Şimdi Ara

Galaxy S5 aldım pişman oldum (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
5
Favori
7.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir telefonun çıkış tarihinden 3 sene gecmeden yeni telefon alırsanız memnun kalmazsiniz. Bosa para vermis olursunuz. Ufak farkliliklara bir dunya para verilmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: corsten

1.5 senedir iphone5 kullanıyordum, çok memnundum ama ekranı ufak gelmeye başlıyordu ve sıkılmıştım. İşte terfi edince kutlamak için yeni telefon alayım dedim ve samsung galaxy S5 aldım. Şuan hem iphone5im duruyor, henüz satmadım, hemde yeni aldığım galaxy var.

Samsung Galaxy S5'in ekranı çok güzel, birşey izlemek çok keyif veriyor ama iş uygulamalara geldiğinde hata yaptığımı anladım. Aynı uygulamalar androidde sanki yarım kalmış gibi, iphone ile kıyaslanamaz. Telefon hızlı, o konuda sıkıntı yok. Gündüz fotoğraf çekimleri de çok iyi ama flaşsız gece çekimlerinde iphone5 im daha iyiydi. Ön kamera da tam bir facia, selfie iyi çekilmiyor. Android daha önce de kullanmıştım ama şimdi kitkat 4.4.2 olduğu halde androidden tiksindim.

İphone5im hala elimde, henüz satmadım. Samsung'u satsam mı? iphonea geri mi dönsem ne yapsam bilmiyorum. Yeni aldığım telefonu iki gün kullanıp satarak eski telefonuma geri dönersem bütün arkadaşlarım da geri zekalı olduğumu düşünecek :)

Şimdilik idare etsem iphone6 çıkınca satıp iphonea geri mi dönsem ne yapsam bilmiyorum. Kendim kaşındım samsung aldım ama keşke hiç almasaymışım. 2200 tl verdim 3 gündür kullanıyorum, satmak istesem kaça satabilirim?

Belki saçma bir konu olmuştur ama duygularımı paylaşmak istedim, kötü hissediyorum. 1.5 önce aldığım telefonu daha çok seviyorum.

O kadar marka varken samsung niye ?

• S5 almak

• O değilde

Samsung S5 Mini,
    Samsung S5 Duo,
    Samsung S5 Mega,
    Samsung S5 Zoom,
    Samsung S5 Active ne zaman çıkıcak yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masdera

O değilde

Samsung S5 Mini,
    Samsung S5 Duo,
    Samsung S5 Mega,
    Samsung S5 Zoom,

xd

• iphone'dan androide geçenlerin kronik sorunu
  • cayma hakkınız var. kullansanız bile sıkıntı olmaz almak zorundalar. (kutusu belgeleri aksesuarları mevcut ise)

nokia e 72 almıştım 5 gün kullanıp hepsiburadaya iade ettim 3 gün sonra para iadesi olmuştu.

hayal kırıklıgı olabilir iade edebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verre

Konu tamamen taraflı.
    1-iPhone 5 piyasadaki çoğu telefondan iyidir ama iPhone'lar içerisinde bir fiyaskodur.5c ve 5s ile düzelmiştir.
    2-S5 ile 5 kıyaslanamaz s5 alır.Malzemesi plastik ama s4 teki gibi değil daha kaliteli 5c ile aynı kalitede.
    3-Su geçirmez oluşu,kamerası,ekstra özellikleri ile yine s5 alır.

Tamam,asla hiçbir telefon bence şu an 5s den iyi değil ama s5,5 ten iyidir,NOKTA.

Androidi sevmediniz olabilir ama S5 e çamur atmak yanlıştır.

İmzama ramen görüşüm budur,beni bilen bilir

Birşey Bilmiyorsun. 3 hariç diğerleri külliyen yanlis. 5C ve 5'in HERŞEYİ AYNI.

• quote:

Orijinalden alıntı: corsten

Sony kullanmistim sevmiyorum, lg telefonlardan flexi begenmistim ama o ds cok buyuk. Yazın tatilde güzel fotoğraflar çekerim, ayrıca su toz geçirmiyor kafam rahat olur, tasarımı da hoşuma gitti, tutma hissi de güzel. Bu nedenle almıştım. Zamanında xperia arc kullanmıştım üzerinden kaç yıl geçti andorid daha hızlı ve gelişmiştir dedim, ama uygulamalar hala sıkıntılı. Instagram örneğin aşağıya zor kayıyor, kağnı gibi. Fotoğraf eklerken iphone da brightness ayarı vardı, istediğin kademede seçebiliyordun. Ama androidde ya max brightness var yada hiç koymama var. Arası yok. Vine da biraz fıttırıyor, bir video izliyorum alttakine giriyorum, üstteki videonun sesin kesilmiyor devam ediyor. Iphone da hiç böyle birşeye rastlamadım.

Artılar var ama eksiler de çok. S5 sevdigim özellikler tasarım, ekran, kamera, su geçirmemesi, tutma hissi, parmak izi okuyucusu, ultra power safe modu, ama keşke ios olsaydı :)

hocam resmen telefonu beğeniyorsun işte devam et ne etcen çürük elmayı kontratlı olarak arkadaşlarım alıyor peşine çevirmek için bana dsatıyorlar yaklaşık 10 tane 5s aldım her renginden bi kere bile merak edip açmadım ne dandik bi cihaz o öyle...

• ya kardeşim niye anlamak istemiyorsunur Iphone dan Androide geçenlerin %90 ı pişman oluyor.
    Bunu illa tecrübe etmeniz mi gerekiyor..
    Yıllarca Iphone2 kullandım, şu an HTC OneX var ancak IOS tadı yok..her uygulama sanki yamalı program gibi..bi hata bir sorun..
    Iphone a bulaşmadıysan Android iyi ama Iphone a bi kere elin deydiyse işin harap çünkü başkası sarmıyor..
  • ya kardeşim niye anlamak istemiyorsunur Iphone dan Androide geçenlerin %90 ı pişman oluyor.
    Bunu illa tecrübe etmeniz mi gerekiyor..
    Yıllarca Iphone2 kullandım, şu an HTC OneX var ancak IOS tadı yok..her uygulama sanki yamalı program gibi..bi hata bir sorun..
    Iphone a bulaşmadıysan Android iyi ama Iphone a bi kere elin deydiyse işin harap çünkü başkası sarmıyor..
  • Provoke edici bir konu. Samsung Galaxy S5 her yönüyle iPhone5'ten iyi bir cihazdır. Kamerası büyük ekranı batarya süresi... Uzar gider..
  • 1,5 yıl ip 4 kullandım. ekran küçük diye s3 aldım. şu an 1,5 yıldır s3 kullanıyorum. Lakin ip 4,7 ve üzeri bi telefon çıkarırsa düşünmeden ip alırım yine. android azcık üzüyor adamı...
  • S5 gorunce aklima hemsire terligi geliyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bir arkadaşımdan 12 TL'ye ampuljans almıştım.Telefona bağlayınca telefonumun hızı yaklaşık %80 civarında artış gösterdi.Size de tavsiye ederim
  • Alisma ile alakali bir durum olan olmus artik ancak galaxy s5 i satmak gibi bir niyetin varsa hemen sat,fiyati cabuk dusuyor samsung da bilgin olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Masdera

O değilde

Samsung S5 Mini,
    Samsung S5 Duo,
    Samsung S5 Mega,
    Samsung S5 Zoom,

• Bence Samsung S2 den beri aynı
  • S4 iyiydi S5'de gerilediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: O.Beverly

Bence Samsung S2 den beri aynı

Katiliyorum

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.