Şimdi Ara

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz (165. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.276
Cevap
32
Favori
202.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

• FSX, Nemeth Designs MBB/Kawasaki BK117

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

• FSX; Nemeth Designs Eurocopter EC 120B

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

• FS9 kullananlar, şu Nemeth Designs sitesinde FS9 için olan helikopterler bedava sunulyor haberiniz olsun.
  • Prepar 3d kullananlar şu anda FSX'e göre memnun musunuz ? Akademik lisans almayı düşünüyorum. Sizce 60 dolar vermeye değer mi ? Güncellemelerle gerçekten iyileştirme var mı ? Yorum bırakırsanız sevinirim. Kırımsız uçuşlar :)
  • Kesinlikle Prepar3d v3 FSX'den çok çok daha iyi. Şimdi birde bazı ufak bugları iyileştiren v3.1 yaması çıkmış.
  • Prepar3d v3 - AgustaWestland EH101 Helicopter AutoPilot

• Fsx için bildiginiz ücretsiz canlı hava eklentisi varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canlı Hava eklentisinden kastın iklim ise zaten FSX kendisi online Metar bilgisi alıyor ve 15 dk. da bir güncelliyor.

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

Eğer gerçek hava trafiği ise program var mı bilmiyorum fakat bazı web sayfaları var.

http://www.iststatus.com/
    http://www.flightradar24.com/38.41,27.14/7

• quote:

Orijinalden alıntı: ProsesMuhendisi

Prepar 3d kullananlar şu anda FSX'e göre memnun musunuz ? Akademik lisans almayı düşünüyorum. Sizce 60 dolar vermeye değer mi ? Güncellemelerle gerçekten iyileştirme var mı ? Yorum bırakırsanız sevinirim. Kırımsız uçuşlar :)

Ya açıkçası ben çok bir fark göremedim iyi bir sistemim var buna rağmen 30 fps den yukarı çıkamıyorum. Hiç satın almaya değmez. Oyun zaten 32 bit hala. Sadece dx11 olduğu için gölgelendirme ayarını açıonca çok bir fps kaybı yaşamıyorsunuz. X plane 10 u öneririm ama onda da uçak sıkıntısı var.

Kısacası yıl olmuş 2016 Fsx çıkalı 10 yıl olmuş hala aynı sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lm7812 -- 29 Aralık 2015; 11:32:31 >
  • FSX, Majestic Software Dash8 Q400

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

• ProsesMuhendisi kullanıcısına yanıt
    Bence deger sorunlu fsx ten bu yana cok asama katedildi. Sistemim yuksek sayilir neredeyse tum ayarlarim acik 50-60 fps civari aliyorum ortalama. Dizustu kullanicisi degilseniz gecin

• Herkesin yeni yılı hayırlara vesile olsun. Hepinize hayırlı, başarılı, mutlu ve sağlıklı bir yıl geçirmeyi dilerim.
  •  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

•  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

• Arkadaşlar merhaba ben de fsx ten prepar3d ye geçtim fakat fsx te kullandığım airport scenery p3d de nasıl ekleyeceğimi bulamadım yardım ederseniz sevinirim
  • Az önce zifiri karanlikda Van'a çok zor bir iniş yaptim
    Gerçekçi hava koşulları açıktı
    6200-6000ft Ye kadar gorus sifirdi sis kar ne ararsaniz..
    Aslında başka yere inis için havaalanını pas gecmeliydim Cunki son saniyelerde pisti ancak ortalayabildim
    Van'dan Bursa'ya gunduz dönüş yapacagim hava açık olursa

• mrtsr35 kullanıcısına yanıt
    Prepar3d v3 ve diğer sürümlerde scenery yüklemek için

C:\ProgramData\Lockheed Martin\Prepar3D v3 klasöründeki scenery.cfg dosyasına elle scenery yüklediğimiz klasörün yerini tanıtıyoruz.
    Scenery.cfg içinde
    [Area.001], [Area.002] gibi başlıklar var. Bunlardan birisini kopyalayıp en sona yapıştırıyoruz. Ve ne son area.xxx nın bir numara büyüğünü giriyoruz.
    Aşağıda 123 var enson ben LTCG Trabzon yüklemişim. Area.124 yapmışım.

[Area.123]
    Title=Bathymetry
    Local=Scenery\Bathymetry
    Layer=123
    Active=TRUE
    Required=FALSE

[Area.124]
    Title=LTCG
    Local=D:\FSX\Addon Scenery\LTCG Trabzon
    Layer=124
    Active=TRUE
    Required=FALSE
  • BBlackman kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yardımınız için ben fsx i silmiştim tekrar kurmam gerekmez umarım
  • mrtsr35 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Hayır FSX kurmak gerekmez. Prepar3d içine normal kurulum yapıp da ekleyebilirsiniz. Bende FSX de yüklü olduğundan aynı scenery yi Prepar3d içine kurmam gerekmedi. Yani scenery nerede olursa olsun yolunu Prepar3d ye tanıtmak yeterli.
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.