Şimdi Ara

GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.999
Cevap
181
Favori
227.406
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Garanti One 25 Nisan'da hizmet vermeyi kesiyormuş.
  • Kredi kartını iptal etsek, bunların giderayak bize kitledikleri kart aidatını iade alabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkes şikayetvar a yazarsa belki dikkate alırlar.
  • Ve, kapandı...

• Shutdown

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim için bi eksiklik olmadı, zaten son dönemde benim işime yarar adam akıllı kampanyası da çıkmıyordu garantione ın. Restoran ve sinema kampanyası bitmişti. Sadece ücretsiz eft için kullanıyordum, diğer işlemler için cep uygulamasını kullanıyordum, şimdi kontrol ettim garantione ın benim için son işe yarar özelliği olan ücretsiz eft yi cep uygulamasına da tanımlamışlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de 6,75₺ eft ücreti çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: pharheke

Benim için bi eksiklik olmadı, zaten son dönemde benim işime yarar adam akıllı kampanyası da çıkmıyordu garantione ın. Restoran ve sinema kampanyası bitmişti. Sadece ücretsiz eft için kullanıyordum, diğer işlemler için cep uygulamasını kullanıyordum, şimdi kontrol ettim garantione ın benim için son işe yarar özelliği olan ücretsiz eft yi cep uygulamasına da tanımlamışlar.
    Siz igaranti Müşterisi miydiniz ?
    Müşteri Hizmetleri Bir Kesime Ücretsiz Eft Tanımlandı,Bir Kesime Tanımlama Olmadı Diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 25 Nisan 2019; 10:59:32 >
  • yapı kredi, enpara, cepteteb kullancaz bonus kampanya yaparsa katılcaz bu kadar basit :)
  • NewsTR kullanıcısına yanıt
    Evet, sabah ücret çıkmıyordu, şimdi 9,5 tl çıkartıyor. Bu şartlarda garantiye elveda.

• quote:

Orijinalden alıntı: pharheke

Evet, sabah ücret çıkmıyordu, şimdi 9,5 tl çıkartıyor. Bu şartlarda garantiye elveda.
    Geç Eft Olduğu İçin Çıkarır, Mesai İçinde Kontrol Edin.

• NewsTR kullanıcısına yanıt
    Aynen dediğiniz gibiymiş, 16:15 de denemiştim, 16 sonrası için geç eft ücreti çıkartıyormuş

• kapanmasıyla birlikte garanti bankasının bazı müşterilerinden eft ve havale ücreti almamaya devam edeceği, bazı müşterilerinden ise artık masraf alacağı, bu konuda müşteri ayrımı yapan, gönderdiği e-postaları da bu ayrıma göre yazan internet bankacılığı.

alıntıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CHARISMATIC -- 28 Nisan 2019; 18:33:32 >
  • Bende normalde garantione açıkken garantione veya garanti cep üzerinden olsun fark etmeden eft ücreti odemiyordum. bugun eft yapayım dedim 6,75 ücret cıkardı. müşteri hizmetlerini aradım artık boyle dedi. yani sadece kullandıgımız uygulama degişti ama o ara şartlarıda değiştirdi herhalde garanti ve bunu müşteriye bildirmedi maalesef. burada musteriyi cok net magdur ediyorlar.
  • ibanı iptal etmişler

Eski ibanıma para gönderilirse bu bana gelir mi, geri mi döner

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eft yapacaktım bugün. 6.75 tl çıkardı az önce. Atm den nakit olarak çekip enparaya yatıracağım.
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Gelir.
  • Garantione kartım yok , yaş 32 , bizden eft ücreti alacaklar mı ? Mail felan gelmedi bana ama hesaplarım devir olmuş

• Az Önce Yeni Mesaj Geldi
    GARANTIONE Subenin kapanmasi nedeniyle urunleriniz 19.05.2019 tarihinde NISPETIYE Subeye devrolacaktir.
    Hesaplar Zaten Devir Edilmişti Başka Şubeye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 16 Mayıs 2019; 18:12:43 >
  • 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.