Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.772
Cevap
570
Favori
590.981
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağustos gibi benimde evlenme planım var ama hiç birşey henüz ayarlanmadı :)

Salon düğünü istemiyoruz kesinlikle. şöyle şık bir yerde maksimum f/p alabileceğim yemekli düğün kişi başı kaça patlar istanbulda?
  • Dugun fotografi cektirmeyi dusunen arkadaslar DH den selam getirirlerse uygun bir fiyat verebiliriz kendilerine, http//www.facebook.com/anisandigi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 28 ocak - 2 şubat arası İstanbul CNR Expo'da mobilya fuarı var.

http://www.ismob.com.tr/katilimci.aspx?kk=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenshi

Dugun fotografi cektirmeyi dusunen arkadaslar DH den selam getirirlerse uygun bir fiyat verebiliriz kendilerine, http//www.facebook.com/anisandigi

Ben de Gaziosmanpaşa'dayım, fotoğrafçı arıyorum, linki foto kalitelerini bir inceleyelim, fiyat için görüşürüz insallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: moonwhite

quote:

Orijinalden alıntı: Kenshi

Dugun fotografi cektirmeyi dusunen arkadaslar DH den selam getirirlerse uygun bir fiyat verebiliriz kendilerine, http//www.facebook.com/anisandigi

Ben de Gaziosmanpaşa'dayım, fotoğrafçı arıyorum, linki foto kalitelerini bir inceleyelim, fiyat için görüşürüz insallah

Ofisim de Fatih Fevzipaşa'da, buyrun gelin albüm örnekleri dahil ne lazımsa anlatalım. Çok şükür 2013 ü 120 civarı çekimle kapattık, memnuniyetsizlik yaşanmadı. Çekimlerde Canon 6D makine ve 24/105 + 50mm 1.2 lensler kullanıyoruz, kalite açısından problem yaşanmıyor.

Paketimiz bu, sizler için elbette fiyatları revize edeceğim.

http://www.firsatbufirsat.com/firsat/ani-sandigi-fotografciliktan-dis-mekan-dugun-fotografi-cekimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kenshi -- 24 Ocak 2014; 15:07:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Maktoyu

yaklaşık 7-8 aydır evlilik hazırlığı yapıyorum. alışverişlerimin %90 ını n11 den çeklerle yaptım.

alışverişlerimi piyasanın çok çok altına mal ettim arkadaşlar. bunun sırrı alacağınız ürünleri belirleyip kampanyaları takip etmek,ürünlerin fiyatlarının düşmesini beklemekten geçiyor. mesela linkteki buzdolabını kargo dahil 1300 liraya maletmiştim n11 indiriminden yararlanarak.

http://www.akakce.com/buzdolabi/en-ucuz-rl4352kbaww-fiyati,965321.html

tv ve mobilyalar hariç evin diğer tüm eşyalarını aldım. nevresim takımlarından çatal bıçak takımına;tencerelerden bulaşık makinesine kadar. toplamda 8 bin liralık üründe 1355 lira çek kullanmışım. kredi kartı puanları ve avantajix iadeleri hariç. şimdi bu aldığım ürünleri gidip bir teknomarketten veya spottan bile almaya kalksak kesinlikle 9-10 bin liradan aşağı alamayız.

şimdi 3 bin liralık tv almayı düşünüyorum. mobilyalara da inegöle gidip 7 bin versem 10 bin de öyle; toplamda 16500 yapar. yani yukarıda arkadaşın söylediği 41 bin lirayla ortalama üstü düğün yapılır ve yine ortalama üstü ev dizilir. ama tabi uğraşmak gerek.

Düğün masrafı+Takı+Ev içini döşeme bütün bunlar ortalama (ortalamanın azıcık üstü :) ne kadara mal olurr evlenecekler sıcağı sıcağına bilgi verirse çok mutlu olurum daha bu hazılıklar içerisinde değilim ama eli kulağında sayılır :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bilal47

quote:

Orijinalden alıntı: Maktoyu

yaklaşık 7-8 aydır evlilik hazırlığı yapıyorum. alışverişlerimin %90 ını n11 den çeklerle yaptım.

alışverişlerimi piyasanın çok çok altına mal ettim arkadaşlar. bunun sırrı alacağınız ürünleri belirleyip kampanyaları takip etmek,ürünlerin fiyatlarının düşmesini beklemekten geçiyor. mesela linkteki buzdolabını kargo dahil 1300 liraya maletmiştim n11 indiriminden yararlanarak.

http://www.akakce.com/buzdolabi/en-ucuz-rl4352kbaww-fiyati,965321.html

tv ve mobilyalar hariç evin diğer tüm eşyalarını aldım. nevresim takımlarından çatal bıçak takımına;tencerelerden bulaşık makinesine kadar. toplamda 8 bin liralık üründe 1355 lira çek kullanmışım. kredi kartı puanları ve avantajix iadeleri hariç. şimdi bu aldığım ürünleri gidip bir teknomarketten veya spottan bile almaya kalksak kesinlikle 9-10 bin liradan aşağı alamayız.

şimdi 3 bin liralık tv almayı düşünüyorum. mobilyalara da inegöle gidip 7 bin versem 10 bin de öyle; toplamda 16500 yapar. yani yukarıda arkadaşın söylediği 41 bin lirayla ortalama üstü düğün yapılır ve yine ortalama üstü ev dizilir. ama tabi uğraşmak gerek.

