Şimdi Ara

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz (164. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.276
Cevap
32
Favori
202.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PhoenixBurn

Eğer dizüstü kullanıyorsanız p3d 'ye bulaşmanızı önermem. Masaüstü sisteminiz varsa en azından orta seviyede o zaman geçin p3d 'ye çünkü ekran kartı ve işlemciye çok yükleniyor

Eğer FSXten biraz olsun iyi olacaksa kurmayı düşünüyorum.FSXte yetiyor gerçi ama kalabalık meydanlarda fps düşük oluyor.Windows 10 da performans daha iyi diyorlar diğer forumlarda.Masaüstü pc yok malesef.Laptop kuracağım. :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @daxtor55 hocam benim şu anki sistemim AMD FX8350 4ghz işlemci (Turbo 4.376 ghz), Sapphire Dual-X R9 270X 4gb ram ve 8 gb. 1600 mhz ram olmasına rağmen yukarıdaki mesajımdaki PMDG 737-800 3D panel resimde de görüldüğü gibi zaman zaman 7fps lere kadar düşüyor
    ama ben buna pek aldırış etmiyorum. AMD ekran kartlarında farkettiğim başka bir şeyde target frame rate çubuğunu unlimited yapınca aşırı ısınıyor. (Bir insanın bir dakikada 3 şınav çekmesi yerine 10 şınav çekmeye çalışması gibi.) Bu yüzden target frame 30 a ayarlamama
    rağmen bende fps sürünüyor. Bu yüzden bende herkes gibi yeni sistem düşünenlere Intel ve nvidia diyorum. Prepar3d ye gelince aynı sistemdeki FSX e göre birkaç fps artışı sağlıyor

@PhoenixBurn hocam Prepar3d de GSX denedim FSX olanı zaten kabul etmiyor Prepar3d v3 olan ise daha komadan çıkmadı.
  • @daxtor55 o zaman fsx'te kalın hocam

@BBlackman Anladım hocam ilacı bekleyeceğiz o zaman
  • İlk videom. FSX default Bell 206B ve helikopter autopilot

• İniş mükemmel olmuş hocam.

• PhoenixBurn kullanıcısına yanıt
    Hocam olmasi gereken FSairlines bünyesinde bir ekipde uçuş yapmakmi, yoksa THY pegasus gibi bagimsiz va lar içinde uçuş yapmakmi

• Ben thyva.com 'da uçuşlarımı gerçekleştiriyorum. Memnunum açıkçası. Eskiden fsairlines'ta idim. Oranın tracker'ı bana çok basit geliyordu ve sistem zaten detaylar için yetersizdi. Sizin bileceğiniz bir iş. Eğer realizmden ve kısıtlamalardan hoşlanmıyorsanız kendi başınıza uçmanız daha iyi olacaktır. Fakat kısıtlamaları, limitleri ve realizmi seviyorsanız bir va'ya katılıp oranın kurallarını benimsemeniz sizin için daha iyi olacaktır
  • ltbr-ltbh

şuanda dönüş yolundayım hava açık

sonrasında van seferine çıkacagım kar gormek istiyorum biraz adrenalin olsun

• Prepar3d v3, FSX default AgustaWestland EH101

• Sanırım boeing 777 ile havacılık tarihinin en yumuşak inişlerinden biri :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkekrkn

Sanırım boeing 777 ile havacılık tarihinin en yumuşak inişlerinden biri :)

-9 fpm 737 ile rekor bende şimdilik :)

• -Airbus- kullanıcısına yanıt
    helal olsun hocam -9 mükkemmel ötesi bir değer
  • Prepar3d v3'ün kendi Recorder ını ilk defa kullandım ve en az FSRecorder kadar iyi olduğunu gördüm. AiTraffic kaydetme özelliği de mevcut.

Prepar3d v3, FSX default AgustaWestland EH101

• Vaayyy Berke hocam sizdemi dh densiniz Burda karsilasacagimiz aklima gelmezdi
    BUH989 benim

• BBlackman kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin,

Kullandığınız GPS modülü built-in olan mı yoksa WAAS GNS500 eklentisi mi?
  • F0NDiP kullanıcısına yanıt
    Hocam yazılımsal Garmin GPS500 default uçak ve helikopterle gelen cihaz.
  • aa hocam siz bana mesaj atmıştınız hatırladım sizi ivao connection problem ile ilgili :)
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.