Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31113112311331143115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ReiCheN

Ben size neden bu araçla 153 km yapıyorsunuz neden MAN ile yapmıyorsunuz diye sormadım ki hocam. 150 km ile gitmek size zevk veriyor mu diye sordum sadece. Yoksa Volvo, Scania, Mercedes önemli değil, önemli olan simülasyon oyunun da 10-20bin ton arası dorse ile saatte 150km ile gitmenin zevk verip vermediği sadece bunu merak ettim

Zevk veriyor. Uzun bir dorseyle arabaların arasından sıyrılmak acayip zevkli oluyor
  • Multide ki boşluğun ATS ile alakası yok, yeni sürümdeki 64 bit olayı. 32 bitliler oyuna giremeyince e haliyle azalma oldu..
  • pena kutusu kullanıcısına yanıt
    O zaman sorun yok hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok beyler ya ben bu Amarikan tırlarını kullandıktan sonra dönemem ETS'ye

O hayvani kasa, o heybetli görüntü, o motor sesi... Çok tırt gelmeye başladı avrupa tırları gözüme
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• Hocam benim aklıma takılan bir soru var. ATS de tırların burnu neden görünmüyor kabinden sürerken? O kadar uzun burunun içeriden görünmesi gerekmiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReiCheN -- 12 Şubat 2016; 13:51:45 >
  • ReiCheN kullanıcısına yanıt
    Sileceklerin arasindan cok ufakda olsa gorunuyor.Bunlar yeni model burunlar yere paralel degil.Belli bir aci ile on tarafa dogru egimli oldugu icin az gorunmesi veya gorunmemesi normal.Yeni gelecek olan w900de burun duz ve gorunuyor.
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    Öne doğru eğimli olduğunu fark ettim fakat bu kadar etki edeceğini düşünmemiştim. Cevap için teşekkürler
  • Keşke SCS şöyle bir yarış DLC'si yada oyunu hazırlasa:

• ReiCheN kullanıcısına yanıt
    Modellerken bakmışlardır herhalde, gerçeğinde de görünmüyor demek ki

W900 screenshotında baya baya gözüküyor ama, ilk defa öyle bir tır kullanıcaz bu oyunda zaten.

Edit: Nasıl kullanıcaz biz bunu yaw?
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grommash -- 12 Şubat 2016; 15:35:42 >

• Beyler başıma çok ilginç bişey geldi Bugün windows 10a geçeyim dedim. Merak ediyordum nasıl diye. Win7'de modlarla birlikte aldığım 25-30 fps win10da 55-60a çıktı Bu nedir ben tam olarak anlamadım. Şaşkınım. Bir tek sıkıntım var oda arada uygulamayla ekran kartının çalışası(laptop kullanıyorum) ve mouse'un ufak bi takılma yaşaması. Ama tabi burası win10 konusu değil buna aldırmayın. Fps konusunda bi fikri olan var mı ?
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

apaçi olduğum doğrudur,bu arada nasıl daha iyi fotoğraf çekebiliriz şu kesişme çizgileri gözüme çok batmaya başladı
  • Grommash kullanıcısına yanıt
    Hobaa bu da fenaymış yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Beyler başıma çok ilginç bişey geldi Bugün windows 10a geçeyim dedim. Merak ediyordum nasıl diye. Win7'de modlarla birlikte aldığım 25-30 fps win10da 55-60a çıktı Bu nedir ben tam olarak anlamadım. Şaşkınım. Bir tek sıkıntım var oda arada uygulamayla ekran kartının çalışası(laptop kullanıyorum) ve mouse'un ufak bi takılma yaşaması. Ama tabi burası win10 konusu değil buna aldırmayın. Fps konusunda bi fikri olan var mı ?

Win 10 64 bit olanı win7 ye göre daha performanslı.. Bu testlerle zaten açığa çıktı.. Asus en9500gt 1gb kart ile %150 ölçekle oynuyorum.. Sen birde ats oyna, asıl o zaman görürsün fps yi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Ben size neden bu araçla 153 km yapıyorsunuz neden MAN ile yapmıyorsunuz diye sormadım ki hocam. 150 km ile gitmek size zevk veriyor mu diye sordum sadece. Yoksa Volvo, Scania, Mercedes önemli değil, önemli olan simülasyon oyunun da 10-20bin ton arası dorse ile saatte 150km ile gitmenin zevk verip vermediği sadece bunu merak ettim

O KADAR HIZ YAPIYOR MU BEA?
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix506

quote:

O KADAR HIZ YAPIYOR MU BEA?

Bu hızı yapan kişi olarak cevaplamak istiyorum Dorseyle hızı yapabilecek tırlar deneyimlerime göre Man, Scania ve Volvo'dur. En üst motor seçeneği ile bu hızlara çıkar. Yalnız 6x4 şase öneririm bu sayede yol tutuşunuz artar. Bu yol tutuşu en iyi olan ve en güçlü tır olarak Volvo FH-16 diye biliyorum. Volvo FH-16 dorsesiz olarak 175 KM/H civarında hıza ulaştığını deneyimledim. Ondan sonra Scania Streamline Volvo'dan hızlı kalkıyor. Yalnız pek kullanmadığım için dorsesiz 170 üstü hız yapar mı bilmiyorum.

• Yeni hava modu ile,Teşekkürler @Ridianod
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• Ne demek Ahmet abicim. İyi oyunlar
  • Arkadaşlar Selamlar oyunu silmiştim şimdi tekrar yükledim Single player oynuyorum oyunun versiyonu 1.22 bana tavsiye edeceğiniz modlar nelerdir acaba arkadaşlar birde bu gişelerden durmadan geçmek için bir mod varmıdır tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
    Gece daha bir alıp götürüyor sanki eskiye ve gerçeğe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozcaadalı -- 13 Şubat 2016; 13:31:43 >

• matrix506 kullanıcısına yanıt
    Hız sınırını kaldırırsanız yapar hocam. Lakin direksiyon kontrolü çok zorlaşır, hasarsız yük taşımanız imkansızdır, keyfi yoktur (bana göre). Yine de tercih sizin
  • 
Sayfa: önceki 31113112311331143115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.