Düğün masrafı+Takı+Ev içini döşeme bütün bunlar ortalama (ortalamanın azıcık üstü :) ne kadara mal olurr evlenecekler sıcağı sıcağına bilgi verirse çok mutlu olurum daha bu hazılıklar içerisinde değilim ama eli kulağında sayılır :)

hocam ev 20bin lira. takı ile düğün masrafları sizin tercihinize göre çok büyük değişkenlik gösterir. düğünde 4 bilezik takan da olur 20 bilezik takan da. aynı şekilde 2bin liralık salonu tutan da oluyo 30binlik yemekli düğün yapan da.

• Arkadaşlar birçok bilgi vermiş, benden de ufak bi tavsiye siz siz olun bu tarz ufak siyah metal düğmeleri olan gömlek giymeyin düğün boyunca düğmeler açılıp durdu sürekli gömlekle uğraştım çoğu fotoğrafta da bazı düğmeler açık çıkmış

• Ben de ekleyeyim
    Papyon giymeyin

Fotoğrafların yarısında yamuk çıkmış
    Halen sinir oluyorum.

• umityasar kullanıcısına yanıt
    +1 :))))))))
  • Papyon giymeyelim yani...
    Bir de damatlıklar sanırım normal takıma da dönüştürülebiliyormuş. öyle olursa iyi olur, fazladan takım almamış olurum, işte giyerim.
  • Şu an ramseyde takımlar yuzde 50 . Kalıtesı de guzel. Ben 700 tl ye aldım takımı.normal fıyatı 1400 du. Ayakkabı kemer kravat da 300 cıvarı. 1000 e herseyı aldım. Nısanımı yaptım somdıe ramseye goturucem ceket yakasına kumas dıkecekler ceket dugmelerı degısecek bı de yenı gonlek papyon veya kravar alıcam aynısını nıkahta gıyıcem.

• hanım oturma odası istemedi elimde kaldı :)

22 şubat 2014 teslim tarihli
    ankara-alfemo'dan alınma,garantili,faturalı

OSLO Üçlü Koltuk (1 adet) + OSLO İkili Koltuk (1 adet) + OSLO Tekli Koltuk (2 adet) Fiyat : 4653,60 TL KDV Dahil
    İndirimli Fiyat : 3490,20 TL KDV Dahil

2600 liraya veriyorum isteyen varsa

http://www.alfemo.com.tr/urunler/1017/oturma-gruplari/2116/oslo-oturma-grubu.aspx

Ürün görsellerdekinin aynısı
  • arkadaşlar sizden bir şey rica edecem herkes evinin fotosunu oda oda paylaşabilir mi böylelikle diğerleri resimlerden fikir edinip soru sorabilirler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Arkadaşlar birçok bilgi vermiş, benden de ufak bi tavsiye siz siz olun bu tarz ufak siyah metal düğmeleri olan gömlek giymeyin düğün boyunca düğmeler açılıp durdu sürekli gömlekle uğraştım çoğu fotoğrafta da bazı düğmeler açık çıkmış

ben yine de bu tarz düğmeli gömlek alıcam. smokine en iyi bu tarz düğmeli gömlekler yakışıyor.

ata yaka gömlekler arasından en zor kırışanını hangi markalardan bulabilirim arkadaşlar ?

• Düğün paketi alıcam komple takım önerisi olan varmı _ ?

(modalife'ı önermeyin kullandığı tüm malzemeler light sunta en dandik malzeme)
  • smokinimi 600 liraya istanbul optimum avm deki sarar mağazasından aldım. sezon sonu fiyatıydı.

benim için en önemli özelliği yakalarındaki saten kumaşın sonradan çıkarılıp takım elbise olarak kullanılabilir olmasıydı.

takım elbise alıp yakalarını satenle kaplatmak yerine yakaları çıkarılabilen smokin alıp düğünden sonra yakasını çıkararak kullanmanızı tavsiye ederim. sebebi ise her ne kadar da satenle kaplatıp smokin havası verilmeye çalışılsa da takım elbise ile smokinin kumaşları farklıdır. smokinlerde kendini gösteren hoş bir parlaklık ve göz alıcılık mevcuttur. tabi bu iyi markalar için geçerli. mesela sakın gidip süvari ve ds damat tan polyester smokin almayın. sarar da 500 ile 1000 lira arasında değişen birçok smokin çeşidi mevcuttur. kesinlikle tavsiye ederim. bu arada yakası çıkarılabilen smokinler pek fazla markada yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoloji64

Düğün paketi alıcam komple takım önerisi olan varmı _ ?

(modalife'ı önermeyin kullandığı tüm malzemeler light sunta en dandik malzeme)

illa hazır modüler mobilya almak istiyosan inegöle gidip arı mobilyadan sıkı bir pazarlıkla alabilirsin. mağazaları çok büyük çok fazla çeşit var. ve ürünleri bellona istikbal gibi markalara göre çok daha kaliteli. ben yatak odası,oturma odası ve tv ünitesine 7000 lira verdim. ucuz bişey istiyosan bu saydıklarımın daha düşük kalitelerini 5500 liraya kadar alabilirsin. yalnız kesinlikle pazarlığı iyi yap. bu kalitede ürünleri istikbalden almak istedik ama 11000 lira ücret istediler son fiyat.

hazır almayıp imalatçılardan yaptırmak istersen biraz inegölü dolaşman gerekecek ve tabi ki güvenilir bir imalatçı bulman gerekecek.

• Maktoyu M kullanıcısına yanıt
    izmir dışına çıkamam malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoloji64

izmir dışına çıkamam malesef

o zaman paraya kıyıp doğtaş ve enza home dan alabilirsin. sanırım şu sıralar 3000 lira üzerine %25 indirimleri var.

ya da internetten alabilirsin. ben inegöle gidemeseydim buradan alacaktım:

http://www.mobilyaminegolden.com/

fiyat performans oranı çok iyi. istikbalden bellonadan iyidir.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.