Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 007cengizbond Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.772
Cevap
570
Favori
590.987
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 22-26 Ocak tarihlerinde ATO Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi Congresium'da evlilik fuarı var. Bizim gibiler için bulunmaz fırsat gidip görmeli derim.

Detay:http://www.ankaradugunfuari.com/
  • Sarevden 2 kişilik yatak örtüsü takımının 69 tl ye aldık geçen hafta.
    Leroy merlin de ise kapanacağından çoğu üründe %30 indirim var.
    Ankara ve Bursadaki forumdaşlar için sıcak olabilir.
    Biz 6 sandalyeli üstü cam kendisi hasır görünümlü plastikten yapılmış masayı 411 tl ye aldık.
    Yapı marketinden ihtiyacınız varsa bakılabilir.
  • arkadaşlar davetiye işi için koşturuyorum da, türmatsan çok ucuz fiyatlar veriyor,
    en az 1000 adet basıyorlar ve fiyatları 60 tl/ 1000 adetten başlıyor. maximum 150 - 200 tl ye kadar devam ediyor ve tasarım davetiye basıyorlar.

Gidip koza, erdem vb. yerlere tanesi 1-2 tl den almak pek mantıklı gelmiyor açıkçası, zira kız evi de dahil toplamda 1200 adet kadar davetiye basılacak.

Sizlerden türmatsan da davetiye basımı yaptıran var mı?
  • ohhhh 1200 :)
  • Al al bitmiyor :)
    8bine beyaz eşyayı aldım geçen hafta..tv hariç
    9bin de koltuk ve yatakodası tuttu
    6bin de salon mobilyası
    12binde salona verdim
    Şimdilik harcamalar bunlar
    Bitsede kurtulsam artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Al al bitmiyor :)
    8bine beyaz eşyayı aldım geçen hafta..tv hariç
    9bin de koltuk ve yatakodası tuttu
    6bin de salon mobilyası
    12binde salona verdim
    Şimdilik harcamalar bunlar
    Bitsede kurtulsam artık

Benim de haziranda nikah kısmetse.. Ama daha ev belli olmadığından hiçbirşey almıyorum. Sadece bakıyorum:) Allah sonumuzu hayretsin ne diyeyim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: self_control

arkadaşlar davetiye işi için koşturuyorum da, türmatsan çok ucuz fiyatlar veriyor,
    en az 1000 adet basıyorlar ve fiyatları 60 tl/ 1000 adetten başlıyor. maximum 150 - 200 tl ye kadar devam ediyor ve tasarım davetiye basıyorlar.

Gidip koza, erdem vb. yerlere tanesi 1-2 tl den almak pek mantıklı gelmiyor açıkçası, zira kız evi de dahil toplamda 1200 adet kadar davetiye basılacak.

Sizlerden türmatsan da davetiye basımı yaptıran var mı?

Valla ben dısarıda 100-150 tl ıstenen kartvızıtlerı turmatsanda 20 tl ye bastırp bazı donemlerde musterılerıme hedıye edıyorum hem kalıtelı hem ucuz .ordan ış yaptırırken tereddutunuz olmasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaklaşık 7-8 aydır evlilik hazırlığı yapıyorum. alışverişlerimin %90 ını n11 den çeklerle yaptım.

alışverişlerimi piyasanın çok çok altına mal ettim arkadaşlar. bunun sırrı alacağınız ürünleri belirleyip kampanyaları takip etmek,ürünlerin fiyatlarının düşmesini beklemekten geçiyor. mesela linkteki buzdolabını kargo dahil 1300 liraya maletmiştim n11 indiriminden yararlanarak.

http://www.akakce.com/buzdolabi/en-ucuz-rl4352kbaww-fiyati,965321.html

tv ve mobilyalar hariç evin diğer tüm eşyalarını aldım. nevresim takımlarından çatal bıçak takımına;tencerelerden bulaşık makinesine kadar. toplamda 8 bin liralık üründe 1355 lira çek kullanmışım. kredi kartı puanları ve avantajix iadeleri hariç. şimdi bu aldığım ürünleri gidip bir teknomarketten veya spottan bile almaya kalksak kesinlikle 9-10 bin liradan aşağı alamayız.

şimdi 3 bin liralık tv almayı düşünüyorum. mobilyalara da inegöle gidip 7 bin versem 10 bin de öyle; toplamda 16500 yapar. yani yukarıda arkadaşın söylediği 41 bin lirayla ortalama üstü düğün yapılır ve yine ortalama üstü ev dizilir. ama tabi uğraşmak gerek.

• Ozaman ben tasarım yapmaya başlayayım ;) teşekkürler, gayet uyguna gelecek bu şekilde.

@umityasar
    1200 adet çok geldi dimi
  • Arkadaşlar, iş dolayısıyla Ankaradayım. Kaldığımız otele çok yakın yerde devasa bir afiş gördüm. ATO Kongre merkezinde "Evlilik Fuarı" varmış. 22-26 Ocak arası, giriş ücretsiz. Kısmetse akşam gidip bakmayı umuyorum. Herkesi mutlaka ilgilendirecektir burada. Haberiniz olsun.

