Şimdi Ara

FIBA Dünya Kupası 2014 | Abd 129-92 Sırbistan | Şampiyon ABD! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.339
Cevap
19
Favori
54.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hadi başladı program hareketlensin bura
  • Up Up Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Porto rico-ukrayna-senegal-filipin-arjantin-Türkiye grubunu istiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A grubu gelmesin de..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahahahahahaha

• A grubu, ispanya Sırbistan brezilya Fransa :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'nin grubu ; ABD,Finlandiya,Yeni Zelanda,Ukranya,Dominik Cumhuriyeti

Bu gruptan çok rahat 2.çıkmamız gerek,Finlandiya felan bidaha öyle bi form yakalayamaz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olivier17 -- 3 Şubat 2014; 20:51:28 >
  • Finlandiya kotu oldu. Ukrayna iyi.donminik bilinmiyor
    Bakalim nasil bir kadro ile olacak coach onemli..ona gore net yorum yapilir..
    Ataman in kadrosu mesela bu gruptan 2 cikar

• ABD-Ukrayna-Finlandiya-Dominik-Yeni Zelanda-Türkiye
    2. olup çıkarız, çaprazdan Avustralya gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neuchatel -- 3 Şubat 2014; 21:32:17 >
  • Bence grup gayet iyi A'ya düşsek gitmesek daha iyiydi
  •  FIBA Dünya Kupası 2014 | Abd 129-92 Sırbistan | Şampiyon ABD!

Ulan A grubuna bak Bu gruptan bari ABD hariç herkesi yenelim.
  • Zorlarsak 3. oluruz.
  • A grubu baya sağlam.

• A grubu fena ;) Bizimde gruptan 2. olarak çıkmamız gerekiyor. Hayırlısı olsun...

• İsabetli koç tercihi ile ikinci sıradan çıkarız. Çapraz eşleşmemiz de harika olacak. Lokum gibi kura çekmişiz, bunu değerlendirmemiz gerekiyor. Ayrıca seçilen antrenör istediği oyuncuları kadroya alabilecekmiş. Turgay demirel üstat böyle ifade etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dalga Geçmeyen Adam

Porto rico-ukrayna-senegal-filipin-arjantin-Türkiye grubunu istiyorum

ilk 3 torbadan arjantin senegal porto riko çıkınca acaba mı dedim hırvatistanın çıkmasıyla hayallerim suya düştü
  • 2.olup diğer gruptan Avustralya gelse Bogut ve Mills'e rağmen ne yapar eder ordan turu geçeriz.Bir sürpriz olmazsa çeyrek finalde karşımıza Litvanya gelir Litvanya'yı da geçersek ki bence çok ama çok zor bu sefer rakip ABD bence şu kadro çeyrek final yapsın bize yeter bile
  • Son avrupa şampiyonasında takım oyunu diye bir şey yoktu çok kötüydü takım.

Grubumuz en kolay grup ama herkesin bir oyun sistemi,disiplini var.

Bizde ciddiyet olmadığı için bu kadar kolay grupta bile 2. olamayacaz bu net.

Maçlar başlasın Abd'nin şovunu izleriz yalnız bu sezon nbade çok oyuncu çıkış yaptı ispanyayı bile büyük farkla yenip şampiyon olurlar.

Finale kadar karşılaşmazlarsa statüyü bilmiyorum ama finali Ispanyayla oynar Abd.

Abd maçları saracak yayınlasalar da Abd'nin maçları izlesek.

• gözü kapalı çeyrek final oynarız... grupta 2. olup 3. avusturalya geleceğini hesap edersek bu takımı yeneriz.. çeyrek finalde litvanya ya da slovenya yense iyi günümüzde olursak yarı finalde tekrar abd ile eşleşiriz..

basketbolda tabi kesin - gözü kapalı olayı yok ama bu takımlara karşı da kötü sonuç alınmaz artık ... rakipler zayıf iken genç oyunculara ağırlık verilmeli derim
  • Koç Obra olsa iyi olur olmazsa Ergin Ataman olmalı ama kadronun Ataman'a uygun olmadığını düşünüyorum.Hocanın takımlarında sürekli topa hükmeden liderlik eden ve liderliğin hakkını veren oyuncular oluyor hoca da bu oyunculara insiyatif veriyor (Hawkins,Arroyo gibi) bizim milli takımdaysa böyle bir oyuncu yok elde olan malzemede sahanın yıldızı kesinlikle koç olmalı ki orada da dünyanın en iyilerinden biri Obra bana göre.Sorumluluğu paylaştırıp kadrodan verimli olarak faydalanabilecek en iyi seçenek Obra bence muhakkak Obra koç olmalı ve bu en kısa sürede halledilip açıklanmalı.

Turnuvada yolumuz açık , ben de grup 2. olup diğer grubun 3. takımını yeriz diye düşünüyorum.Sonrası Allah kerim :D

Bu arada biletler ne zaman çıkar bi İspanya seyahati fena olmaz ne zamandır yurtdışına çıkmayı düşünüyorum zaten

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.