Şimdi Ara

FORD TRANSİT CONNECT PAYLAŞIMLARI BURAYA (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
0
Favori
118.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hani ne derler sen giderken biz dönüyoduk derler ya tam öyle scudoyu benim de kullanmışlığım var yaklaşık 1 sene 1.9 69 beygirliği vardı. sen belki JTD kullanmışsındır o turbolu daha güçlü tabii. zamanında 2.0 93 model vectra da kullandım.peki çok övdüğün scudonun yol tutuşu connectle baş edebilirmi? ayrıca parçasından hiç bahsetmeyeyim. Yalnız bu tartışmanın tadı kaçıyor.Bu konuyu fazla uzatmayalım.Herkes kendi bildiğiyle kalsın...
    quote:

Orjinalden alıntı: black/white

quote:

Orjinalden alıntı: worldwar

Yaw bir süredir yazılanları okuyorum özellikle black&white kardeş 75 liği yerle bir ettiniz. elbette bir 110 ps lik modelle bir olması beklenemez. araçta 280nm tork var. 75 liğin torku 175nm ayrıca 90 lığın torku 220 nm tork tur. Bunları sizde biliyorsunuz bende 75 lik connect kullanıyorum araç 28.000 km de normal mazot da kullanıyorum. yalnız piyasadaki 1.4 ve hatta 1.6 lık benzinli araçlara da pabuç bırakmıyor. şunu da belirtiyim 90 ve 110 ps lik connectlerde yeni nesil dizel teknolojisi kısaca common rail sistem vardır. 75 liğin enjektörleri daha iidir. hangi yönden diyeceksiniz kötü mazot bile atsanız 75 lik bunu kaldırıken 90 ve 110 lukların arıza yapma olasılıkları çok yüksektir. 90 ve 110 lukları kötülediğimden değil sadece aradaki farkları yazdım.

1.6 lara kafamı tutuyo atılırda ancak bukadar atılır bırde arkadaslart hersey ortada araba hem cok zayıf ustune bıde cok yakıyo bu ara nasıl begenılırkı yanı hayır hakkını verse yaktıgı benzının motoru tmm dıcem +++ benımde yukardan baktıgım felan yok bende scudo da VAR ARAC DOKULUYO MOTORU 271 BINDE KLIMASI YOK ABS SI YOK AIRBAG DA YOK AMA SURUS ZEVKI OLARAK CONNECTE BIN BASAR BENCE YANI SANMAINKI GLX HASTASIYIM

• scudo ile tourneo yumu karşılaştırıyorsunuz yoqsa. yaaa yapmayın scudo arabamı?doğru yedek parça ara ara zor bulursun.tourneo öylemi her şeyi var tr de+scudonun girip te çıkamadığı yollardan tourneo gözü kapalı çıkar.
  • arkdaşlar 75 bg lik connectimle yine biras sürat yaptım fakat önüme çıkan partner yüzünden 185-186 civarında kaldım belki bu videoyu da koyarım.ama bir tane glx videosu göremedik (onuda belirteyim)
  • Aman kardeş dikkat et ya boşverin bu sürat meselesini can daha önemli bunu unutmayın...
    quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

arkdaşlar 75 bg lik connectimle yine biras sürat yaptım fakat önüme çıkan partner yüzünden 185-186 civarında kaldım belki bu videoyu da koyarım.ama bir tane glx videosu göremedik (onuda belirteyim)

• quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

arkdaşlar 75 bg lik connectimle yine biras sürat yaptım fakat önüme çıkan partner yüzünden 185-186 civarında kaldım belki bu videoyu da koyarım.ama bir tane glx videosu göremedik (onuda belirteyim)

Boşver kardeş aşırı hız iyi değildir.
  • bu 110 cu o kadar övüyorda neden bi video koymuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: SentemenT@L

bu 110 cu o kadar övüyorda neden bi video koymuyor

bnde ondan bahsediyodum ustanerde bu videolar
  • dostum hava kokan numaralar bunlar
  • quote:

dostum hava kokan numaralar bunlar

arkadasım ne olmus....110 ps olanlara ben anlamadım....bende.de 110 ps var..
  • quote:

kardes koyunca susacanmı 198 ın vısdeosunu?????

b u arada ben scudoya yol tutusu parcası daha ıyı demedım suruz zevkı olarak dedım yanı ıcıne oturdugun zaman gorus acısı ve rahatlıgı daha ıyı dedım yoksa tabıkı connect ın yol tutusu taha ıyı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black/white -- 13 Şubat 2007; 7:32:30 >
  • koy ben yapamazsın demiyorum adam yapmış sende yap 75 liği yerin dibine sokmuşsun ya onun için diyorum
  • quote:

quote:

b u arada ben scudoya yol tutusu parcası daha ıyı demedım suruz zevkı olarak dedım yanı ıcıne oturdugun zaman gorus acısı ve rahatlıgı daha ıyı dedım yoksa tabıkı connect ın yol tutusu taha ıyı

sen sustunmu da biz susak ayrıca geniş ön cam istiyorsan mercedes 0403 lere bak derim

• quote:

quote:

ya bide ne dicem 110 luğun camı 90lık veya 75 likten dahamı geniş ve madem onun artı yönlerine kendine pay cıkarıosun neden scudo almadın

• Connect'te çok tatlı bir araç ama Artık Biraz Makyaj zamanı geldi kaç senedir Aynı Model Üzerinden Çıkıyor...
    Ben bunların Büyük Şasisini Seviyorum Çok Heybetli duruyor...
  • Ewet değiştirseler daha iyi olur. 2007 modeller değişir diye bekledik ama sadece ön ızgaraları değişmiş. Ama genede güzel araba
  • abi 2007 yi yeni aldık bırak değişmesin şimdilik
  • quote:

quote:

quote:

ya bide ne dicem 110 luğun camı 90lık veya 75 likten dahamı geniş ve madem onun artı yönlerine kendine pay cıkarıosun neden scudo almadın

sen nıe kendınden bısıler uyduruon benım hakkında anlıamadım ben 110 luk 75 lıkden camı daha mı genıs dedım sadece tek farkı donanımları ve motoru yoksa ıscılık olarak ıkısıde kotu benım 75 lıgı yerın dıbıne soıktugum yok arac cok hantal dedım her yerınden ses gelıo dedım gerısını massallah 1 kelıme soyledım 1000tane sey yarattınız scudo olkayında sadece surus bakımından daha rahat dedım 110luktanda 75lıktende ama 75 lıgın sınıfındakı dıerlerıne gore az avanbtajı var dengesı ve saglamlıgı bunlarda bı dobloyla aynı yere carp aracları doblo dagılırken 75 lıkte daha az hasar cıkar 75lıkde bence tddı lara turbo koysa ford bırazda ıscılıgı ıyı yapsa bugun 2 satıosa oyle 4 satacagına emınım hem ozaman yakıstada dusus gorulur bence

• ben uydurmuom sn soylemişsin bende sordum sadece doblonun park sensörleri 110 luğun sensörlerine göre çok daha iyi yapılmış 110 luğunki sırıtıyor tamponda doblo gömmüş belli olmuyor pek

arabadan ses gelmesi fln tamamen kullanıma bağlı diyorum her 75 likten ses gelmez veya her 110 luktan
  • 75 liklerde zaten turbo varki. a işçilik evet daha iyi olabilirdi
  • turbo ve intercooler mi yok

FORD TRANSİT CONNECT PAYLAŞIMLARI BURAYA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectgücü -- 13 Şubat 2007; 17:29:52 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.