Şimdi Ara

FIBA Dünya Kupası 2014 | Abd 129-92 Sırbistan | Şampiyon ABD! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.339
Cevap
19
Favori
54.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biri çeyrek final oynarız demiş yok Abdye basket dersi veririz dünya şampiyonu oluruz hey arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John SAS -- 3 Şubat 2014; 22:56:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes obra veya atamna sartlanmis durumda ?

• Harun erdenay aciklama yapmis ; 2014 kesinlikle 2015 e hazirlik niteliginde olmayacak diye ??
    Boyle bir aciklama gelmesi cok sacma degil mi demek ki yapilmis ki hatalarinin da farkindalar ki efem bu sefer oyle olmayacak denmis.
    Ama ztaen ev sahbi oldugumuz sampiyonalar icin hazilaniyoruz biz .henuz euribasket ev sahipligi ufukta gozukmedi icin hazirlanmaya da gerek gorulmemis olabilir. Hele bir 2021 2023 aciklansin.. o zamandan sonra 2017 falan hazilik olabilr. Hatta olimpiyat vizesi alirsak 2016 da hazilik olur

• biri beni kastederek zıplamış, kendisi bu yorumunu aklında tutsun hatırlatınca ben öyle dememiştim demesin grupta 2. lik konusunda finlandiye zorlar ama düşünmüyorum bizi geçebileceğini karşı taraftan gelebilecek avustralya eşleşmesine de şanslı olan biziz gayet lehimize bir kura olmuş
  • A grubu ölüm grubu olmuş resmen zevkli maçlar izleyecez
  • A grubuna Yunanistan gitseydi 10 numara olurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İspanya final oynayamaz diye dusunuyorum. Yari finalde ABD ile eşleşirler kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

İspanya final oynayamaz diye dusunuyorum. Yari finalde ABD ile eşleşirler kesin.

İspanya ve ABD statü gereği finale kadar eşleşemeyecekler. Kura öncesi özellikle A ve C gruplarına yerleştirdiler iki ülkeyi.

• Hanimiş milli takım coach'u
  • Şubat sonu antrenörü açıklayacaklardı sözde fakat mart ortasına geldik hâlâ kesin bir karar yok. Ortada dolanan isimler hep yabancı. Yerli düşmanlığına anlam vermek zor...

• Mesele.yerli dusmanligi degil
    Ortaya atilan isimlerde sadece atiliyor! Gostermelik yani , gercekten bir adim atildigini sanmiyorum.

• obra konusu bugunku hurriyette yer aldı..baya baya obra konusluyor..bakalım ne olacak..
  • Şimdi akıllarda belirlenen rotasyona bakıyorum

yok mu lan bizim NBA'de kısa birebiri iyi bir oyuncumuz
  • Ataman artık gelen isim olmuş.

Çok çok doğru bir karar ! Bu kadar kısıtlı bir sürede ne oynadığı belli olmayan bir takım var elde .Ve en iyi tercih Ataman ! Çünkü Ataman eldeki kadrodan elbet bir şey çıkartıyor ! İlla adam almalıyım davranışları sergilemez !
    Fakat 1-2 numara rotasyonumuz zayıf.Bu Ataman'ın sisteminde eksi .Bakalım neler olacak.

Ama harika bir tercih.
  • Ataman'ın olduğu yerde yeniçerilik olmaz. Hidayet muhtemelen yine kadroya girer fakat krallık yapamaz. Son yıllardaki içler acısı halimizin baş sorumlusudur. Buna izin veren basiretsiz koçları da unutmamak gerek. Disiplini üst seviyedir. Son yenildiğimiz tofaş deplasmanının ardından gece vakti döner dönmez antrenman yaptırdı. Kişi ayırt etmeksizin ihtiyac duydugu topcuyu almaktan cekinmez. Arroyo'yu bile hizaya sokuyor.

Obradovic de iyi tercih olacakti ancak milli takım çalıştırmak istemiyordu sanırım. Kısmet degilmis...

Savunmamızla iyi yerlere gelecegiz inşallah. Bu hususta boyalı alanımız güven veriyor. Ömer-Furkan-Enes üçlüsü varken boyalı alan emin ellerde. Sipahi şampiyonayı kacirmaz umarım. Elle tutulur baska guard yok.

• Ergin hocanın antrenör olmasına çok sevindim.Şu başarılarından sonra onu seçmemek ayıp olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Ataman artık gelen isim olmuş.

Çok çok doğru bir karar ! Bu kadar kısıtlı bir sürede ne oynadığı belli olmayan bir takım var elde .Ve en iyi tercih Ataman ! Çünkü Ataman eldeki kadrodan elbet bir şey çıkartıyor ! İlla adam almalıyım davranışları sergilemez !
    Fakat 1-2 numara rotasyonumuz zayıf.Bu Ataman'ın sisteminde eksi .Bakalım neler olacak.

Ama harika bir tercih.

Arroyo'yu devşirmesin sakın
  • Öyle bir şey olmaz.
  • Ve ilave olarak arik milli takimda tecrube kazansin diye oyunu olmayacak
    Dogus olacak mi acaba kadroda bunu cok merak ediyorum.cunku hucumu zayif oyun kurucu atamanin pek tercih edecegi oyuncu degil.
    Yalniz ataman in gelmesinin kotu yani da var.gelecegi dusunemezsiniz.2-3 yil sonrasini goremezsiniz.ve milli takimda artik istikrar ve gelecek cok onemli .simdiden baslamak sistem oturtmak lazim.bu da ataman sonrasina kalmis oluyor.
    Yardimci kim olacak acaba

• KSK dan Dixon diyorlar
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.