Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.810
Cevap
571
Favori
593.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sakın Doğtaş almayın. 6 ayda zar zor tüm eşyaların tamamlandı. Ürünleri kaliteli evet ama LogiSmart adında bir firma kurulum ve teslimatını yapıyor. Firma felaket resmen. Şikayetvar sitesine bakarsanız anlarsınız. Ayrıca bu Logismart firması Enza ve Kelebek mobilya kurulum teslimatlarını da yapıyorlar. Bu firmalardan da almanızı tavsiye etmem.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Herkese merhaba, beyaz eşya olarak en güncel kampanyalar ve f/p olan marka ve ürünler nelerdir bilgisi olan birileri yardımcı olursa sevinirim

• cumalif C kullanıcısına yanıt

Beyaz eşyaya bu ay içinde ciddi zam gelecek diye duydum hocam doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama elinizi çabuk tutun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ddogu D kullanıcısına yanıt

Zam gelmeyen birşey var mı?Büyük zam olabilir.Yılsonunda yeni ve uçuk fiyatlar görebiliriz.

Hocam bütçelemeye göre değişmekte, ben Beko tercih ettim koç ailem indirim uygulattım koç holdingte calısan arkadaş ile 9 taksit maalesef

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ddogu D kullanıcısına yanıt
    Hocam biz aldık %10 %10 her ay koyarak geliyor saçma biraz dolar bazında artıyor fiyatlar ama

Hocam Arçelik Beko bazı ürünlerde o paraları haketmiyor bence.

Forumlardan yorumlara bakın Bir markanın dolabı başka markanın çamaşır makinesi iyi olabiliyor.

Çamaşır makinesi biraz daha teknoloji ve sağlamlık ister bence.Elektrolüx,Bosch-Siemens,paranız varsa Miele.Arçelik sınıf olarak altta olmasına rağmen Elekrolüx'den pahalı.

Buzdolabı:Samsung(Ben ve çevremde kullananlar memnun)

Bulaşık makinesi.çok teknoloji ve programa gerek yok.3 programlı vestel çizmeden işimi görüyor birsürü programlı Bpsch alan arkadaşlarımın bulaşıkları çiziliyor.

Ankaste set:Arçelik Bosch fırınlarda tercih edilebilir.Bosch'un dizaynları kadınların daha hoşuna gidiyor.

Unutmayın ama beyaz eşya biraz şans işi.

• gercekkurtulus75 G kullanıcısına yanıt
    Hocam eski bir koç holding mühendisi olarak Siemens Bosch bsh ürünleri de Türkiye’de üretilmekte fil tarihinden kalma kompresörler ile çalışmakta , aldığı parayı haketme olayını bilemem fakat %30 daha ucuza aldım bsh ve Samsung’dan ,

Elektrolux açıkcası bilmiyorum servis yedek parça olayı , bir tuşu bozulduğunda hay Allah bundan üretilmiyor diye ortada kalmakta istemem

Model bazlı daha üstün ürünler olabılıyor cok doğru ama hepsini tek kurulum tek depoda bekleme ve tek serviste gerçekleştirmek istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ritalin06 -- 7 Aralık 2022; 8:17:35 >
  • Ritalin06 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun.Bosch ben de almadım .Alman modeller dışında F/P olamaz.Arçelik çok fiyatları arttırdı ona kızıyorum.Eskiden F/P derdik..Siz uygun almışsınız o zaman alınabilir tabi.

• gercekkurtulus75 G kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hocam , fiyatı fahiş arttırdılar mecbur alacaklar diye böyle nitekimde mecbur alıyoruz.

Siemens almak istedim 21k dı en üst segment buzdolabı bu hafta kurarsak 18k olarak satıyorlar Bosch bayilerde genelinde azarlanarak depo kaç para haberiniz var mı falan dediler

• mobilya nerden alacağız vallahi şaşırdım enza doğtaş kelebek herkes küfrediyor.

• halvetifarazi H kullanıcısına yanıt
    Hepsi sorunlu hocam , enza ve divan ev grubu daha sorunlu galiba , ben Doğtaş tercih ettim henüz kullanmadım ama

• Arkadaşlar çeyiz için beyaz eşya falan almayı düşünüyorum. Acaba şimdi mi almalıyım ocakta fiyatlar artar mı çok? Ne dersiniz, bir de Beko marka beyaz eşya için önerir misiniz?

• Selamlar herkese, ben mobilyamı vivense den alacağım 9-10k ya oturma grupları mevcut 6k ya da mevcut. Bu haftasonu ya da haftaya gidip bakacağım şubesine de. Araştırmanızı tavsiye ederim.

türkiye'nin mobilya mağazası
    Koltuk Takımları, Modern Mobilyalar 2022 - Vivense
    https://www.vivense.com/koltuk-takimlari-mobilyalari.html?sort=price_asc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krmbzkurt -- 9 Aralık 2022; 21:17:53 >
  • Ritalin06 kullanıcısına yanıt
    Enzanın modelleri güzel ve rahat geldi ama olumsuz yorum da çok. Ne yapsak bilemedim. Hangi markayı alalım?

• _magnetar_ kullanıcısına yanıt
    Hocam tüm hepsini kötüleyen var ama enza tarafında cidden daha sık aldım ben Doğtaş çökmeme ve tüylenmeme garantili aldım bakalım , imkan varsa özel yaptırmak ama benımkı depoda duracağı için fabrikasyon aldım

• Evimiz küçük, modüler olması sebebiyle normod tercih ettik. 6-8 haftaya ürün teslim edilecek dediler. Küçük şehirde yaşıyorum, ani bi kararla sabahın 7sinde yola çıktım, 3 saat yol gidip Ankara showroom'u gezdim. Tek bir modele bağlı kalmamak, ileride ekleme çıkarma yapmak bize daha mantıklı geldi. Çalışanlar iç mimar yada mimar. Z kuşağı yeni mezun yada okuyan çocukları almışlar işe. Tabi bir esnaf sıcaklığı yok. Pos cihazları yok, size mail atıyorlar, iyzico ile ödeme yapılıyor. Ürünleri İkea kadar kaliteli değil, lojmanda oturmasam kendi evim olsa uzun yıllar kullanmak ve konfor için İkea alırdım. Normod da fena değil. Koltuklar yumuşak, kumaşı değişiyor, renk skalası güzel. ayakları güzel.

• Yorgan yastık işini nerden çözebiliriz önerisi olan var mıdır? Kaliteye önem veriyoruz

• Doğtaş'tan almak bile bile mağdur olmak demektir.

• Merhabalar. Bu konuyu takip eden arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum. Ben 1 ay önce bu zorlu süreci atlattım. Ben evlilik kararı sonrası bu konuyu yakından takip ettim, arkadaşların aldıkları ürünlere yorumlarını ve fiyat karşılaştırmalarını takip ettim. Birilerine faydalı olabilme amacıyla bende paylaşmak istedim. Evlenme teklifi ile başlayan hesap-kitap notlarım eve alınan ufak tefek ürünlerle sona erdi. Toplam 239302 TL ile bu macerayı tamamladım. (Bu paranın yaklaşık 72 bin TL’lik kısmı altın.) 😊 Aşağıda harcamaların diğer detaylarını bulabilirsiniz. Mutlu, huzurlu, sağlıklı günler. 

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.