Şimdi Ara

Fotoğraflarla İran'dan Singapur.. (8 ülke) 2.Kısım (Tayland ,Malezya ,Kamboçya ,Singapur) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
5
Favori
16.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iceWave -- 7 Aralık 2010; 20:25:08 >
  • Fotoğraf çekimlerin çok başarılı gerçekten. 1 sene önce görmüştüm heralde bu başlığı, zar zor aradım buldum şimdi, yine hayran kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F943E7C5 -- 15 Ocak 2011; 11:26:56 >
  • şu fotolara tekrar tekrar bakmak bana büyük haz veriyor. Tekrar ellerine sağlık
  • Ellerinize sağlık gerçekten harika fotoğraflar
  • Gıpta etmemek mümkün mü ?.Emeklerinize sağlık.Darısı diğer arkadaşlarımızın başına olsun.İnanın gidip görmüş gibi keyf aldım.Ne kadar kültürel olarak yabancınız olsa bile kırmadan seviyeli anlatımınız için de bir kez daha tebrik ederim.Dedim ya,darısı diğer arkadaşların başına.
  • Knisath ,Ken Masters ,B@cuk ,iceWave ,Alejàndro ,Hirotaro ,Sh@rKs-PoWeR ,muratilk teşekkür ederim.. Beğenmenize sevindim..
  • Mükemmel bir konu olmuş. Anlatım ve fotoğraflar süper ayna vb. proğramlar aklıma geldi profesyonel bir iş gibi. Tebrik ediyorum...
  • İyi cesaret etmişsiniz ben sizin gibi gezemezdim büyük ihtimal giysileri falan nasıl hallettiniz? Fotoğraflar ve anlatım mükemmel olmuş elinize sağlık.
  • Hacı ne için gittin oralara konunun tamamını okuyamadım biraz dikkat dağınıklığı var ben de :) rica etsem bi dahakine beni de götürür müsün
  • Fotoğraflar harika, tüm seriyi takip ediyorum. Ellerine sağlık
  • Bayıldım ŞAHANEEE Vol.1 ve Vol.2 anlatımlarınla beraber gezmiş kadar oldum sağol ellerine yüreğine sağlık unutmadan bazı fotoğraflar dergi kapağı ve dergilerde yayınladı demi ?
  • blackducati ,ÖzGüR-LüK teşekkür ederim..
    ParsLorD teşekkür ederim.. Gezgin dergisinin 2 sayısı ile bir haber sitesinde yayınlanmıştı.
    Strogonof hocam kıyafet hiç sorun değil. Kaldığın hotelde kendinde banyoda yıkayabilirsin ,hotelde yıkatabilirsin ,4-5TLye alıp 4-5 gün giyip atabilirsin
    Piêr Dé Sans olur hocam ,bende sponsor arıyordum zaten
  • gezdiğiniz ayaklarınıza makinayı tuttuğunuz elinze böyle güzel kareleri görüp çektiğiniz gözlerinize sağlık.
  • bu ülke halinde birşey bilmeyen ama eşiyle beraber katılmak isteyen var mı Eylül 2013 civarında :) ?
  • biraz daha ayrıntıya girilse dergiden alıntı gibi olacakmış. gerçekten güzel bir paylaşım.
  • zamanın efsane konularından. :) başlık ilk açıldığı gün okumuştum, şimdi yine aynı keyifle okudum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.