Şimdi Ara

GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.999
Cevap
181
Favori
227.406
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arslanrecep

Arkadaşlar bu igaranti kredi kartına başvurunca igaranti paracard gibi fiziksel bir kart gönderiliyor mu ?

Evet gonderiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

quote:

Orijinalden alıntı: funnel

Akaryakıt fırsatını 500 kişli dolmadan önce kapmıştım, şimdi yakıtı alsam beni 500'ün içindemi kabul edecek yoksa fırsat kaçtı mı?

Ben de sizin durumunuzdaydım geçen kampanyada, ama "kapan" farklı, "kullanan kotası" farklı imiş. Suzi ilgilendiren, kapan değil, kullanan sayısı.

İyi haber, geçen sefer mesela Migrosta da kota 500'dü, son gün 1000'e çıkarmışlardı. Faydalanırsınız, akaryakıttan dün ben faydalandım.

Pazar günü fırsatı kapan kişi sayısı 750 civarındayken yakıtı aldım ve kazandığıma dair mesaj geldi. Demekki arada kullanmayanların sayısı hiç de az değil.

• akaryakıt kontenjanı dolmuş,diğerleri devam ediyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede06

akaryakıt kontenjanı dolmuş,diğerleri devam ediyor....

müş.hiz. aradınız yoksa başka biryerden bakılabılıyormu...birde kampanya şartlarında garanti posu yazmıyor başka postan geçsek olurmu acaba.....?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivribey

quote:

müş.hiz. aradınız yoksa başka biryerden bakılabılıyormu...birde kampanya şartlarında garanti posu yazmıyor başka postan geçsek olurmu acaba.....?

akaryakıt kampanyası doldumu arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslanrecep

Arkadaşlar bu igaranti kredi kartına başvurunca igaranti paracard gibi fiziksel bir kart gönderiliyor mu ?

Evet. Aylik 1.75 ücreti olan bir kredi karti geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sadakte005

quote:

quote:

Var mı cevabı olan, almayı düşünüyorum ama?

• quote:

Orijinalden alıntı: uuykucuu

quote:

quote:

quote:

Bugüne kalmis olması mümkün değil akaryakitta. Ama birkaç gün sonra yenisi baslar büyük ihtimalle

• haziran ayının ilk günü,bakalım bu ay hangi kampanyalar olacak.....5 i gibi belli olur herhalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cafert

quote:

Orijinalden alıntı: uuykucuu

quote:

quote:

quote:

Bugüne kalmis olması mümkün değil akaryakitta. Ama birkaç gün sonra yenisi baslar büyük ihtimalle

İlgilenenlere duyrulur. Sabah akaryakıt aldım henüz bitmemiş devam ediyor.

• fırsatı kap dedikten sonra,
    istersek son günde faydalanabiliyormuyuz?

yoksa kota dolunca fırsat direk kapanıyormu?
  • emreeeeee E kullanıcısına yanıt
    Kota dolduysa kapmış görünüyorsunuz ama faydalanamıyorsunuz, Yine de son güne bazen kota artıyor. Ayrıca son gün, aynı zamanda yeni ayın ilk günü oluyor.

Geçen sefer Migros 20/100 kampanyasında son gün, dolmuş olan 500'lük kotayı 1000'e çıkardılar. Hem de yeni ayınki o gün başlamıştı, onu da kapmıştım. Öderken pos'ta 2x100 çektirdim, iki ayın kampanyasına da kullandırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plumbium1 -- 2 Haziran 2014; 18:41:06 >
  • İgaranti bonus kartla bonusun tüm kampanyalarına şartsız ücretsiz katılabiliniyor mu?

• quote:

1-Akaryakıt sektöründe 150 TL harcamaya 20 TL indirim *5 Mayıs-9 Haziran arası*
    Donem icinde 1 kez katilim hakki var 500 kisi ile sinirli. Istasyon ayrimi bulunmuyor. Garanti POS'undan geçmeli. İade 11 Haziran'da. Bir önceki ayın iadesi 7 Mayıs'ta

İlla ki bonus POS'u olmalıdır diye ne sitede ne uygulamada yazmıyor hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

İgaranti bonus kartla bonusun tüm kampanyalarına şartsız ücretsiz katılabiliniyor mu?

+1 ben de merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: cianni

quote:

1-Akaryakıt sektöründe 150 TL harcamaya 20 TL indirim *5 Mayıs-9 Haziran arası*
    Donem icinde 1 kez katilim hakki var 500 kisi ile sinirli. Istasyon ayrimi bulunmuyor. Garanti POS'undan geçmeli. İade 11 Haziran'da. Bir önceki ayın iadesi 7 Mayıs'ta

İlla ki bonus POS'u olmalıdır diye ne sitede ne uygulamada yazmıyor hocam?

En son kampanyada yazdilar o sarti hocam. " Firsat Garanti Poslari üzerinde geçerlidir" yaziyor uygulamada. Simdi de baktim hala var (android üzerinde).

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

İgaranti bonus kartla bonusun tüm kampanyalarına şartsız ücretsiz katılabiliniyor mu?

+1 ben de merak ettim

Bonus kampanyalarında geçerli değil igaranti karti. Bu kart alisveriste bonus kazandiriyor üyeişyerlerinde fakat kampanya bonusu vermiyor maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dresdner -- 2 Haziran 2014; 20:25:41 >
  • sadece i garanti de yayınlanan kampanyalardan yararlanıyor .mesala aylardır 100 tl. migros sanal alışverişe 20 tl veriyor.

katılmak için ,igaranti hesabından fırsat kapman gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 2 Haziran 2014; 20:33:25 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

+1 ben de merak ettim

Bonus kampanyalarında geçerli değil igaranti karti. Bu kart alisveriste bonus kazandiriyor üyeişyerlerinde fakat kampanya bonusu vermiyor maalesef

Nasıl yani? Verdiği bonuslar normal bonus puan değil mi?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.