paracard'a başvuracağım, ancak başvuru esnasında Kart Ücretinin alınacağı hesap diye bir seçenek var. Kart ücreti yok diye biliyordum. Neyin nesi ki bu?

bilen var mı

igaranti paracard ücretsiz.
    ama birçok kampanyada igaranti kredi kartı lazım. (ücreti aylık 1.75 Tl * 12 ay = 21 TL/Yıl )

2.sayfada detaylı anlatmıştım.

GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB HediyeGarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetmetingülcan -- 14 Nisan 2014; 20:43:17 >

• ROLLING STONES kullanıcısına yanıt
    akaryakıt kampanyası yani tek seferde 150 tl. ye 20 tl den yararlanmak için bir kart olsa demek istemiştim.iki arabanın deposu da dolu akaryakıt pos dan geçmek lazım katılmak için......
  • bu ayda bitiyor,migros ve akaryakıt yaptık.mayıs'ı bekliyoruz.
  • Igranti uygulamasınin bir ek ücreti var mı. Mesrla uygulamaya bakmak için oturum açtım. Artık igaranti'lisiniz dedi. Hiç kullanmazsam ek masraf yaratır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Igranti uygulamasınin bir ek ücreti var mı. Mesrla uygulamaya bakmak için oturum açtım. Artık igaranti'lisiniz dedi. Hiç kullanmazsam ek masraf yaratır mı?

Hayir hocam ek ucret yok ancak igaranti kredi karti talep ederseniz ucret alinir

• quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

quote:

Igranti uygulamasınin bir ek ücreti var mı. Mesrla uygulamaya bakmak için oturum açtım. Artık igaranti'lisiniz dedi. Hiç kullanmazsam ek masraf yaratır mı?

Hayir hocam ek ucret yok ancak igaranti kredi karti talep ederseniz ucret alinir

cevap verdiğiniz için teşekkğr ederim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

quote:

cevap verdiğiniz için teşekkğr ederim

rica ederim

• limango ya katıldım hemen sonra da harcama yaptım sms gelmedi. Iade gelir mi acaba

edit: gelmedi. demek ki fırsatı kapmak yetmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 3 Mayıs 2014; 13:38:17 >
  • igaranti kampanyalarının son günleri arkadaşlar.fırsatı kapan ama kullanmayanlar acale etsin :)
  • dede06 kullanıcısına yanıt
    5'i son gün, ama 5'inde yapılacak işlemler dahil mi değil mi bilen/ evvelki kampanyalardan tecrübe eden var mı?

Garanti bonus puanları filan harcayabilirsiniz dediği son günden 1 gün önce siliyor, burda da sakatlık olmasın diye soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plumbium1 -- 4 Mayıs 2014; 10:35:24 >
  • quote:

igaranti kampanyalarının son günleri arkadaşlar.fırsatı kapan ama kullanmayanlar acale etsin :)

arkadaşlar dün garantiyi aramıştım akaryakıt için kota dolmuş dedi.
  • plumbium1 P kullanıcısına yanıt
    kota olayıda var biliyorsunuz.akaryakıt dolmuş dedi bir arkadaş.bence son güne bırakmamak lazım
  • mayıs kampanyalar geçen ayın aynısı,migros,migros sanal ve akaryakıt sabitlendi sayılır....

• quote:

mayıs kampanyalar geçen ayın aynısı,migros,migros sanal ve akaryakıt sabitlendi sayılır....

maşallah garanti bu aralar enparayı aratmıyor; igaranti, paracard, bonus kredi kartı ile bol bol bonusları dağıtıyor umarım böyle devam eder.
  • Markafoni indirimi gelmiş arkadaşlar 100/20 iade...
  • Bugün iade olacak sanırım

• Geçen ayın Akaryakıt İadesi bugün yatan varmı? Benimki henüz yatmamış.
  • akaryakıt bugün akşam alsak acaba ilk 500e girebilirmiyiz ki
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.