Şimdi Ara

<<<....FIAT PUNTO EVO KULÜBÜ(39 üye)....>>> (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.271
Cevap
20
Favori
117.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok teşekkürler hocam, çok faydalı bir mesaj oldu benim için.
  • Merhaba arkadaşlar. Siz değerli evo kullanıcılarına sormak istediğim bir konu vardı. Evo'nun kasasını çok beğeniyorum ve almak istiyorum. Fakat sorduğum çoğu kişi araba çok hafif alınmaz diyor. Aracı uzun yolda da kullanacağım için biraz tereddütte kaldım. En iyi kullananlar bilir deyip size sormak istedim. Araç uzun yolda ve virajlarda güven veriyor mu? Çocuğumda olduğu için güvenlik benim için önemli. Sizlerin yorumlarınız benim için çok önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuneytuces

Merhaba arkadaşlar. Siz değerli evo kullanıcılarına sormak istediğim bir konu vardı. Evo'nun kasasını çok beğeniyorum ve almak istiyorum. Fakat sorduğum çoğu kişi araba çok hafif alınmaz diyor. Aracı uzun yolda da kullanacağım için biraz tereddütte kaldım. En iyi kullananlar bilir deyip size sormak istedim. Araç uzun yolda ve virajlarda güven veriyor mu? Çocuğumda olduğu için güvenlik benim için önemli. Sizlerin yorumlarınız benim için çok önemli.

kim demiş hafif diye. Dizelini alırsanız yaklaşık 1250kg boş ağırlığı var ki bu da C sınıfı bir arabanın boş ağırlığıyla aynı. Bende benzinli versiyonu var. O da 1150 kg ki uzun yolda vs en ufak bir sıkıntı görmedim şimdilik.

Hafiflik dersek mitsubishi attrage hafif. 950kg araba ve sedan. O araba hafif. Ama bunun hafif olduğunu söylemek yanlış olur.

Güvenlik konusuna gelince, ABS ASR ESP gibi güvenlik önlemleri var. DAha ne olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin_kaya

quote:

Merhaba arkadaşlar. Siz değerli evo kullanıcılarına sormak istediğim bir konu vardı. Evo'nun kasasını çok beğeniyorum ve almak istiyorum. Fakat sorduğum çoğu kişi araba çok hafif alınmaz diyor. Aracı uzun yolda da kullanacağım için biraz tereddütte kaldım. En iyi kullananlar bilir deyip size sormak istedim. Araç uzun yolda ve virajlarda güven veriyor mu? Çocuğumda olduğu için güvenlik benim için önemli. Sizlerin yorumlarınız benim için çok önemli.

kim demiş hafif diye. Dizelini alırsanız yaklaşık 1250kg boş ağırlığı var ki bu da C sınıfı bir arabanın boş ağırlığıyla aynı. Bende benzinli versiyonu var. O da 1150 kg ki uzun yolda vs en ufak bir sıkıntı görmedim şimdilik.

Hafiflik dersek mitsubishi attrage hafif. 950kg araba ve sedan. O araba hafif. Ama bunun hafif olduğunu söylemek yanlış olur.

Güvenlik konusuna gelince, ABS ASR ESP gibi güvenlik önlemleri var. DAha ne olsun.

Merhabalar. Dizelini düşünüyorum zaten üstad. Sıkıntı olmaz yani gönül rahatlığı ile binebiliriz araca.

• quote:

quote:

quote:

Merhabalar. Dizelini düşünüyorum zaten üstad. Sıkıntı olmaz yani gönül rahatlığı ile binebiliriz araca.

sıkıntı olmayacağını düşünüyorum.

EVO alacaksanız Dynamic
    2012 model üzeri alacaksanız lounge donanım modeli olsun. Dolu modelleri bunlar.

EVO bilgilerine burdan ulaşabilirsiniz.
    http://www.agacligrup.com.tr/content/images/system/sayfalar/fiat_showroom/kataloglar/puntoevo.pdf

2012 sonrası:

http://www.fiat.com.tr/modeller/Kataloglar/Punto.pdf

2013 lounge'lerde 16 jant yağmur ve far sensörü, otomatik kararan ayna standart. 2012 lounglerde bunlar tek eksik.

• quote:

quote:

quote:

quote:

sıkıntı olmayacağını düşünüyorum.