Düğün ve Evlilik Fuarı, 22-26 Ocak tarihleri arasında ATO Congresium Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.
    http://www.hurriyet.com.tr/ankara/25531763.asp
  • Mesajım bulunsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maktoyu

yaklaşık 7-8 aydır evlilik hazırlığı yapıyorum. alışverişlerimin %90 ını n11 den çeklerle yaptım.

alışverişlerimi piyasanın çok çok altına mal ettim arkadaşlar. bunun sırrı alacağınız ürünleri belirleyip kampanyaları takip etmek,ürünlerin fiyatlarının düşmesini beklemekten geçiyor. mesela linkteki buzdolabını kargo dahil 1300 liraya maletmiştim n11 indiriminden yararlanarak.

tv ve mobilyalar hariç evin diğer tüm eşyalarını aldım. nevresim takımlarından çatal bıçak takımına;tencerelerden bulaşık makinesine kadar. toplamda 8 bin liralık üründe 1355 lira çek kullanmışım. kredi kartı puanları ve avantajix iadeleri hariç. şimdi bu aldığım ürünleri gidip bir teknomarketten veya spottan bile almaya kalksak kesinlikle 9-10 bin liradan aşağı alamayız.

şimdi 3 bin liralık tv almayı düşünüyorum. mobilyalara da inegöle gidip 7 bin versem 10 bin de öyle; toplamda 16500 yapar. yani yukarıda arkadaşın söylediği 41 bin lirayla ortalama üstü düğün yapılır ve yine ortalama üstü ev dizilir. ama tabi uğraşmak gerek.

Hocam beyaz eşyayı koyacak yerin varsa en güzelini yapmışsın. Bende %90 herşeyimi senin gibi aldım hatta beyaz eşyayı aldım bayide bekletiyorum hazirana kadar. Allah herkesin yardımcısı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maktoyu

yaklaşık 7-8 aydır evlilik hazırlığı yapıyorum. alışverişlerimin %90 ını n11 den çeklerle yaptım.

bende hemen hemen aynı yaptım senin gibi buzdolabı ve tv'yi bıraktım en sona. mobilya da bu ara bakmaya başladım. eylül gibi düşünüyoruz düğünü salon işlerine giriştim şu sıralar.

• ankara 'da yemeksiz düğün düşünüyorum. tavsiye edebileceğiniz mekanlar varsa değerlendireceğim.
  • Selamlar,
    istanbul'da kadıköy-maltepe-ataşehir bölgesinde bahçe veya havuz düğünü yapacak yerler önerebilir misiniz arkadaşlar?

• Kısmetse bende nisanda evleniyorum arkadaşlar. Ben dün akşam gittim fuara pek aradığımı bulamadım işin aslı. Genelde düğün salonları, fotoğrafçılar, gelinlik ve kına gecesi elbiseleri standları var. Düğünüm salonunu tuttuğum için pek işime yaramadı.

Ahmet bey sizin için fuar faydalı olablir. Yukarıda dediğim gibi fuarda genel olarak düğün salonları olduğu için hepsinden fiyat alıp karşılaştırma yapabilirsin. Ben amade düğün salonuyla anlaştım 350 kişilik hafif ikram + meyve tabağı + sınırsız içecek 10.000 tl ye anlaştım. Biraz pahalı oldu ama en azında masalar büyük yürüme alanları geniş o yüzden içime sindi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaY_X1906

Kısmetse bende nisanda evleniyorum arkadaşlar. Ben dün akşam gittim fuara pek aradığımı bulamadım işin aslı. Genelde düğün salonları, fotoğrafçılar, gelinlik ve kına gecesi elbiseleri standları var. Düğünüm salonunu tuttuğum için pek işime yaramadı.

Ahmet bey sizin için fuar faydalı olablir. Yukarıda dediğim gibi fuarda genel olarak düğün salonları olduğu için hepsinden fiyat alıp karşılaştırma yapabilirsin. Ben amade düğün salonuyla anlaştım 350 kişilik hafif ikram + meyve tabağı + sınırsız içecek 10.000 tl ye anlaştım. Biraz pahalı oldu ama en azında masalar büyük yürüme alanları geniş o yüzden içime sindi.

gideceğim bu haftasonu, benim o iş kaldığı için epey işime yarar diye düşünüyorum. açıkçası fiyatlar çok yakın birbirine biraz uçuk hepsi bir paket şeklinde. yemekli yemeksiz düğün ayrımı kalmamış gibi artık.
    bilgi için teşekkür ederim.

• Bu yaz evleneceğim nasipse, mesajım şurada dursun, başınızı ağrıtırım ileriki aylarda :)
  • bende aynı durumdayım haziran da dugun var eşya namına hiçbirşey almadım ama salon kaporaları, gelinlik , balayı , takılar tamam :) eşya fırsatı duyan gören olursa burdan paslaşalım insana şu donemde ucuza birşey bulmak ilaç gibi geliyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuccukpirana

bende aynı durumdayım haziran da dugun var eşya namına hiçbirşey almadım ama salon kaporaları, gelinlik , balayı , takılar tamam :) eşya fırsatı duyan gören olursa burdan paslaşalım insana şu donemde ucuza birşey bulmak ilaç gibi geliyor :)

Hocam seninle aynı durumdayım bende. Salon, takılar, balayı tamam da eşyalar, ev falan hala duruyor. Aksilik gibi ailecek maddi bir darboğaza girdik, elim kolum bağlandı. Bir gayrimenkul var satıp kurtulsak da ev tutup mobilya-eşya bakmaya başlayacağım inşallah. Allahtan nişanlımda beyaz eşyalar tamam. Kaynanam önceden almış, oradan bari rahatım :))

@BaY_X1906

Sağolun hocam bilgileriniz için. Ben de işe yarar birşey varsa akşam otele geçince oraya gideyim diyordum. Kayseri'de oturduğum için Ankara'nın salonlarının tanıtımı vs varsa işime yaramaz.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.