Şimdi Ara

<<<....FIAT PUNTO EVO KULÜBÜ(39 üye)....>>> (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.271
Cevap
20
Favori
117.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: linksiz

2011 punto evo dynamic var.Gri renk.Değişen sadece far var.2 tane local boya var kaç para eder piyasası ?
    Hocam ne istiyorsunuz araca ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba 2012 model punto easy duologic aracım var hillholder ve esp devre dışı uyarısı almaya başladım .. birçok yerine bakıldı fren müşürü değişti lastikteki sensörlerine bakıldı ama bulamıyorlar aküsünüde bakıldı.. araç çalıştığında sönüyor ancak biraz gittiğimde yanıyor özellikle sağa yada sola dönüşlerde frene basınca hemen yanıyor.. bu konuda bana yardımcı olacak olan varmı. araca rot ayarı ve ön takım bakımları yapıldı sonra ne olduysa oldu.. bulamıyoruz.. yardımcı olmanızı rica edicem mutlaka bu sorunu yaşayan olmuştur

• Punto evo aracımın sunroof perdesinin mandalı kırıldı fotoğrafta görülen 3 numaralı parça servis bu kadar ufak plastik parçası için 450 tl çekti. Nerede bulabilirim bu parçadan.

• merhaba kulübe yeni katıldım.. 1.4 evo multiar dynamic siyah arabam var.. bir şey sormak istiyorum.. arabam da navigasyon girişi var ama navigasyon cihazım yok.. navigasyon cihazını nerde ve nasıl bulabilirim lütfen yardım edin arkadaşlar teşekkürler
  • navigasyon yetkili bayilerde mevcut diye biliyorum.. 1500 tl civarındaydı fiyatı..

• 200binde 2011 Punto Evo buldum arkadaşlar, LPG var boya değişen v.b yok, manuel. Sizce fiyatı ne olmalı? Ayrıca yokuş kalkış desteği düzgün müdür kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyim?

• Merhabalar, aracıma ayak aydınlatma yapmak istiyorum, direksiyon altındaki sigortaların yanındaki soketlerden almak istiyorum, daha önce yapan var mı?

M001C soketinden kapi alti aydınlatma pininden almayı düşünüyorum, body cumpuder den almamın bir sakıncası olur mu ?

Ust lambadan alıp o kadar kablo dolaştırıp istemedim

Punto evo 1.4 my life

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre_virüs -- 16 Ekim 2020; 17:15:4 >
  • Konu sessiz kalmış ama fikir sorayım,

2011 model 155.000 km de punto evo 1.3 multijet dynamiq esp paket , kaza boya yok sizce ederi nedir ? ilana 100 bin yazılmış ne pazarlık edilmeli ?

Yolcu airbag göğüslüğü çatlak buna ne yapılmalı değişirmi sorun çıkarmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Konu sessiz kalmış ama fikir sorayım,

2011 model 155.000 km de punto evo 1.3 multijet dynamiq esp paket , kaza boya yok sizce ederi nedir ? ilana 100 bin yazılmış ne pazarlık edilmeli ?

Yolcu airbag göğüslüğü çatlak buna ne yapılmalı değişirmi sorun çıkarmı ?

Göğüs çatlağı olmayan araç neredeyse yok. Kronik sorundan öte, fiat ın amblemi gibi olmuş.

• Toyota chr 2017 hybrid - 8 ay kullandım.

Bu araçtan sonra en son Punto evo 2011 1.4 77 bg duologic aldım.

En büyük sıkıntıyı, Toyotanın cvc sanzumanindan sonra, buna alışma sürecinde yaşadım. Geçişler sarsıntılı, kalkışlarda garip titremeler var, bayırda kafasına göre vites yükseltiyor vb. Diğer tam otomatik araçlarla mukayese edilemez. F p olarak görevini yapıyor. Kullanılmaz, binilmez de diyemem, sadece alışmak ve huyunu suyunu bilip, konfordan feragat etmek gerekir.

Toyota 230.000 tl, punto 90.000 tl lik bir araç. Aralarında 140.000 liralık bir fark yok. F p olarak puntoyu daha başarılı buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 13 Temmuz 2021; 21:17:41 >
  • 2011 Punto Evo 1.4 77hp Fire Dualogic Dynamic 98 binde aldım. çocuk okula başladı eşim öğretmen, eşimin araç kullanmayı öğrenmesi için aldım. ford grand c max i kullanamıyordu, büyük ve manual di, satıp buna geçtim. inş üzmez

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.