Şimdi Ara

FORD TRANSİT CONNECT PAYLAŞIMLARI BURAYA (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
0
Favori
118.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yıllık vergisi ne kadar? aşağıdaki meblağ doğrumu

FORD TRANSİT CONNECT PAYLAŞIMLARI BURAYA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koseaa -- 30 Nisan 2007; 19:43:07 >
  • ozellikle bugunlerde araba alırken yakıt artık 1. kriter oldu..arabanın iyi ozellikleri olabilir ama ben benzinli arabamla 200 binlira yakarken bir dizel araba bundan fazla yakıyorsa benim icin cok da kıymeti yok..
    butun herkes bunu agırlıga baglıyor ..halbuki agırlıkla da alakası yok..arabanın motorundan kaynaklanan birsey bu..doblo neden az yakıyor veya caddy.. 200 kiloluk agırlık farkından dolayı mı???yoksa motor teknolojisinden dolayı mı..yukleyin o arabalara insanı ve esyayı ,fordu da bos kullanın gene dahaz az yakacaklardır..ama tercih meselesi..herkesin kendi secimi..ayrıca arkadasın belirttigi gibi doblo ile aralarındaki fark 10 krş degil keske oyle olsa..
    yeni glx lerde motor gene aynı, sisteminde degisiklik yapmıslar..10-20 kurus asagı dusmustur belki..
    yani yakıt konusunda cok titizseniz almayın..cunku istediginiz kadar sakin kullanın 80-90 ile gidin gene de fazla yakacak emsallerine gore..ama saglamlık arıyorsanız içlerinde en saglamı gene ford..
    saygılar..

quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

quote:

Orjinalden alıntı: mdindas

arkadaşlar connectin yakıtını niçin bukadar takıyorsunuz kafaya anlamadım. ruhsatınızı açıp bir bakın öncelikle
    1. kamyonet
    2. 1500 kg.
    3. iri bir kasa
    4. seri araba kullanmayı seven ani hızlanıp ani duran bir sürücü toplumu.
    5. kırmızıya yakalanmamak için çırpınan biçare
    vs. vs. daha ne olsun kardeşler 200 kuruşta yakar 250 kuruşta. siz sürmenin keyfine bakın. daha öncede dedim siz naparsanız yapın o yakacağını yakar. arabaya bi kaç milyar verip aksesuar yaptırıyorsunuz sonra çok yakıyor diye şikayet ediyorsunuz.
    6. şimdi aklıma geldi bu bir koç holding arabası

+1 kardeş sana katılıyorum mesela doblo 1.9 la arada 1 kuruşvarsa 10km de 10 kuruş 100km de 100 kuruş eder ( yani 1ytl) bunu sorun etmenin anlamını halen çözebilmiş değilim

• arkadaşlar konulara bir göz atayım dedim ama mesaj yazmadan geçemedim beni mazur görün ama mesajlardaki anlamı özetlersek bütün muhabbet connectin beygir gücü ve yakıtı üzerinde toplanıyor bana göre ne kadar yaktığını çok merak eden ve yakıtla yatıp kalkan arkadaşlar araç kullanmasınlar yada direksiyona geçip keyiflerine baksınlar sürücü yakıtı bilse de bilmese de arac yakacağını yakar. haa eğer terslik olurda fazla yakarsa bunu nasıl farkedeceğiz derseniz bence aracın bakımlarını eksiksiz ve vaktinde yaptırın olsun bitsin. illa düşük yakıt diyorsanız connect 75. daha karizma diyorsanız yakıt ısrarından vazgeçip connect glx alacaksınız hem az yaksın hem çok kaçsın olurmu. ne kadar ekmek o kadar köfte dimi ben connect 75 kullanıyorum yakıtından da bir şikayetim yok
  • Arkadaşlar bir sorum olacak.

Bu araçlar ruhsatta kamyonet diye geçiyor yanlış bilmiyorsam.

İstanbulda yaşayanlar 1. köprüden geçerken herhangi bir sorunla karşılaştılarmı ceza filan yedilermi.

Malum bu sınıftaki araçların 1.köprüden geçmesi yasak.

Cevaplarınızı bekliyorum.

Saygılarla...
  • Arkadaşlar size bir sorum olacak Tekirdağda arkadaşımla çok fazla Ford Transit Connect görüyoruz %80'inda beyaz holojen far var acaba bu beyaz farlar orjinalındemi var yoksa ayrıyeten mi takmışlardır?
  • ayrıca takılmış kardeş....bu arada diğer arkadaşım istanbulu bilmiyorum ama gördüğüm msjların çoğunda yasak oldğu yaazıyordu .connect ile sorularınızı FORD CONNECT TEAM a yazarsanız daha fazla yorum alabilirsiniz ;)
  • Dikkat ederseniz oraya 2 kez bu mesajı attım ama cevap veren olmadı.

Saygılarla...

quote:

ayrıca takılmış kardeş....bu arada diğer arkadaşım istanbulu bilmiyorum ama gördüğüm msjların çoğunda yasak oldğu yaazıyordu .connect ile sorularınızı FORD CONNECT TEAM a yazarsanız daha fazla yorum alabilirsiniz ;)
  • quote:

ayrıca takılmış kardeş....bu arada diğer arkadaşım istanbulu bilmiyorum ama gördüğüm msjların çoğunda yasak oldğu yaazıyordu .connect ile sorularınızı FORD CONNECT TEAM a yazarsanız daha fazla yorum alabilirsiniz ;)

Kardeş ilgin için teşekkürler ama çok fazla gördüm hepsimi farklı taktırcak yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreezeTheLife -- 25 Mayıs 2007; 15:38:17 >
  • 75 Ps nin En sOn Fiyatı 27.500 Ford Connect GLX
  • kardeş koskoca connect team açtık .. burayı nerden buldun....

hem yöneticiler neden burayı kitlemediler
  • evet connectçilerin yeri

connect team dır
  • 2006 model connect 75 hp 18.000'de 23.000 ytl'ye sizce iyimi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chary

75 Ps nin En sOn Fiyatı 27.500 Ford Connect GLX

Kardeş Connect Teama bekleriz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lun@tiC

2006 model connect 75 hp 18.000'de 23.000 ytl'ye sizce iyimi?

Araç Temiz ise alınabilir
  • Connect ş.i 260-270
    ş.d 210-220 değişiyor.
  • Arkadaşlar diğer konu daha aktif, konuyu hortlatmanın anlamı yok, en güzeli bu konuyu kilitleyelim. Diğer Connect takım konusundan devam edelim.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.