Şimdi Ara

Fotoğraflarla İran'dan Singapur.. (8 ülke) 2.Kısım (Tayland ,Malezya ,Kamboçya ,Singapur) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
5
Favori
16.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gerçekten muhteşem bir rota ve süper resimler. Çok tebrik ediyorum. Sanırım aynı yaştayız, ve bu yaşta gezmek gerçekten süper. Ben de dün sabah Kuala Lumpur'dan geldim. Gerçekten çok güzel ülke. Ondan önce 1 hafta Taiwan Taipei'deydim. Orayı da görmeni tavsiye ederim. Eminim fotoğraflayacak çok kareler bulacaksın.
  • Böyle bir güzelliği bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Emek vermişsiniz sağolun
  • Elinize sağlık ama Singapur'u biraz az çekmişsiniz yada az yayınlamışsınız hocam.
  • mukemmel fotograflar gercekten...
    ayrıca bunu bızımle paylastıgın ıcın sagol...

bu arada fotolar hangı makıne ıle cekıldı...
  • Gerçekten harika bir gezi,harika fotoğraflar...eline ayağına sağlık,tebrikler.
  • iş gereği benim ilgilendiğim ülkeler. yani uzak doğu.. bi gün banada nasip olur inşallah..
  • MBoyacı; biz gidemiyoruz. Bizim yerimize bir transsiberian yolculugu yapsanızda görsek.
    St. Petersburgtan baslayıp trenle boydan boya asya'yı Vladivostoka gecmek. ( Sade tren yolculugu 20 gün sürüyor)
    Veya Mogolistanı gecip Çin'e inmek.
    Sizin fotograflardan görmek isteriz
  • @mboyacı, bunlar da harika. Bu ülkeler ilk bölümdekilere göre daha güzel tabii, onu da gözardı etmemek lazım. Ama Malezya ve Tayland gerçekten güzelmiş. Filmini taa çocukluğumda hayranlıkla izlediğim Kwai Köprüsünden geçmeyi çok isterdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 3 Eylül 2009; 15:33:13 >
  • Benimde uzakdoğuda bir geçmişim mevcut Malezya Penang adasında bir restoranımız vardı, Viva Italia adında 2005 yılında kapatıp, başka bir alana kaydırmıştık faaliyetimizi. Aslında Singapur benim daha çok hoşuma gider yaşam kalitesi ve eğitim düzeyi açısından senin yaptığın çalışma açısından bakacak olursakta Singapur'da Malezya kadar fotoğraflanacak pek fazla yer yok. Çalışman çok başarılı, profesyonelce bizlerle paylaştığın ve anılarımı canlandırdığın için çok teşekkür ederim. Çok yakın bir zamanda yine gideceğim birkaç çalışmada ben yapar eklerim.
  • Süper bir paylaşım,mükemmel anlatım.
  • KubiPala , twisted_tlh ,aragnafobia ,viyolaci ,blue night ,volkanska ,cluberrr teşekkür ederim hepinize. Beğenmenize sevindim..
    Hirotaro güzel olur interrail. Ozellikle 3-4 arkadaş cıkarsaniz cok eğlenceli geçer
    mokinto Singapur nedense bana cok itici bir ülke geldi. Belkide enteresan ülkelerden sonra geçtiğim için olabilir fakat sıkıcı bir ülke gibiydi. Belkide hakkiyla gezemedim
    AYYUZLUM teşekkür ederim. Pentax K110d ile çekildi.
    Hasanka hocam zor bir rota , bundan sonrada o rotayi gezebileceğimi zannetmiyorum ,sen gidersen senin fotoğraflarindan görmek isterim ama
    civcivx teşekkür ederim. Dediğin gibi doğa güzellikleri acisindan daha güzel ülkeler.
    spyofthegod ben acikcasi Singapur'u hiç sevemedim. Gelişmiş keyifle gezilen ülkeler var mesela abd gibi ,ama Singapur gelişmiş ,cok sıkıcı bir ülke. Veya belkide hakkiyla gezemedim.

• Hocam gezmiş kadar oldum gerçekten. Fotoğraflar da harika.
  • Çok güzel fotolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mboyaci

MP4 beğenmene sevindim..

macxxmax birde Nepal'de bu serseri zenciler gibi giyinen ,yürüyen tipler var. Yaklaşip garip ,zenci aksanina benzer bir aksanla "Kardeşim bir şey istermisin ,birşeye ihtiyacin varmi" diyorlar. Ama tip ben çakma zenciyim diye bağırdığından çok komik duruyorlar Neyse Nepal'lin insanlari Hintlilere gore cok daha iyiler..

Nepalli çok insanla tanışma fırsatı buldum o çakma zenciler Amerikaya gidip work and study programına girip daha sonra geriye dönenler olabilir bu arada tebrik ederim 4,5 milyara mal olmuş size parayı nasıl taşıyordunuz Ben nakit taşımayı sevmem ama benimde böyle bir tur durumum olucak yukarıdaki Babası THY de görevli arkadaşa benim dilim iyidir gezeriz sen uçak işlerini hallet :D İstediğin yere gidelim :D

• Sonunda bu serginizide inceledim, hepsi birbirinden güzel kareler.
  • tebrik ederim.gezinizi çok begendim .Bizede nasip olur inşallah.
  • mboyaci senin yüzünden herşeyi satıp dünya turuna çıkıcam birgün
    Hocam şaka biryana mükemmelsin.
    Bence bu dünyada yapılabilecek en güzel şeyi yapmışsın.
  • Alyildiz ,efege ,seboist64 ,kantırcı_1 teşekkür ederim ,beğenmenize sevindim..

kızıl_shaman citibank kullaniyorum gezerken.

nanaka9 saol hocam beğenmene sevindim.
  • ilk gezi yazınıza da baktım bu da harika olmuş.Gerçi bir kaç yıl öncesinden takip etmek gibi olmuş ama olsun,geç olsun güç olmasın.Harika fotoğraflar,anlatım...
  • Gezmiş kadar oldum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.