Şimdi Ara

Galaxy Grand Duos GT - I9082 CWM yükleme ve Root Yapma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
1
Favori
28.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sezar kardeş ben download modda PDA'dan seçiyorum CWM yi buna ek olarak program da Auto reboot ve F.Reset Time işaretli ama start dediğimde işlem bitince yukarıda FAIL! yazıyor herşeyi denedim fakat hep FAIL! yazıyor yardımcı olurmusun nerede hata yapıyorum? şimdiden teşekkürler
  • hcm herşey doğru sorun çıkmaması lazım
  • sezar61 kullanıcısına yanıt
    Herşeyi doğru yaptığıma eminim fakat ne yazıkki start işleminden sonra FAIL! oluyor
  • yukarda verdiğim dosyaları kullanıyorsunuz değil mi hcm birde driverlerden de kaynaklanabilir bu tür sorunlar

driverleri silip tekrar kurun öyle deneyin driverleri kaldırın reset atın pc ye ve sonra tekrar kurun deneyin sonucu buraya belirtin
    Samsung driver dosyasını yükledikden sonra "yardımcı işlemci" adında windows driver araması yapıyor sonra bulunamadı diyor. Bu normalmi?
  • normal değil hcm samsung driveri tamamen kaldırın samsung kies kurun daha sağlıklı olur
    Birde öyle deneyeyim bakalım cvbı yazarım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezar61

aşağgıdaki linkten direkt indirebilirsin 4.1.2 versiyonu odin ile yüklerseniz düzelir telefonunu. tek parçadır sadece ODIN de PDA bölümüne gösterip yükleyin. Ama öncesinde wipe data ve onun gibi eski verilerinizin tamamını silmeniz gerekli yoksa problemler yaşayabilirsiniz.

GRAND DUOS 4.1.2 TÜRKİYE SÜRÜMÜ

Tekrar Upload yapar mısınız? Malum hotfile kapandı.

• Custom Rom ve Custom kerneller var mı ?
  • bosjo B kullanıcısına yanıt
    Google yazın galaxy grand rom, custom rom vs çıkıyor zaten ilk sitelerde hepsi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Root u kurduktan sonra hemen güncelleyelim mi ? Zorunlu mu ? Note 2 kullanırken root güncellemek zorunluydu aksi taktirde root u görmüyordu.
    Hcm note 2 kullanmadım ama bunda görmemezlik gibi bir durumla karşılaşmadım hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hcm note 2 kullanmadım ama bunda görmemezlik gibi bir durumla karşılaşmadım hiç

4.3 için güncelleme geldi supersu için güncellemesek de olur değil mi ?
    4.3 güncellemesi çıkmadı grand duos için
  • quote:

4.3 güncellemesi çıkmadı grand duos için

Hayır onu demiyorum . Supersu için 4.3 desteği geldi , güncellememe gerek yok değil mi?
    hcm mantıklı olun biraz grand hala 4.2.2 de supersu 4.3 desteği olsa ne olurrrr olmasa ne oluuurr
  • quote:

hcm mantıklı olun biraz grand hala 4.2.2 de supersu 4.3 desteği olsa ne olurrrr olmasa ne oluuurr

Tamam hacı,rootlu oldu cihazım. Sarjı iyi gidiyor. Cpu adjuster programı öneririm arkadaşlar. Bu arada bişi farkettim sms de 4.1.2 de ki sms bölümde en fazla 50 kişiye gönderebiliyoruz. bu iyi bişey :)
  • Bişi soracağım; Bunu deneyen var mı ?

''Android Telefonda Swap alanı oluşturma(RAM yükseltme) +200mb kadar artış''

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2511787

İlla Custom Rom mu yüklemem gerekiyor ? Custom Kernel istiyor program ama bulamadım. Varmı Grand ın kernel i ?
  • 4.2.2 ye yukselttım root gitti. 4.2.2 için root yöntemi var mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bosjo -- 9 Şubat 2014; 22:49:41 >
  • galaxy grand duos kullandım aylarca
    rezil bir telefondu
    1 ay önce linkini verdiğim romu yüklettim, telefon uçuyor şimdi, harika oldu, süpper hızlı çalışıyor
    telefonu kırıp atayım derken şimdi asla değiştirmem
    ancak rom şimdilik tek sim destekliyor
    herkese şiddetle tavsiye ederim
    4.4.2

http://forum.xda-develo...howthread.php?t=2613412
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.