Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.807
Cevap
570
Favori
592.488
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel bir rehber olmuş hocam elinize sağlık ama 1 ay sonra pek bir işe yaramayacak. Fiyatlar uçuyor sürekli
  • merhabalar,

beyaz eşyada kampanyalı olan bir marka var mı ?

• hayatımda kimse yok ki evleneyim.

• Arkadaşlar merhaba, ben 30 aralık 2022 kelebekten annemlere koltuk takımı aldım fakat 3 ay geçmesine rağmen ürü gelmeyince sinirlenip iptal ettirdim. Daha önce Ankara’da olup koltuk takımı alan arkadaşlardan bir tavsiye istiyorum sorunsuz teslimat vs ikea bakıyorum orda da tüylenme şikayeti vs diyır başka yere bakıyorum teslimat sorunu artık gına geldi ): sizdin tecrübe edip aldığınız bir mağaza varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Hayırlı ramazanlar hepinize…
  • tamehliyetsiz kullanıcısına yanıt
    hocam şans eseri sizin mesaj denk geldim.İş yerinde arkadaş kelebekten komple set aldı, 2.5-3 aydır sinir hastası oldu,defalarca mh ile görüştü şikayet etti değişen bir şey yok.Dolandırılmaktan farksız.Mahkemeye verdik bakalım ne olacak.
  • JonnyCaqe kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç sorma annem hayatında ilk defa sıfır koltuk takımı alacaktı o da böyle oldu, kendim için olsa dert değilde valide yaşlı diye sinirlendim iptal ettirdim ama şimdi nereden alacağım diye bakınıyorum heryerde şikayet bıktım bu işlerden ):
  • RODEOMUSTAFA R kullanıcısına yanıt
    ayrıldınız mı hocam niye satıyorsunuz ki :(
  • Oguzhantasci kullanıcısına yanıt
    Ağız tadıyla, huzur mutlulukla bir ömür geçirin 🙏
  • Merhabalar,
    Mobilya araştırması içinde olan arkadaşlar var mı? Evleneceğim nasipse, mobilya almak icin kollari sıvadım. Tavsiyede bulunacak arkadaşların, tavsiyelerini bekliyorum.
    İzmir'de gitmemi önereceğiniz magaza vs de olabilir.
    Allah yuva kuracak herkesin yardımcısı olsun 🤲🏻
  • Pheath P kullanıcısına yanıt
    Hocam Doğtaş’tan alıp depoda beklettim hizmet ve kalite henüz iyi , ing 24 ay taksitle almıştım fabrikasyon tabiki fakat
  • Fiyatlar uçmuş resmen. Marka olan yerlerden alınacak gibi değil. Nasıl yetişcem bilmiyorum.. Kaliteden kısacağım mecburen. Zamanda kısıtlı, herkes ağız birliği yapmışcasina fiyatlar seçimden sonra daha da artacak diyor. Evlendikten sonra 1-2 yıl borc ödemekle gececek artık..

• Merhabalar, mobilya takımı için tavsiye edebileceğiniz marka var mıdır? Alışveriş kredisi ile satın alan oldu mu?

• Pheath P kullanıcısına yanıt
    ah ah ☹️ tl’nin değer kaybı 2 ayda %30 aştı bile.
    ülke ne hale geldi
  • Yeniden merhabalar,

Evlilik alışverişini Doğtaş veya Kelebek Mobilya'dan düşünenlere fiyat konusunda yardımcı olarak tüm Türkiye'ye teslimatlarını sağlayabilirim.

Ayrıntılı bilgi için beğendiğiniz ürün listesi ile birlikte mesaj gönderebilirsiniz.

• Buzdolabı ihtiyacım var dostlar. 450 l en az. Şu an kampanya olan bir yer var mı? Büyük bir bütçe ayıramadım maalesef
  • yakınıma tum beyaz esyaları bosch aldık

dwk065g20t

HBF514BW1T

POP6C2o10o

KGN76CWE0N

wqg24100tr

WGA252Z0TR

sms41kw51t modellerini aldık. bosch bayiisinden alındı toplam 97500tl ödedik 9taksit ile.

• Ebbx41 E kullanıcısına yanıt
    Vay arkadaş fiyatlar nolmuş böyle. Neredeyse 10-20 bin ₺ üstüne tüm evi dizdim 9 ay önce.
  • Oguzhantasci kullanıcısına yanıt

suan 10-20bin sadece giriş-orta alt segment tv parası 

• m.sun M kullanıcısına yanıt
    Allah korusun o iki firmadan... Ne çektiğimizi bir biz bir Allah bilir...
  • Son zamanlarda ankarada mobilya kampanyasına denk gelen ve alıp memnun olan varsa fikir verirse sevinirim

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.