EVO alacaksanız Dynamic
    2012 model üzeri alacaksanız lounge donanım modeli olsun. Dolu modelleri bunlar.

EVO bilgilerine burdan ulaşabilirsiniz.
    http://www.agacligrup.com.tr/content/images/system/sayfalar/fiat_showroom/kataloglar/puntoevo.pdf

2012 sonrası:

http://www.fiat.com.tr/modeller/Kataloglar/Punto.pdf

2013 lounge'lerde 16 jant yağmur ve far sensörü, otomatik kararan ayna standart. 2012 lounglerde bunlar tek eksik.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim üstad, sağolun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 2011 1.4 8v 77hp 115tork punto evo mylife (fire dynamic paketi eklentili-cam tavan,renkli konsol/kapı içi/koltuk) sedefli beyaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canky07 -- 9 Kasım 2015; 0:07:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Punto Evo'nun Isı Sensörlü Sağ Ayna değişimi için konu açtım. Umarım faydalı olur.

http://forum.donanimhaber.com/m_111856994/f_//tm.htm#111856994
  • nihcet N kullanıcısına yanıt
    faydalı bir çalışma olmuş. Elinize sağlık.
  • Arkadaslar 2011 evo dinamic veya mylifelarda bluetooth ve usb var mı?

• mach2 kullanıcısına yanıt
    Evet bütün paketlerde standart olarak geliyor.

Evo dynamiclerde kendi icinde donanimlara sahiptir. Assit kit, evo kit gibi. Blue&me olmayan araclar fabrika cikisli usb baglantisina sahip degildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi için teşekkürler.İlk arabam olacak az yakan ve uygun bi araba bakıyorum arkadaşımın tavsiyesi üzerine punto evoya yöneldim.
  • Hangi modellere bakıyım şimdi anlamadım
    Evo alacaksaniz evo dynamic yada multiair dynamic tavsiye ederim. Usb giris, cruise control, yan_perde hava yastiklari vb. fonksiyoneldir. Bunlari araci alirken sahibine sorabilirsiniz yada ozellikleri isaretlenmisse ogrenebilirsiniz.

• Hocam ben 1.3 multijetlerden bahsediyorum dizel araç alıcam.Active<Dynamic<My Life bu şekilde paketler.
    Eger butceniz yetiyorsa dynamicten sasmayin derim. Bu ucu arasindaki farklara ustteki mesajlardan birinde mevcuttu. Ordan görebilirsiniz

• Merhaba sayin punto kullanicilari :)
    Birkac sorum olacakti sizlere kullananlar cevaplarsa gercekten cok memnun olurum.
    1.si yaklasik 28-30 bin civari butcem var punto almak istiyorum fakat o fiyata 1.4 multiairlarin kazalilari yada sorunlulari var hep 2012 model civari
    1.2 pop modelinden cokca var ama 20-50 bin km araliginda sizce 1.2 motor punto da nasildir donanimlari nelerdir yakit olarak uzer mi beni??
    2.si o fiyata sizce deger mi ikinci eli nasildir uzun yillar binilecek eger alinirsa
    3.su yedek parca vs durumlarinda parca fiyatlari ne alemdedir ?
    Simdiden tesekkurler kazasiz belasiz surusler

• quote:

Orijinalden alıntı: uA060

3 Gün önce aldım bende aracımı evo değil ama olsun :)

2013 Model S&S Dualogic 77hp benzinli

Daha araca alışamadığım için sanrıım 9-10 litre yaktı benden kaynaklıdır diye umuyorum onun haricinde bi sıkıntısı yok çok şükür :)

Hocam hayirli olsun arac 1.2 motor mu biraz bahsedebilir misiniz bende alacagim da :)

• quote:

Orijinalden alıntı: -shadow--

quote:

Orijinalden alıntı: uA060

3 Gün önce aldım bende aracımı evo değil ama olsun :)

2013 Model S&S Dualogic 77hp benzinli

Daha araca alışamadığım için sanrıım 9-10 litre yaktı benden kaynaklıdır diye umuyorum onun haricinde bi sıkıntısı yok çok şükür :)

Hocam hayirli olsun arac 1.2 motor mu biraz bahsedebilir misiniz bende alacagim da :)

Hocam sattım ben :)

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.